صفحه 35 از 48 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 472

موضوع: دانشگاه خصوصی کوچ ( Koc University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه خصوصی کوچ ( Koc University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط CSE2014 نمایش پست ها
    خواهش میکنم. تا جایی که یادمه درباره heap sort و صفها سوال پرسید.
    من فكر كنم مصاحبه رو خراب كردم چه سوالايي پرسيد!!! دست بردار هم نبود، نيم ساعت طول كشيد. ٦،٧ تا سوال درسي پرسيد، چند تاشو گفتم ولي چند تا اصطلاح گفت كه اصلا نشنيده بودم، راستش ديگه به اين دانشگاه اميدي ندارم نميدونم چقدر مصاحبه تاثير گذاره..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering, Koç University

پیش فرض پاسخ : دانشگاه خصوصی کوچ ( Koc University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط raha_p نمایش پست ها
    من فكر كنم مصاحبه رو خراب كردم چه سوالايي پرسيد!!! دست بردار هم نبود، نيم ساعت طول كشيد. ٦،٧ تا سوال درسي پرسيد، چند تاشو گفتم ولي چند تا اصطلاح گفت كه اصلا نشنيده بودم، راستش ديگه به اين دانشگاه اميدي ندارم نميدونم چقدر مصاحبه تاثير گذاره..
    من هم از مصاحبه خودم چندان راضی نبودم، چون خیلی ساختمان داده یادم نبود. میشه بگید با کدوم استاد مصاحبه داشتید؟
    Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time.
    Thomas A. Edison

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط CSE2014 نمایش پست ها
    من هم از مصاحبه خودم چندان راضی نبودم، چون خیلی ساختمان داده یادم نبود. میشه بگید با کدوم استاد مصاحبه داشتید؟
    من با dr. didem unat مصاحبه داشتم. اصلا تخصصي هم كه دارن به area of interest من مربوط نيست نميدونم چرا ايشون با من مصاحبه كردن!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering, Koç University

نقل قول نوشته اصلی توسط raha_p نمایش پست ها
    من با dr. didem unat مصاحبه داشتم. اصلا تخصصي هم كه دارن به area of interest من مربوط نيست نميدونم چرا ايشون با من مصاحبه كردن!
    دکتر اونات از اساتید جدید دانشکده کامپیوتر هستن و کلا تا جایی که شنیدم سختگیر هم هستند. چون استاد جدیدی به حساب میان احتمالا اپلیکنتای زیادی نداشته باشه و به خاطر همین حتی اگه به فیلد کاریتون ربط نداشته باهاتون مصاحبه انجام داده.
    Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time.
    Thomas A. Edison

Junior Member

سلام دوستان. ابتدای امر میخاستم یک تشکر حسابی از بچه ها داشته باشم واسه من که خیلی کمک کننده بوده. من همین چند لحظه پیش با دو استاد فیزیک دانشگاه کوچ مصاحبه داشتم. نکات زیر در طی این ده دقیقه طی شد.
    1-دقیق سر تایمی که تو میل زده بودند مصاحبه تصویری از طریق اسکایپ انجام شد. صدا و تصویر افتضاح بود ولی یه جوری حل شد.
    2- دو تا استاد بودن ابتدا گفتن خودتو معرفی کن و چرا کوچ رو انتخاب کردی. و از پایان نامم پرسیدن و سه سوال اولیه در مورد تزم.
    3- از نمره تافل پرسیدن و آیا با استاد خاصی در تماس بودم.

Junior Member

سلام دوستان.
    من 2 جولای مصاحبه داشتم و منتظر نتایجم. مساله ای که ذهنم رو درگیر کرده اینه که من الان تافل ندارم و می خوام مرداد تافل رو بدم. می خواستم بدونم من اگه پذیرش بگیرم بهم پذیرش مشروط میدن؟
    چون شنیدم اگه پذیرش مشروط بگیرم بهم خروج از کشور نمی دن ( چون سربازی دارم و باید وثیقه بزارم.).

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering at ITU

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaeco نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من 2 جولای مصاحبه داشتم و منتظر نتایجم. مساله ای که ذهنم رو درگیر کرده اینه که من الان تافل ندارم و می خوام مرداد تافل رو بدم. می خواستم بدونم من اگه پذیرش بگیرم بهم پذیرش مشروط میدن؟
    چون شنیدم اگه پذیرش مشروط بگیرم بهم خروج از کشور نمی دن ( چون سربازی دارم و باید وثیقه بزارم.).
    دوستانی که مصاحبه شدن هنوز بهشون نتیجه رو اعلام نکردند؟
    ".Being defeated is often a temporary condition. Giving up is what makes it permanent"
    Marilyn vos Savant

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering at ITU

نقل قول نوشته اصلی توسط omidab نمایش پست ها
    دوستانی که مصاحبه شدن هنوز بهشون نتیجه رو اعلام نکردند؟
    من امروز از Graduate school of science and engineering در مورد اعلام نتایج پرسیدم. جواب دادند که کاندیداهایی رو که استادها انتخاب کرده بودند رو باهاشون مصاحبه شده و نتایج تا یک یا دو هفته اعلام میشه.
    با این اوضاع فکر کنم 100% ریجکت شدم پونکه مصاحبه نشدم. (برای مستر کامپیوتر اپلای کرده بودم)

کوچ محیط زیبایی داشت دوست داشتم توی این محیط درس بخونم این وسط استادی که منو انتخاب نکرده ضرر کرده ما رفتیم استانبول تکنیک.

موفق باشید
    ".Being defeated is often a temporary condition. Giving up is what makes it permanent"
    Marilyn vos Savant

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط omidab نمایش پست ها
    من امروز از Graduate school of science and engineering در مورد اعلام نتایج پرسیدم. جواب دادند که کاندیداهایی رو که استادها انتخاب کرده بودند رو باهاشون مصاحبه شده و نتایج تا یک یا دو هفته اعلام میشه.
    با این اوضاع فکر کنم 100% ریجکت شدم پونکه مصاحبه نشدم. (برای مستر کامپیوتر اپلای کرده بودم)

کوچ محیط زیبایی داشت دوست داشتم توی این محیط درس بخونم این وسط استادی که منو انتخاب نکرده ضرر کرده ما رفتیم استانبول تکنیک.

موفق باشید
    تبریک بابت قبولی تون، ولی اساتید کوچ قابل مقایسه با اساتید استانبول تکنیک نیستن.
    اگه اساتید دانشگاههای خصوصی رو با دانشگاههای دولتی مقایسه کنید تفاوت رو خواهید دید(طبیعتا استثنا هم وجود داره).
    ولی از نظر رقابت و سطح علمی (دانشجو)درکل دانشگاههای دولتی بهتر هستند.
    The greater the challenge, The greater the gain

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE_Telecommunications

نقل قول نوشته اصلی توسط arazwolf نمایش پست ها
    تبریک بابت قبولی تون، ولی اساتید کوچ قابل مقایسه با اساتید استانبول تکنیک نیستن.
    اگه اساتید دانشگاههای خصوصی رو با دانشگاههای دولتی مقایسه کنید تفاوت رو خواهید دید(طبیعتا استثنا هم وجود داره).
    ولی از نظر رقابت و سطح علمی (دانشجو)درکل دانشگاههای دولتی بهتر هستند.
    با فرمایش شما معلوم نشد که خصوصی بهتره یا دولتی ؟