صفحه 14 از 33 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 322

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی در ترکیه و مسائل مرتبط ( لطفا پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در ترکیه و مسائل مرتبط ( لطفا پست اول را بخوانید )

از راهنماییت بسیار ممنونم اگه این یکی رو پاسخ بدی ممنون تر میشم
    برای رفتن به دانشگاه های ترکیه (دولتی ها)می دونم که باید حتما یوس بدی و این که هر دانشگاه جدا گانه برگزار می کندش حالا باید قبل applyکردن بدی یا بعد از apply کردن حسابی گیج شدم.
    tnks

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در ترکیه و مسائل مرتبط ( لطفا پست اول را بخوانید )

درود

در مورد بورس HARRAN UNDERGRADUATE SCHOLARSHIP به اینجا مراجعه نمایید . تاپیک جداگانه ایجاد کردم تا سریع تر به پاسختون برسین

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member

جواب اون یکی رو هم گرفتم
    امتحان های یوس تو ایران برگزار می شه یا ترکیه؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shasavar نمایش پست ها
    از راهنماییت بسیار ممنونم اگه این یکی رو پاسخ بدی ممنون تر میشم
    برای رفتن به دانشگاه های ترکیه (دولتی ها)می دونم که باید حتما یوس بدی و این که هر دانشگاه جدا گانه برگزار می کندش حالا باید قبل applyکردن بدی یا بعد از apply کردن حسابی گیج شدم.
    tnks
    امتحان یوس قبل از اپلای هستش.بعد از آمدن نتایج یوس شما برای دانشگاه یا دانشگاه های مورد نظرتون می تونید اقدام کنید.امتحان یوس هم فقط داخل ترکیه برگزار می شه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sbomega نمایش پست ها
    یه سوالی در مورد استانبول تکنیک دارم ، آیا فقط با معدله یا آزمون هم برگزار می کنه ؟ ظاهرا معدل بالای ۱۷ می خواد . کسی اطلاع داره که اگر آزمونی بگیره باز هم شرط معدل نیاز هست یا نه و اینکه شهریه برای رشته معماری مقطع لیسانس چقدر هستش؟
    در ضمن گله دارم از اینکه نمی شه اینجا جواب گرفت . من سوال ها رو مطرح می کنم هی می بینم خبری نشد مجبور می شم خودم برم دنبالش ولی یه جاهایی دیگه جواب پیدا نمی شه خوب.
    دوست عزیز تا پارسال بدون آزمون از طریق معدل می گرفتن.کسایی هم که آزمون داده بودن از طریق هر کدوم که نمره بیشتری داشتن اقدام می کردن.سال دیگه معلوم نیستش.اگر آزمون بگیرن شرط معدل نیاز نیستش.شهریه رشته معماری ما بین 1500 تا 3000 لیر هستش.اگر شما به انگلیسی بخواید تحصیل کنید 3000 لیر و به ترکی خیلی ارزون تر در دانشگاه استانبول تکنیک.
    پیشنهاد من به شما:خودتون رو برای آزمون یوس و تومر آماده کنید.اینجوری هم خیالتون راحت تره و هم زبان کشور ترکیه رو یاد می گیرید.موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sera26 نمایش پست ها
    سلام. دوستان دو تا سوال واسم پیش اومده:
    1- آیا میشه واسه 2 یا چند رشته تو یه دانشگاه اپلای کرد؟ یعنی اصلا اول رشته رو انتخاب میکنیم بعد امتحان یوس رو میدیم یا اول یوس بعد با توجه به نمره انتخاب میکنیم؟ و اگر حالت اول باشه میشه واسه چند تا رشته اقدام کرد؟
    2- زمان تقریبی شروع اپلای واسه دانشگاه های ترکیه تقریبا از کی هستش؟ و deadline هاش تقریبا تا کی میشه؟
    1.اول آزمون یوس رو می دید بعد اپلای می کنید.بعد از گرفتن نتایج آزمون می توانید بین 3 تا 4 رشته رو براشون اپلای کنید.
    2.از ماه خرداد شروع می شن تقریبن تا اواخر تیر یا اواسط مرداد.امّا بعضی از دانشگاه های خصوصی از اواخر اسفند شروع می کنن مثل بیلکنت.

دوست گرامی shasavar شما اگر قصد دارید آیلتس بگیرید.صد در صد ترکی رو هم در کنارش بخونید.چون تو مقطع لیسانس بهش احتیاج دارید خیلی.موفق باشید.

مرسی از راهنمایی دقیقتون.فقط یه سوال دیگه: اونم اینکه واسه یوس باید از طریق سایت دانشگاه هایی که میخوایم اپلای کنیم باید اقدام کنیم یا از سایت خود یوس و تقریبا واسه اون زمان اپلای کی شروع میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mish نمایش پست ها
    امتحان یوس قبل از اپلای هستش.بعد از آمدن نتایج یوس شما برای دانشگاه یا دانشگاه های مورد نظرتون می تونید اقدام کنید.امتحان یوس هم فقط داخل ترکیه برگزار می شه.
    خوب مگر نمی گید که هر دانشگاه یوس مچصوص به خودش رو داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!11حالا واسه این یوس چه جوری باید ثبت نام کرد؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

من شنیدم که ترکیه کشور نا امن و خرابی هست و فقط واسه پسرا خوبه میشه در این باره توضیح بدین!!!!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)