صفحه 4 از 33 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 322

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی در ترکیه و مسائل مرتبط ( لطفا پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی و مسائل مرتبط ( لطفا پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط bandiket نمایش پست ها
    سلاممممم!هنوزم هستن دانشگاهایی که با معدل برمیدارن؟!معدل بالای چند؟!بعد کسی میدونه کدوم دانشگاها معماری منظر دارن؟!میگن خیلی سخت شده پذیرش گرفتن راس میگن؟!
    نقل قول نوشته اصلی توسط panda نمایش پست ها
    سلام.
    دانشگاه ITU که اصلا معدل زیر 17 نمیزاشت ثبت نام کنی. سیستمش پیغام خطا میداد.
    دانشگاه Hacettepe بعضی دوستان با معدل بالای 19 پذیرش نگرفتن.
    دانشگاه metu هم که 17 به بالا. حتی metu قبرس هم به معدل پیش دانشکاهیم که زیر 14 بود گیر داد و پذیرش نداد!

دانشگاه های خصوصی, من از بهترینش که بیلکنت بود تا بدترینش با اون معدل افتضاح پیش دانشگاهی و کتبی پذیرش گرفتم!!
    البته بیلکنت از بین 5 انتخابی که داشتم, انتخاب مهندسی رو حذف کرده بود و گفت بین 4 تای بقیه میتونم یکی رو انتخاب کنم. بورس هم بهم نداد!
    sabanci البته یکی از بهترین هاس که هنوز نتیجش نیومده ببینم قبول میشم یا نه.

مهلت ثبت نام اکثرشون واسه امسال تموم شده. بعضی ها ثبت نام اولیه با تاخیر دارن هنوز (خصوصیا) . چون هنوز جای خالی دارن بعضی رشته ها.

معماری هم نمیدونم ظاهرا معروف ترینش اینه:
    http://www.msgsu.edu.tr/

این تجربیات من بود. بقیه ی دوستان باز بیشتر میتونن راهنمایی کنن.
    بله هنوز هم بیش تر دانشگاه ها از طریق معدل دانشجو می گیرن.
    در راستای صحبت های Panda ی عزیز من هم دانشگاه میدل ایست و حاجت تپه با اینکه معدلم بالای 19 بود قبول نشدم.
    ولی دانشگاه ITU خدا رو شکر قبول شدم.
    از خصوصی ها هم از بیلکنت و فاتیح پذیرش گرفتم.بیلکنت انتخاب اولمو حذف کرده و گفته از بقیه 4 رشته دیگه می تونم یکیش رو انتخاب کنم.
    رشته معماری رو هم همشون دارن.

Junior Member bandiket آواتار ها

مرسییییییی!بیلکنت شهریش ترمی چنده؟!یا فاتیح؟بعدم اینکه ایستانبول تکنیک کنکور داره یا فقط معدله؟

مرسییییییی!بیلکنت شهریش ترمی چنده؟!یا فاتیح؟بعدم اینکه ایستانبول تکنیک کنکور داره یا فقط معدله؟
    بیلکنت ترمی 6950 دلاره.امّا فاتیح از رشته معماریش خبر ندارم تو سایت دانشگاه چک کنید ببینید داره معماری رو.
    برای امسال فقط معدل کافی بود.

مرسییییی!معدل دیپلم یا پیش؟ببخشید خیلی سوال میپرسم(

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    uni tabriz- architect

مرسییییی!معدل دیپلم یا پیش؟ببخشید خیلی سوال میپرسم(
    سلام خسته نباشید معمولا هر دو معدل میخوان شما تا 20 آگوست وقت دارین برا دانشگاه چوکوروا آدانا اقدام کنین... چون اکثر دانشگاهها وقتش گذشته اما خصوصی هارو نمیدونم.. چون خصوصی ها گرونه:د موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    uni tabriz- architect

نقل قول نوشته اصلی توسط Mish نمایش پست ها
    بیلکنت ترمی 6950 دلاره.امّا فاتیح از رشته معماریش خبر ندارم تو سایت دانشگاه چک کنید ببینید داره معماری رو.
    برای امسال فقط معدل کافی بود.
    میش عزیز خیلی خوش حال شدم که قبول شدی خوش به حالت منم قاضی اقدام کردم ببینم قسمت چی هست... تبریک میگم دوسته عزیز

یه سوال:دی
    رشته بازیگری کدوم دانشگاها دارن؟یا ندارن من باید برم یه فکر دیگه کنم اگه بخوام بازیگر بشم؟!مثلا ازین کلاساشون ثبت نام کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Istanbul University

از دوستان کسی اطلاع داره شهریه دانشگاه های انکارا و حاجت تپه در رشته های پزشکی و دندان پزشکی ترمی چقدر هستش؟
    یه سواالی هم قبلا پرسیدم کسی پاسخ گو نشد،از دوستان امسال کسی در yos انکارا شرکت کرده؟

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

یه سوال:دی
    رشته بازیگری کدوم دانشگاها دارن؟یا ندارن من باید برم یه فکر دیگه کنم اگه بخوام بازیگر بشم؟!مثلا ازین کلاساشون ثبت نام کنم؟
    فکر کنم بعضی دانشگاه های خصوصی رشته سینما دارند. اگر اشتباه نکنم یکی از این دانشگاه ها شهر ازمیر بود. سایتشون رو نگاه کنید.

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

نقل قول نوشته اصلی توسط rasa_tehm نمایش پست ها
    از دوستان کسی اطلاع داره شهریه دانشگاه های انکارا و حاجت تپه در رشته های پزشکی و دندان پزشکی ترمی چقدر هستش؟
    یه سواالی هم قبلا پرسیدم کسی پاسخ گو نشد،از دوستان امسال کسی در yos انکارا شرکت کرده؟
    جواب سوال اولتون رو پیدا کردید به منم بگید که به یکی از دوستان خارج از نت اطلاع بدم. ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)