صفحه 1 از 48 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 472

موضوع: دانشگاه خصوصی کوچ ( Koc University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Senior Veteran

Lightbulb دانشگاه خصوصی کوچ ( Koc University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

درود

عزیزان در اینجا به بحث و تبادل نظر در مورد مسائل مرتبط با دانشگاه خصوصی کوچ ( Koc University ) خواهیم پرداخت

+ حتما مطالعه نمایید :
    دوستان به علت بلااستفاده بودن ارسال های قبلی و عدم مطالعه کاربران به علت حجیم بودن تاپیک از این رو تاپیک تحصیل در ترکیه ( سوالات متداول و کلی ) را به تاپیک های جزیی تر و تخصصی تر تفکیک شدند و تاپیک تحصیل در ترکیه ( سوالات متداول و کلی ) جهت مطالعه بیشتر تا سال 2012 آرشیو خواهد شد . ارسال های چند صفحه آخر تاپیک ها به تاپیک های تفکیک شده منتقل شدند تا دوستان پرسش های خودشون را در اون تاپیک ها دنبال نمایند.

»»» نکات مهم :

1 . عزیزان تازه وارد ضمن خوشامدگویی لطفا قبل از ارسال هر گونه پست ابتدا ویکی اپلای بعد سوالات متداول و بعد ارسال های قبلی دوستان را مطالعه نمایند بعد اگر ابهامی بود در تاپیک مربوطه مطرح نمایند .

2 . عزیزان با تجربه ضمن سپاس فراوان لطفا قبل از پاسخگویی به ارسال های دوستان تازه وارد که پاسخشون یا در ویکی اپلای و یا در سوالات متداول و یا قبلا داده شده است آن ها را گزارش نمایند و به منابع مذکور هدایت نمایند .

3 . جهت اطلاع از لینک های مربوط به ویکی اپلای : اینجا را کلیک نمایید .

4 . جهت اطلاع از سوالات متداول : اینجا را کلیک نمایید .

5 . جهت اطلاع از ارسال های قبلی دوستان که بسیار جامع است : اینجا را کلیک نمایید .

»»» مدیریت : محمدرضا
    ویرایش توسط FanTasTic : August 23rd, 2012 در ساعت 03:48 PM دلیل: بروزرسانی متن
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه خصوصی کوچ ( Koc University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام کسی از دوستان در مورد این دانشگاه اصلاعات نداره؟مثلا رنک چگونگی اپلای و فاند برای دکتری برق

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه خصوصی کوچ ( Koc University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

بچه ها کسی هست از این دانشگاه رشته ای غیر مهندسی ادمیشن گرفته باشه ؟
    ممنون میشم جواب بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیریک

سلام
    بچه ها کسی هست که از فیزیک این دانشگاه ادمیشن گرفته باشه؟ من قبلا تافل ندادم اما نمرات GRE من این بودند q=153 v=138 aw=2.5 باتوجه به اینکه این دانشگاه حداقلی برای gre تعیین نکرده آیا این نمره GRE کافی هست یا باید دوباره GRE بدم؟من معدل کارشناسیم خیلی کمه 12.80 این شانس منو واسه بورس پایین نمیاره؟
    مرسی از راهنماییتون
    ویرایش توسط vahidpg : December 18th, 2012 در ساعت 05:38 PM

Member kokomalo63 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Indusrtial engineering

این دانشگاه مورذ تایید وزرات علوم نیسن مثل اینکه. ولی فاند خوبی میده. برای جی اری ای هم مینمیم نداره

یعنی اگر از این دانشگاه پذیرش بگیری وزارت علوم به رسمیت نشناستش، اجازه خروج از کشور نمیده؟
    دقیقا چه مصائبی بجود میاره این ب رسمیت تنناختن

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration, Ross School of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط materialengine نمایش پست ها
    یعنی اگر از این دانشگاه پذیرش بگیری وزارت علوم به رسمیت نشناستش، اجازه خروج از کشور نمیده؟
    دقیقا چه مصائبی بجود میاره این ب رسمیت تنناختن
    وزارت علوم این دانشگاه رو به رسمیت میشناسد، اما در گروه یک ممتاز گروه بندی نکرده است. این به این معنی است که مدرک فوق لیسانس این دانشگاه ارزیابی خواهد شد. مدرک دکترای این دانشگاه به شرط داشتن مقاله بین الملی و معدل بالای حد تعریف شده ارزیابی خواهد شد.
    لطفا دفترچه ارزیابی مدراک بین الملل وزارت علوم رو به دقت مطالعه کنید.

Member kokomalo63 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Indusrtial engineering

با سلام.
    من دوشنبه مصاحبه اسکایپ دارم. کسی میدونه که چه سوالی عموما میپرسن و چقدر طول میکشه؟؟ من یکم استرس دارم و نمیدونم که چی میپرسن و روندش چطوری

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration, Ross School of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط kokomalo63 نمایش پست ها
    با سلام.
    من دوشنبه مصاحبه اسکایپ دارم. کسی میدونه که چه سوالی عموما میپرسن و چقدر طول میکشه؟؟ من یکم استرس دارم و نمیدونم که چی میپرسن و روندش چطوری
    راستش این تاپیک زیاد مرتبط نیست به سئوالتون (تاپیک مرتبط وجود داره). من یه پاسخ کلی میدم اما احتمالا جوابم بعد حذف میشه.
    بستگی داره برای فوق باشید یا دکترا. سئوالات کلی در حد معرفی خودتون و سوابق تحصیلی، اینکه چرا دوست دارید ادامه تحصیل بدید، اینکه چرا این دانشگاه رو انتخاب کردید، اینکه علایق تحقیقاتیتون چیه، اینگه بعد از تموم کردن و گرفتن مدرککتون چیکار میخواد بکنید، و اگه برای دکترا اپلای میکنید و یا سابقه ریسرچ دارید شاید سئوالات بیشتر در مورد ریسرچ و نقش شما در مقالات و قس علی هذا......
    سعی کنید خیلی بدون استرس و راحت و دوستانه باشید این خیلی مهم هستش.... فکر نکنید که اونها رئیستون هستن، فکر کنید دارید با یه استاد دانشگاهیتون که خیلی هم صمیمی هستید گپ میزنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Business Adminstration

با سلام
    علاوه بر GRE و Toefl مدرک ALES در مقطع دکتری واسه این دانشگاه هم نیازه؟

صفحه 1 از 48 1234567891011 ... آخرینآخرین