صفحه 6 از 33 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 322

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی در ترکیه و مسائل مرتبط ( لطفا پست اول را بخوانید )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Istanbul University

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی و مسائل مرتبط ( لطفا پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط neda_6759 نمایش پست ها
    شانسه ماست دیگه...واقعا اگه اینجور باشه خیلی بی عدالتیه... خودشون میدونن که ایرانی ها خیلی زرنگن از لحاظ درسی...

بله واقعا شورشو رو دراوردن امسال فقط دانشگاه آنکارا از ایران در رشته‌های پزشکی‌ دانشجو خوب پذیرش گرفت.بقیه دانشگاها از ایران در هر رشته فقط ۱ نفر پذیرش داشتن.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط rasa_tehm نمایش پست ها
    بله واقعا شورشو رو دراوردن امسال فقط دانشگاه آنکارا از ایران در رشته‌های پزشکی‌ دانشجو خوب پذیرش گرفت.بقیه دانشگاها از ایران در هر رشته فقط ۱ نفر پذیرش داشتن.
    درود

دوستان به نظرتون این برای مقطع ارشد هم صدق می کنه ؟

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Istanbul University

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

دوستان به نظرتون این برای مقطع ارشد هم صدق می کنه ؟

محمدرضا

عرض کنم خدمت شما در مورد فوق لیسانس نه فک نکنم من امسال از دوستانم چندان وقت هم نزاشت از دانشگاه حاجت تپه قبول شد در رشتهٔ مستر it.
    رشته‌های پزشکی‌ چون خواهان زیادی داره به همین علت حساسیت روی اونا زیاده.
    در سالهای گذشته در رشته‌های پزشکی‌ فقط ایرانی‌‌ها بودن که در ترکیه قبول میشدن.
    ترکیه سیاستی در پیش گرفته که از کشورای دیگه هم بتونه دانشجو پذیرش کنه
    در مقطع مستر مشکلی‌ وجود نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Istanbul University

دانشگاه آنکارا هم نتایج نهایی رو اعلام کرد،جالبه آنکارا ۴ نفر در دندان پزشکی‌،۳ نفر پزشکی‌،۲ نفر داروسازی از ایران قبول شدن،اصلا سیستم دانشگاها دیگه یکپارچه نیست،و برای ساله آینده هم هیچ چیز مشخص نیست،چون هر دانشگاه یه سیاستی پیش گرفته.
    همونطور که دوست عزیز هم فرمودن امسال دانشگاه حاجت تپه به هیچ عنوان از ایران دانشجویی رو در رشته‌های پزشکی‌ پذیرش نکرده!!!
    دانشگاه اگه هم که قبلا عرض کرده بودم.
    دانشگاه استانبول هم شمارهٔ داوطلبی و رمز می‌خواد و مشخص نیست با چه رتبهأی قبول شدن!!!
    دانشگاه عثمان قاضی هم در رشتهٔ پزشکی‌ ۴ نفر از ایران ذخیره شدن.
    دانشگاه اینونو هم در رشته‌های پزشکی‌ دندان پزشکی‌ و دارو سازی هر کدام از ایران فقط ۱ نفر قبول شدن!!!
    متاسفانه بر خلاف اینکه سالهای قبل کشور ترکیه در رشته‌های پزشکی‌ سکوی پرتابی برای علاقمندان به رشته‌های پزشکی‌ بود که سال به سال آمار ایرانیان کم شده و امسال هم که افتضاح بود.
    اگر برای ساله آینده هدف اصلیتون ترکیه هستش برای رشته‌های پزشکی‌ حتما فکر گزینهٔ ۲ هم باشید.
    اطلاعات جدیدی اگر در اختیارم قرار گرفت حتما خدمت دوستان ارائه خواهم داد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    uni tabriz- architect

سلام از دوستان کسی تو قاضی تحصیل نمیکنه یه زحمتی بکشه بره بپرسه این نتایج کی میدن؟ زنگ میزنمم ج نمیدن میلم جواب نمیدن..(((

پیش فرض پاسخ : آشنایی دوستانی که برای پاییز 2013 و 2014 اقدام می کنند ( پست اول را بخوانید )

اقا محمد رضا من میخوام بدونم واسه پزشکی امتحانای تومر و یوس فقط میخواد دیگه؟ اگه بشه بهم بگین زمان و مکانش کی و کجاست و تقریبا چقدر باید واسش وقت بزارم؟ با 2 -3 ماه خوندن میشه حلش کرد؟

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : آشنایی دوستانی که برای پاییز 2013 و 2014 اقدام می کنند ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط sera26 نمایش پست ها
    اقا محمد رضا من میخوام بدونم واسه پزشکی امتحانای تومر و یوس فقط میخواد دیگه؟ اگه بشه بهم بگین زمان و مکانش کی و کجاست و تقریبا چقدر باید واسش وقت بزارم؟ با 2 -3 ماه خوندن میشه حلش کرد؟
    درود

من در مورد کارشناسی اطلاعاتم ضعیفه دوستان می تونن راهنمایی کنن

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

نقل قول نوشته اصلی توسط neda_6759 نمایش پست ها
    سلام از دوستان کسی تو قاضی تحصیل نمیکنه یه زحمتی بکشه بره بپرسه این نتایج کی میدن؟ زنگ میزنمم ج نمیدن میلم جواب نمیدن..(((
    اگه کسی رفت قاضی یا دانشگاه دیگه ای، بی زحمت این ماجرای حذف شهریه رو که در بخش بورس دولتی مطرح کردم سوال کنه. خیلی ممنون میشم.

Junior Member

دوستان پست های شما خیلی کمکم کرد فقط یه جا خوندم برای رشته های علوم پزشکی میشه از معدل استفاده کرد حالا فقط این شرط پذیرش با معدل منظور معدل دیپلمه یا پیش دانشگاهی
    و این که کدوم دانشگاه های لیست وزارت بهداشت از طریق معدل دانشجو میگیرند

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

من در مورد کارشناسی اطلاعاتم ضعیفه دوستان می تونن راهنمایی کنن

محمدرضا
    خوب البته ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن منم راهنمایی کنن.
    راستی این قضیه کاهش پذیرش ایرانیا تو پزشکی به دانشگاه های 19 مایس و چکورووا و کارادنیز و آتاتورک هم رسیده یا نه؟ کسی اطلاع داره این دانشگاه ها امسال چنتا ایرانی تو رشته های پزشکی پذیرش کردن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)