صفحه 58 از 126 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 1260

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در ترکیه و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در ترکیه و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوان

با سلام

دوستان لطفا شانس منو واسه پذیرش گرفتن می تونید تخمین بزنید

فوق دیپلم کنترل معدل 15.25 لیسانس الکترونیک 14.28 از آزاد تبریز

gre v138 q 160 w 2.5

toefl 90

5 سال سابقه کار در صنعت مرتبط با رشته و ساخت دستگاه

1 سال تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

یک ترم هم استاد حل تمرین

مسلط به زبان استانبولی

پایه درسیم خیلی خوبه درسای لیسانس رو الان هم خوب یاد دارم
    از کدوم دانشگاه ها شانس زیاد واسه پذیرش دارم
    there is no life in the void ,only death

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در ترکیه و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوان

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar2525 نمایش پست ها
    درسته جز science است
    میکروبیولوژی در واقع شاخه ای از زیست شناسی سلولوی و مولکولی هست که جز علوم پایه است.
    فکر کنم این رشته در Saglik bilimler دانشگاه ها باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    noshirvan university of technology-biotechnology engineering

سلام. برای کنفرانس CHEMTECH'14 اکتبر میخوام برم yildiz technical uni.چه چور دانشگاهی هست؟ شانس دارم با استادا صحبت کنم برا فاند؟

Junior Member

سلام. ممنون میشم راهنماییم کنید. من لیسانس برق با معدل 12.64 از دانشگاه ازاد دارم که اونم 7 سال طول کشید.مقاله و سابقه کار هم ندارم. البته اینهمه هم خنگ نیستم به علت مشکلاتی که وجود داشت بهتر از این نمیشد.همین که زنده موندم جای شکرش باقیه. برای ارشد اقتصاد میخام از یکی از دانشگاه های ترکیه پذیرش بگیرم. البته پول شهریه دانشگاه های خصوصی در حد چند هزار دلار برای هر ترم رو ندارم. توانایی من برای شهریه در حدود 3 هزار دلار میشه برای هر ترم که به درد دانشگاه خصوصی نمیخوره. زبان انگلیسی هم فولم اذری هم بلدم و به سرعت میتونم ترکی استانبولی رو یاد بگیرم. ازمون GRE هم ندادم ولی مشکلی با اون ندارم اگر بتونم نمره خوبی در اون بیارم شانسی برای پذیرش در دانشگاه دولتی دارم با توجه به اینکه رشته لیسانسم هم غیر مرتبط با ارشدی هست که مدنظرم هست؟ به نطرتون چی کار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید.

با سلام

دوستان لطفا شانس منو واسه پذیرش گرفتن می تونید تخمین بزنید

فوق دیپلم کنترل معدل 15.25 لیسانس الکترونیک 14.28 از آزاد تبریز

gre v138 q 160 w 2.5

toefl 90

5 سال سابقه کار در صنعت مرتبط با رشته و ساخت دستگاه

1 سال تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

یک ترم هم استاد حل تمرین

مسلط به زبان استانبولی

پایه درسیم خیلی خوبه درسای لیسانس رو الان هم خوب یاد دارم
    از کدوم دانشگاه ها شانس زیاد واسه پذیرش دارم>>>>>

there is no life in the void ,only death

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    میکروبیولوژی- دانشگاه ازاد واحد اردبیل

نقل قول نوشته اصلی توسط padisah نمایش پست ها
    فکر کنم این رشته در Saglik bilimler دانشگاه ها باشه
    منظورتون در واقع از Saglik bilimler دانش های مرتبط با بهداشت و سلامتی هستش؟!

واقعیتش من تو سایت دانشگاه های ترکیه گیج میشم نمی تونم چیزی رو که دنبالشم به راحتی پیدا کنم
    چندتا دانشگاه که مورد تائید وزارت علوم بود رو گشتم ولی چیزی متاسفانه نتونستم پیدا کنم
    بخش های مرتبط با دانشجویان بین المللی رو کجا می زارن من حتی انگلیسی شم گشتم پیدا نکردم اگرهم بود اطلاعات کاملی ننوشته بودن
    یا حتی رشته هایی رو هم که دارن هم نداشتن!!!!

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar2525 نمایش پست ها
    منظورتون در واقع از Saglik bilimler دانش های مرتبط با بهداشت و سلامتی هستش؟!

واقعیتش من تو سایت دانشگاه های ترکیه گیج میشم نمی تونم چیزی رو که دنبالشم به راحتی پیدا کنم
    چندتا دانشگاه که مورد تائید وزارت علوم بود رو گشتم ولی چیزی متاسفانه نتونستم پیدا کنم
    بخش های مرتبط با دانشجویان بین المللی رو کجا می زارن من حتی انگلیسی شم گشتم پیدا نکردم اگرهم بود اطلاعات کاملی ننوشته بودن
    یا حتی رشته هایی رو هم که دارن هم نداشتن!!!!
    رشته ها با عنوان anabilim dallari در یکی از سه انستیتوی معمول دانشگاه قرار می گیره. هر انستیتو وب سایت جداگانه داره. برای رشته های فنی و مهندسی Fen bilimler enstitusu برای رشته های پزشکی و بهداشت saglik bilimler enstitusu و برای رشته های انسانی sosyal bilimler enstitusu

Junior Member

سلام میشه لطفا راهنماییم کنین؟من لیسانس مشاوره دانشگاه علامه طباطبایی خوندم,پایان نامم رو تازه دفاع کردم و معدلم ۱۷.۴۰ هست,زبان ترکیم در حد متوسطه ولی میتونم تا زمان پذیرش خودمو برسونم .میخوام بدونم چقدر شانس پذیرش دارم و کدوم دانشگاه بهتره و اینکه امتحان آلس برای همه ی دانشگاه هانیازه؟ممنون میشم جواب بدین و کمکم کنید

ApplyAbroad Senior Veteran

?Guys, what are exact deadlines of Spring application round time at universities of Bogazici, Koc and Sabanci
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

لیسانس دولتی زبان انگلیسی روزانه
    تافل 110
    جی آر ای
    جی مت
    قبولی ارشد روزانه
    پذیرش با بورسیه شرایطش هست یا خیر؟
    واسه فکق لیسانس انگلیسی یاmba

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)