صفحه 32 از 33 نخستنخست ... 222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 322

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی در ترکیه و مسائل مرتبط ( لطفا پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در ترکیه و مسائل مرتبط ( ل

سلام
    من خیلی ناشی ام در زمینه تحصیل تو ترکیه خواهشا باتجربه ترا کمک کنن بی زحمت
    واسه تحصیل تو مقطع کارشناسی بورسیه ای تعلق میگیره؟ اگر میگیره لطفا یه مختصر شرایطشو بگین مثلا معدل چند به بالا باشه؟ ندرک زبان چی میخواد و اینجور چیزا
    اگرم بوس تعلق نمیگیره به کارشناسی حدودا سالی چقدر درمیاد زندگی تو ترکیه؟
    دانشجو های کارشناسی میتونن کار کنن؟
    مرسی پیشاپیش

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در ترکیه و مسائل مرتبط ( ل

در ظاهر میگن تعلق میگیره ولی از انجایی که کلا با ایرانی جماعت مشکل دارن،بچه هایی با معدل و رزومه خوب نتونستن بورس بگیرن،البته شرط سنی هم داره.اصلا منتظر بورس نباش البته برا کارشناسی.
    هزینه ی خوابگاه ها از ۵۰۰-۱۲۰۰ لیر .هزینه ی خورد و خوراک و حمل و نقل از ۳۰۰ لیر تا بی نهایت ،بسته به استایل شما.
    ترکیه اجازه ی کار نمیده.بعضیا کار میکنن که کارفرما اکثر وقتا سواستفاده میکنه و پول درست حسابی نمیده.
    این اطلاعات منه ،بر اساس تجربیات.ممکنه اشتباه هم باشه .بیشتر تحقیق کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در ترکیه و مسائل مرتبط ( لطفا پست اول را بخوانید )

سلام.
    من قصد دارم برای لیسانس معماری در ترکیه اقدام کنم که احتیاج به آزمون هست. برای ایتالیا هم همین طور هستش.
    با توجه به مشابه بودن پذیرش در این ۲ کشور برای کدومشون اقدام کنم بهتره ؟
    کسی در رابطه با (وضعیت آموزش ، نحوه ی برخورد اساتید با دانشجوهای ایرانی که نمره می‌دهند یا نه و اینکه اگر دانشجویی سختکوش باشد اساتید کمک می‌کنند؟) تجربیاتی داره تا به اشتراک بگذاره ؟

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در ترکیه و مسائل مرتبط ( لطفا پست اول را بخوانید )

سلام لطفا اگه واستون قادر هست جواب منو بدین
    با توجه به اینکه من ۱۸ سالمه و قصد تحصیل در دندانپزشکی به زبان انگلیسی در ترکیه دارم سوالم اینه ایا برای تحصیل به زبان انگلیسی باید ازمون sat امتحان بدم یا yos ? و اگه یوس ,هزینه دانشگاه های دولتی انگلیسی زبان چقدره ؟ ممنون میشم اگه جواب بدید

سلام دوستان من تازه عضو شدم
    خیلی ممنون میشم اگر کسی اطلاعات داره کمکم کنه.
    من الان سال سوم دبیرستانم و رشتم تجربی هستش و برای ادامه تحصیل بعد از دیپلم می خوام برم استانبول .کلی هم تحقیق کردم و از کلی ادم و موسسه اطلاعات گرفتم ولی واقعا گیج شدم.
    اطلاعات کافغی درمورد امتحان یوس و ست دارم ولی اطلاعات کمی در مورد بورس تحصیلی ترکیه دارم. نحوه انتخابشون چیه؟چه مدارکی رو باید داشته باشم؟مصاحبه داره یا نه؟ و اینکه کدوم راه بهتره؟امتحان یوس یا بورس ؟و اینکه هزینه تحصیل برای هر کدوم چقدر هستش؟

Junior Member mida آواتار ها

سلام دوستان
    من بخش پذیرش علوم پزشکی در ترکیه رو کامل خوندم ولی اون انجمن بسته شده.
    متوجه شدم برای پذیرش رشته های علوم پزشکی مثل دندونپزشکی باید آزمون یوس شرکت کنیم و این آزمون هم بیشتر سوالات هوش و ریاضی و هندسه هست ولی یه چیزی رو متوجه نشدم.
    برای کسی مثل من که رشته دبیرستانش ریاضی بوده و لیسانش نرم افزار و هیچی زیست نخونده هم شرایط فرقی نمیکنه ؟ با شرکت در آزمون یوس و گرفتن نمره لازم می تونه وارد رشته های پزشکی بشه؟

سوال دیگه اینکه گرفتن نمره لازم برای رشته های پزشکی در آزمون یوس راحت تره یا قبولی در رشته های علوم یزشکی در کنکور سراسری ایران (دانشگاه دولتی) ؟
    با تشکر
    گاهي بايد بي رحم بود! نه با دوست نه با دشمن! بلكه با خودت و چه بزرگت مي كند آن سيلي كه خودت مي خواباني توي صورتت!

Junior Member

سلام دوستان
    کسی هست که در مورد نحصیل فیزیوتراپی در ترکیه اطلاعاتی داشته باشه؟کدوم دانشگاه ها اراىه میدن رشته رو،چه امتحان وردی ای داره،آیلس چند میخواد و همینطور در مورد هزینش.
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر، موسسه خوب برای آموزش Yos در تهران میشناسین؟ من چندتا موسسه پیدا کردم اما نمیدونم کدوم خوب هست و باتوجه به اینکه هزینه زیادی دریافت میکنند انتخاب موسسه خیلی مهم هست ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

Banned

سلام
    آیا کسی میتواند کمک کند منابع آزمون یوس YOS را از کجا میتوانم تهیه کنم و یا دانلود کنم؟

Banned

سلام اگر اسم موسسه را اینجا بنویسم تبلیغ تلقی میشود.
    تجربیات خوبی دارم. با من مستقیما در تماس باشید تا تجربیات ام را با شما به اشتراک بگذارم

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamt نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر، موسسه خوب برای آموزش Yos در تهران میشناسین؟ من چندتا موسسه پیدا کردم اما نمیدونم کدوم خوب هست و باتوجه به اینکه هزینه زیادی دریافت میکنند انتخاب موسسه خیلی مهم هست ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)