صفحه 36 از 48 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 472

موضوع: دانشگاه خصوصی کوچ ( Koc University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

پیش فرض پاسخ : دانشگاه خصوصی کوچ ( Koc University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط salarra نمایش پست ها
    با فرمایش شما معلوم نشد که خصوصی بهتره یا دولتی ؟
    هر کدوم مزایای خاص خودش رو داره،
    اما در کل اگه استاد براتون مهم باشه دانشگاه خصوصی ارجح تره ولی اگه رقابت و تراز علمی دانشجو براتون مهم باشه دانشگاههای دولتی بهترن.
    The greater the challenge, The greater the gain

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering at ITU

پیش فرض پاسخ : دانشگاه خصوصی کوچ ( Koc University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط arazwolf نمایش پست ها
    تبریک بابت قبولی تون، ولی اساتید کوچ قابل مقایسه با اساتید استانبول تکنیک نیستن.
    اگه اساتید دانشگاههای خصوصی رو با دانشگاههای دولتی مقایسه کنید تفاوت رو خواهید دید(طبیعتا استثنا هم وجود داره).
    ولی از نظر رقابت و سطح علمی (دانشجو)درکل دانشگاههای دولتی بهتر هستند.
    من اساتید کوچ رو بررسی کرده بودم و واقعا میشه گفت بهترین رزومه ها رو در بین دانشگاههای برتر ترکیه داشتند. ولی در کل دانشکده ی کامپیوتر استانبول تکنیک از کوچ و سابانجی قویتر هست. توی دانشگاههای خصوصی فقط بیلکنت از استانبول تکنیک بهتره.
    رنکینگ دانشکده های کامپیوتر ترکیه که رتبه ی زیر 400 در رنکینگ 2015 QS World University Ranking دارند:

1- Metu 201-250
    2- Bilkent 251-300
    3- Bogazici 251-300
    4- Istanbul Technical University 301-400

علاوه بر این استانبول تکینک روی هم رفته به صورت میانگین رتبه ی اول رو در بین کل دانشکده های مهندسی دارد.

موفق باشید.
    ".Being defeated is often a temporary condition. Giving up is what makes it permanent"
    Marilyn vos Savant

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering at ITU

امروز ساعت 5:46 صبح! یکی از اساتید کوچ که ازش در مورد تایخ اعلام نتایج پرسیده بودم گفت: نتایج ما بین 21 تا 31 جولای اعلام خواهد شد.

با آرزوی موفقیت برای دوستانی که مصاحبه شده اند.
    ".Being defeated is often a temporary condition. Giving up is what makes it permanent"
    Marilyn vos Savant

Member
    رشته و دانشگاه
    EMBA University Of Tehran

سلام دوستان وقت بخیر
    من از سایت دانشگاه دیدم که ددلاین اردیبهشت ماه هست. درسته؟ یعنی برای پذیرش مهر اردیبهشت باید اپلای کنیم؟
    من برای پاییز سال بعد میخوام اقدام کنم مدارکم تا کی باید آماده باشه؟
    و یه سوال دیگه: آیا ارتباط با استاد کمک میکنه به پذیرش؟
    ممنون از راهنماییتون.
    !work hard in silence, let success make the noise

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naghmeh69 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من از سایت دانشگاه دیدم که ددلاین اردیبهشت ماه هست. درسته؟ یعنی برای پذیرش مهر اردیبهشت باید اپلای کنیم؟
    من برای پاییز سال بعد میخوام اقدام کنم مدارکم تا کی باید آماده باشه؟
    و یه سوال دیگه: آیا ارتباط با استاد کمک میکنه به پذیرش؟
    ممنون از راهنماییتون.
    نه دوست عزیز، امسال آخرین مهلت دریافت مدارک برای ترم پاییز 1 جولای 2015 بود که میشه 10 تیر 1394!
    Submission Deadline for Application

All documents regarding the application for 2015-2016 academic year must be submitted to the address below by no later than March 1, 2015
    Address: Koç Üniversitesi
    Kayıt ve Kabul Direktörlüğü
    Rumeli Feneri Yolu
    Sarıyer, Istanbul, Turkey 34450

Late applications received after March 1, 2015 will only be evaluated if there is any quota left in the respective department
    Final deadline of application is July 1, 2015
    همونطور که مشاهده می کنید تاریخ اولیه ددلاین 1 مارچ 2015 بوده یعنی 10 اسفند 1393، اما اپلیکیشنهایی که بعد از این تاریخ (تا قبل از 1 جولای) ارسال شده باشند تنها در صورتی ارزیابی میشوند که دپارتمان مربوطه تکمیل ظرفیت نشده باشه!

