صفحه 26 از 33 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 322

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی در ترکیه و مسائل مرتبط ( لطفا پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در ترکیه و مسائل مرتبط ( لطفا پست اول را بخوانید )

سلام..با معدل دیپلم 19.06 و پیش 18 به بالا کدوم دانشگاه ها میتونم برای رشته ی عمران پذیرش بگیرم ؟؟؟ نمیخوام یوس بدم
    ترجیحا استانبول

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pavlov First Saint Petersburg State Medical University

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در ترکیه و مسائل مرتبط ( لطفا پست اول را بخوانید )

سلام
    برای ثبت نام ازمون یوس استانبول باید به کجا مراجعه کنم ؟ خودم می تونم ثبت نام کنم یا باید از موسسه اقدام کنم ؟

با تشکر

Junior Member

سلام
    من هیچ اطلاعاتی در مورد تحصیل در ترکیه ندارم میخوام برای مقطع لیسانس برم ترکیه میخوام بدونم تو ایران چی جوری زبان ترکی رو یاد بگیرم و خودمو برا آزمون تومر آماده کنم؟

آیا با مدرک تومر میشه برای هر دانشگاهی پذیرش گرفت؟

آزمون تومر در ایران هست یا در ترکیه؟ امتحانش رو کجا ازمون میگیرن؟

با عرض سلام

من قبلا پست اول رو خوندم ولی نتونستم جواب پیدا کنم

من الان دوره کاردانی رشته نرم افزار کامپیوتر هستم و یک ترمم مونده تا فوق دیپلم بگیرم (دانشگاه آزاد ) .قصد دارم برای ادامه تحصیل به دانشگاه ترکیه برا مقطع کارشناسی ( دانشگاه آیدین )

میشه بهم بگید باید چه شرایطی داره چه مدارکی میخواد چقدر هزینش میشه .در ضمن سربازی هم نرفتم هنوز

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی و مسائل مرتبط

سلام. آزمون یوس ترکیه برای دندانپزشکی حدودا چه نمره ای میخواد؟

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alinmz نمایش پست ها
    از دوستان هر سوالی در مورد دانشگاههای ترکیه و ازمون یوس داشتید من در خدمت هستم
    سلام
    می خواستم بدونم حداقل نمره ای که باید از یوس بیاریم چقدره؟ باتوجه به این که برای رشته های هنر متقاضی هستم...
    ممنون

Junior Member

دوستان من تقریبا سایت اکثر دانشگاههای معروف ترکیه رو تو یه ماه اخیر چک کردم، اما متاسفانه بیشترشون برای پذیرش Undergraduate، مینیمم score معدل کل یا exam result (دبیرستان و پیش دانشگاهی) ایران رو 16 از 20 تعیین کردن، در حالیکه معدل من کمتره!
    خواهشا اگر دانشگاهی رو سراغ دارید که شرط معدلش پایینتر باشه یا اصلا نداشته باشه به من معرفی کنید!
    ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط k_han_1985 نمایش پست ها
    دوستان من تقریبا سایت اکثر دانشگاههای معروف ترکیه رو تو یه ماه اخیر چک کردم، اما متاسفانه بیشترشون برای پذیرش Undergraduate، مینیمم score معدل کل یا exam result (دبیرستان و پیش دانشگاهی) ایران رو 16 از 20 تعیین کردن، در حالیکه معدل من کمتره!
    خواهشا اگر دانشگاهی رو سراغ دارید که شرط معدلش پایینتر باشه یا اصلا نداشته باشه به من معرفی کنید!
    ممنون.
    دوست عزیز اگر فقط به دنبال دانشگاه های دولتی نیستید به وبسایت دانشگاه های aydin وyeditepe هم سر بزنید تا جایی که به خاطر دارم شرط معدل نداشت یا پایین تر از 16 بود

Junior Member

yos.istanbul.edu.tr/این ادرس سایتش برا ثبت نام هست البته الان نه برا ثبت نام از اواسط اسفند ماه پیگیر سایتش باشی تا تاریخ دقیقشو بتونی بفهمی وتنها مشکل ثبت نامش واریز وجه ثبت نامه که باید تو ترکیه بانکی که معرفی میکنه بریزی که اونم اگه اشنا داری برات بریزه یا از کارتهای بین المللی داری که حله ونیازی به موسسه خاصی نداری برا ثبت نام وپیشنهاد هم نمیکنم چون موسسات پول زیادی در حدود300تا500هزارتومان برا همین ثبت نام ازت مطالبه خواهند کرد موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arman021 نمایش پست ها
    سلام
    من هیچ اطلاعاتی در مورد تحصیل در ترکیه ندارم میخوام برای مقطع لیسانس برم ترکیه میخوام بدونم تو ایران چی جوری زبان ترکی رو یاد بگیرم و خودمو برا آزمون تومر آماده کنم؟

آیا با مدرک تومر میشه برای هر دانشگاهی پذیرش گرفت؟

آزمون تومر در ایران هست یا در ترکیه؟ امتحانش رو کجا ازمون میگیرن؟
    با سلام یسری موسسات هستن که با سرچ کردن تو گوگل میتونی پیدا کنی که دوره های تومر میذارن البته باید حواست باشه اموزشگاهها معتبر باشه/مدرک تومر مدرکی هست که فقط نشون میده شما به ترکی مسلط هستید وچیزی تو مایه های تافل هست ومن دیدم بعضی از این اموزشگاهها ازمون تومر هم که اصلش برا دانشگاه انکارا ترکیه هست دوسالی هست مجوزشو گرفتن وتو ایرانم برگزار میشه که بیشتر تو تهران وتبریز برگزار میشه البته از بخش فرهنگی سفارت ترکیه تو ایران هم پیگیری کنی نتیجه بهتری خواهی گرفت موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)