صفحه 118 از 126 نخستنخست ... 1868108109110111112113114115116117118119120121122123124125126 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 1260

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در ترکیه و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در ترکیه و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام، ببخشید با دریافت پذیرش تحصیلی و اقامت دانشجویی در ترکیه گرفتن ویزای توریستی کشورهای اروپایی راحت تر میشه؟

Member starblue7750 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Electronic Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در ترکیه و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط alibb نمایش پست ها
    سلام، ببخشید با دریافت پذیرش تحصیلی و اقامت دانشجویی در ترکیه گرفتن ویزای توریستی کشورهای اروپایی راحت تر میشه؟
    نخیر
    ربطی نداره

Senior Member Gclub آواتار ها

بله. اقامت دانشجویی در ترکیه کارشما رو راحت تر می کنه.
    خصوصا برای شرکت در کنفرانس ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - آزاد

سلام
    من لیسانس عمران دارم و مقطع ارشد میخام گرایش محیط زیست قبول شم به احتمال خیلی زیاد از جفت itu و bogazici قبول میشم. هردو دانشگاه بسیار خوبین. شما اگه جای من بودید کدومو انتخاب میکردید و ثبتنام میکردین؟ میشه دلیلشم بگین؟ با کدومیکی راحتتر میشه مقطع دکترا رو از دانشگاههای برتر جهان پذیرش گرفت؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Transportation Engineering/ Bogazici University

بنظر من از لحاظ ریسرچ و امکانات مرتبط، سطح استانبول تکنیک بالاتره ( خودم دانشجوی دکترا بوغازایچی هستم منتها ایتو هم کورس پاس کردم) در مورد سوال دوم هم اصلا ربطی نداره از کجا مدرک ارشد گرفتید. 1) معدل 2) مقاله ای اس ای بتعداد کافی ........

Junior Member

دوستان من اکثر پست های اینجا رو مطالعه کردم چند تا سوال برام پیش اومد حقیقتا نتونستم جوابمو پیدا کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
    اول با توجه به اینکه اکثر دوستان فرمودن برای رشته های مهندسی قسمت ریاضی GRE مهمه می تونم امتحانشو شرکت کنم و فقط این قسمت رو نمره بیارم یا اینکه همه نمره هاش رو باید حد نصاب بیارم
    دوم با توجه به اینکه من سطح زبانم کمی پایینه و طول می کشه تا زبانم رو بگیرم میشه به همون قسمت ریاضی gre فعلا بسنده کنم و تا پذیرشم مدرک زبانمو رو بگیرم

سلام دوستان لطفا منو میشه راهنمایی کنین؟
    من لیسانس برق دارم و قصد ادامه تحصیل رای ارشد در ترکیه اما معدلم حدود 13 ولی Quant gre میتونم بالای 160 شم و دوس دارم برای اقتصاد مالی یا همین برق اپلای کنم اما طوری باشه فاند بگیرم و خرجمو بدن.آیا راهی هست؟میتونین کمکم کنین؟

سلام امكانش پذيرش دكترا از تركيه گرفت و هر دوهفته يك بار ٢ تا ٣ روز اونجا بود و برگشت ؟

مشکل سربازی نداری که؟

نه الان دانشجوي ترم آخر فوقم و مي خوام دفاع كنم ، كارمو نميخوام از دست بدم ضمنا واسه كارم هم بهتره كه با تركيه در ارتباط باشم
    اما انگيزه اصلي تحصيل تو يه دانشگاه معتبره ضمن اينكه تو ايران اصلا امكانات نيست ، ما تو فوق همش مشكله ما اينه كه كاراي آزمايشگاهي انجام نميشه و همش سيموليشنه ، طرح كه عملي نميشه وليديشن هم مصيبته تازه راه براي ارتباط با دانشگاه معتبر بين المللي بسته است استادا فقط دانشجو ميگيرن ولي يدونه آزمايشگاه تخصصي در رابطه با كارشون ندارن ، مدرك يه دانشگاه مثل علوم و تحقيقات هم براي پست داكت توي دانشگاه هاي برجسته اروپا و امريكا معتبر نيست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)