ارتباط با استاد هم برای مستر و دکتری لازم هست (جهت رایزنی برای دریافت فاند از طریق پروژه و...) ولی برای مقطع لیسانس ضرورتی نداره با اساتید ارتباط برقرار کنید!
    ویرایش توسط k_han_1985 : July 21st, 2015 در ساعت 02:47 PM

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط k_han_1985 نمایش پست ها
    نه دوست عزیز، امسال آخرین مهلت دریافت مدارک برای ترم پاییز 1 جولای 2015 بود که میشه 10 تیر 1394!

همونطور که مشاهده می کنید تاریخ اولیه ددلاین 1 مارچ 2015 بوده یعنی 10 اسفند 1393، اما اپلیکیشنهایی که بعد از این تاریخ (تا قبل از 1 جولای) ارسال شده باشند تنها در صورتی ارزیابی میشوند که دپارتمان مربوطه تکمیل ظرفیت نشده باشه!

ارتباط با استاد هم برای مستر و دکتری لازم هست (جهت رایزنی برای دریافت فاند از طریق پروژه و...) ولی برای مقطع لیسانس ضرورتی نداره با اساتید ارتباط برقرار کنید!
    ممنون. لطف کردین
    من برای سال تحصیلی 2016-2017 می خوام اقدام کنم. دکتری مارکتینگ . در این قسمت سایت
    https://gsb.ku.edu.tr/en/online-appl...-and-deadlines
    گفته ددلاین مارکتینگ 8 may هست. البته برای 2015. ممکنه این دپارتمان متفاوت باشه؟
    و یه سوال دیگه : تو بخش admission فقط نمره تافل مورد نظر رو زده آیا معنیش اینه که نمره آیلتس رو قبول ندارن؟؟؟؟ ایمیل هم زدم جواب ندادن.

Junior Member

ممنون. لطف کردین
    من برای سال تحصیلی 2016-2017 می خوام اقدام کنم. دکتری مارکتینگ . در این قسمت سایت
    https://gsb.ku.edu.tr/en/online-appl...-and-deadlines
    گفته ددلاین مارکتینگ 8 may هست. البته برای 2015. ممکنه این دپارتمان متفاوت باشه؟
    و یه سوال دیگه : تو بخش admission فقط نمره تافل مورد نظر رو زده آیا معنیش اینه که نمره آیلتس رو قبول ندارن؟؟؟؟ ایمیل هم زدم جواب ندادن.
    خواهش میکنم..
    بله حق با شماست (ای کاش از اول میگفتین برای چه رشته ای و در چه مقطعی میخواین اقدام کنین!).. در بسیاری از دانشگاهها دپارتمانهای مختلف برای پذیرش (بخصوص) در مقاطع بالاتر از کارشناسی علاوه بر General Admission Requierments ضوابط خاص خودشون رو دارند، در نتیجه این موضوع خیلی هم تعجب برانگیز نیست!
    اما پیشنهاد من اینه که جهت اطلاع از شرایط پذیرش در رشته مورد نظرتون برای ترم Fall 2016 از طریق ایمیل یا حتی تماس تلفنی شخصا با ادوایزر امور بین الملل دانشگاه/دپارتمان مربوطه ارتباط برقرار کنید..

در مورد زبان هم شخصا تابحال با کمتر دانشگاهی برخورد داشتم که بگه ما نتایج IELTS رو قبول نداریم!
    به هر شکل برای اینکه خیالتون راحت بشه:

Proficiency in English

All students except those who are exempt from Koç University's English proficiency requirements(*) are required to present mininum following scores of the exams given below

TOEFL PBT: 550 TWE: 4

TOEFL IBT: 80 WRT:20

TOEFL CBT:213

IELTS (Academic Module): 6.5 and minimum of 5 per section

YDS: 87

TOEFL test scores should be posted to Koç University code 0163

An Institutional TOEFL will be administered in September 2015 (exact date to be announced later) at Koç University. It will be held for the applicants who have not achieved the scores given above

For further information, please contact English Language Center (ELC) at +90 212 3387032 or visit ELC's web site athttp://elc.ku.edu.tr/home

(*) Students who are exempt from Koç University's English proficiency requirements

Students who have received undergraduate education in a country whose official language is English for at least one semester and who completed the semester(s) with a passing grade average

Students who apply from a university in Turkey where all undergraduate courses are held in English and the university's English proficiency requirements are at least equivalent to Koç University's requirements

Member
    رشته و دانشگاه

بازم ممنون
    میشه لطفا درباره شانس پذیرش من دوستان نظر بدن
    کارشناسی: مدیریت بیمه، دانشگاه علوم اقتصادی، روزانه. معدل:15.76
    ارشد: مدیریت اجرایی گرایش بازاریابی و صادرات، دانشگاه تهران، روزانه، معدل :18.45
    مقاله: هنوز مقالاتم چاپ نشده اما 2 تا در مرحله ارسال دارم و 2 تا هم دارم مینویسم فکر کنم تا ددلاین کوچ 2تاشون حداقل پذیرش بشن
    زبان: 3 ماه دیگه ielt میدم انشاالله و دارم برای 7 آماده میشم
    سابقه کار: 2 سال سابقه کار بیمه ای، تو دانشگاه هم دستیار فنی کلاس های مجازی بودم. الانم زبان تدریس میکنم.
    gre: هنوز امتحان ندادم
    می دونم خیلی رزومم بر پایه حدس و گمان هنوز اما بنظرتون اصلا شانسی برا فکر کردن به این دانشگاه دارم؟

Junior Member

بازم ممنون
    میشه لطفا درباره شانس پذیرش من دوستان نظر بدن
    کارشناسی: مدیریت بیمه، دانشگاه علوم اقتصادی، روزانه. معدل:15.76
    ارشد: مدیریت اجرایی گرایش بازاریابی و صادرات، دانشگاه تهران، روزانه، معدل :18.45
    مقاله: هنوز مقالاتم چاپ نشده اما 2 تا در مرحله ارسال دارم و 2 تا هم دارم مینویسم فکر کنم تا ددلاین کوچ 2تاشون حداقل پذیرش بشن
    زبان: 3 ماه دیگه ielt میدم انشاالله و دارم برای 7 آماده میشم
    سابقه کار: 2 سال سابقه کار بیمه ای، تو دانشگاه هم دستیار فنی کلاس های مجازی بودم. الانم زبان تدریس میکنم.
    gre: هنوز امتحان ندادم
    می دونم خیلی رزومم بر پایه حدس و گمان هنوز اما بنظرتون اصلا شانسی برا فکر کردن به این دانشگاه دارم؟

نمیدونم اینا رو خوندین یا نه، ولی شاید کمکتون کنه:
    Home / PhD in Business

?Who should apply to the program
    Interested students should desire an academic position at a top university, and possess the motivation and ability to attain this goal. For this reason, our program is not an appropriate option for people planning to work in industry. Also, applicants have high GPAs and test scores, undergraduate degrees in business administration or a related field (e.g., psychology, economics, statistics), and research experience

?Do you admit students in the spring
    No, we only have admissions for Fall each year

?How many students are accepted each year

Two to four students are accepted each yea
    r

?Do I need a Master’s degree
    No, post-baccalaureate degrees are not necessary. Applications must have completed a Bachelor’s degree

?What test scores are needed for admission
    Both GMAT and GRE are acceptable: at least a 600 GMAT or a 150 GRE. Students with lower test scores may be admitted, but only if they are outstanding on other admissions criteriaTOEFL is also required. Toefl requirement may be waived if the applicant has a degree from a program where the medium of instruction is English

?What materials must I submit to complete my application
    GMAT/GRE, TOEFL ,and ALES test scores
    An official academic transcript from every university attended
    A statement of purpose describing your proposed area of study and why you are prepared for this program
    Three (or more) letters of recommendation
    A curriculum vita
    Samples of past work, if available

?When will I hear whether I have been accepted
    You will be notified of our decision by July

Junior Member

بچه ها من قیمت های امسال رو در سایت خوندم هم درباره مستر نوشته بود هم پزشکی و پرستاری ولی اصلا ندیدم دکترا رو کدوم قسمت توضیح داده. فقط یک جا نوشته بود برای همه program ها 44000 لیر ( به جز همون پزشکی اینا). خب یعنی کارشناسی یا ارشد یا دکترا؟؟ یا همه همینه قیمتش؟ احایانا اگر میدونید هزینه دوره دکترا یا هر سالش چقدر میشه زحمت میکشید بگید ممنون