صفحه 121 از 126 نخستنخست ... 2171111112113114115116117118119120121122123124125126 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 1260

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در ترکیه و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در ترکیه و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام خدمت همه دوستان.لطفا منو راهنمایی کنید.
    من ارشد نانو شیمی دارم اما میخوام برای ارشد دوم واسه itu اقدام کنم.
    مدرک زبان و gre آماده نیست.
    1) میخواستم بدونم امکانش هست که پذیرش و بدن و من تا زمان ثبت نام مدارک و ببرم؟
    2) یا اینکه امتحان زبان خود دانشگاه رو بدم و تا زمان ثبت نام gre رو هم ببرم.
    ممنون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ترکیه و مسائل مرتبط + سوالات كلي و متداول

نقل قول نوشته اصلی توسط navidgh96 نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوی کامپیوتر دوره کارشناسی خواجه نصیر تهران با معدل ۱۷.۷ هستم.
    چندتا سوال داشتم:
    ۱. برای پذیرش در دانشگاه های برتر (منظورم دانشگاه گروه الف و ب در سایت وزارت علوم) همشون تافل و جی ار ای میخوان و حدودا ددلاینشون کیه؟ من چند تا دانشگاه رو نگا کردم ولی نتونستم ددلایناشون رو پیدا کنم
    ۲.من ترم اخر کارشناسی هستم و تافل و جی ار ای هیچی نخوندم (البته زبانم صفر صفر نیست)، به نظرتون فشرده این ۲ تا رو تو ۳ ماه بخونم. میتونم همین امسال پذیرش بگیرم به ترکیه یا باید بمونم سال بعد؟
    ۳.وضعیت فاند و اسکولارشیپ و بورسیه چطوره در ترکیه؟ من حرفای ضدو نقیضی از این و اون میشنوم.
    کلا به نظرتون من امسال میرسم پذیرش و فاند بگیرم از ترکیه یا ۱ سال صبر کنم، چون اگه نمیرسم قبل خوندن تاقل و جی ار ای یه کار واجب تر دارم. البته ترکی استانبولیم خیلی خوبه
    لطفا منو راهنمایی کنید،سر یه دوراهی بزرگم
    خیلی خیلی ممنون میشم

دوستان لطفا اگه اطلاع دارین به سوالات من پاسخ بدین، بسیار ممنون میشم
    و اینکه یه سوال دیگه داشتم، درسته که دانشگاه های خصوصی ترکیه فقط فاند میدن و دانشگاه دولتی فاندی نمیدن مگر اینکه بورس دولتی ترکیه رو بگیری؟
    دوستان اگه مطلع هستن، لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

با سلام
    دوستان من کارشناسی مهندسی عمران دارم می خوام برای ارشد رشته «زبان و ادبیات ترکی» یا «زبان و ادبیات زبانهای ترکی معاصر» اقدام کنم. کدوم دانشگاه ها در این زمینه در ترکیه بهترین هستند؟ خودم اولویتم استانبول هست چون می خوام در نار درس کار بکنم خرجمو دربیارم. غیر از آلس و تمر مدرک دیگه ای هم لازمه؟ لطفا اگر کسی هم شرایطش مثل من هست پی وی بهم پیام بده تا بتونیم اطلاعاتی که داریم را در میان بگذاریم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrokhi نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان.لطفا منو راهنمایی کنید.
    من ارشد نانو شیمی دارم اما میخوام برای ارشد دوم واسه itu اقدام کنم.
    مدرک زبان و gre آماده نیست.
    1) میخواستم بدونم امکانش هست که پذیرش و بدن و من تا زمان ثبت نام مدارک و ببرم؟
    2) یا اینکه امتحان زبان خود دانشگاه رو بدم و تا زمان ثبت نام gre رو هم ببرم.
    ممنون.
    سلام

خیر بدون GRE امکان نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط navidgh96 نمایش پست ها
    دوستان لطفا اگه اطلاع دارین به سوالات من پاسخ بدین، بسیار ممنون میشم
    و اینکه یه سوال دیگه داشتم، درسته که دانشگاه های خصوصی ترکیه فقط فاند میدن و دانشگاه دولتی فاندی نمیدن مگر اینکه بورس دولتی ترکیه رو بگیری؟
    دوستان اگه مطلع هستن، لطفا راهنمایی کنید
    با سلام

بله خود دانشگاهای دولتی بورس ندارن. دانشگاههای وقف و یا همان خصوصی بورسیه میدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار-موسسه غیرانتفاعی روزبهان

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در ترکیه و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام
    دوستان برای پذیرش گرفتن از دانشگاه های انگلیسی زبان ترکیه هم نیاز به آزمون یوس هست؟
    نیازی به گرفتن تومر چطور؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار-موسسه غیرانتفاعی روزبهان

سلام
    من دانشگاه bilkent, koc , sabanci رو برای پذیرش انتخاب کردم. نمره GRE فقط بخش Quantative نیاز هست درسته ؟ من ادمیشن هرسه تا دانشگاهو نگاه کردم فقط Bilkent آیلتس میخواد اون دوتا تافل میخوان. من دارم برای آیلتس میخونم یعنی اپلای کردن برای اون دو تا با آیلتس بی فایدست و باید تافل بخونم؟

Junior Member

سلام می خواستم بدونم با توجه به موارد زیر، کدوم دانشگاه های ترکیه می تونم شانس داشته باشم برای فاند کامل؟ (در مقطع دکترا)
    من می خوام برای سال بعد اقدام کنم. اگر راهنمایی دارید ممنون می شم که بهم بگید.
    پیشاپیش از شما ممنونم.
    1 ترم TA بودم و مدرک ICDL رو دارم. هم لیسانس و هم فوق رو تو دانشگاه سراسری شیراز گذروندم تو رشته مهندسی شیمی- معدل لیسانسم 15.3 بود، فوق هم 17.2 بودم. 1 مقاله سابمیت شده دارم و 1 مقاله کنفرانسی بین المللی به زبان انگلیسی. هنوز تافل و GRE ندادم ولی تو این 1 سال می خوام روشون کار کنم.

Junior Member

سلام
    دوستان ما به استادی در دانشگاه gazi صحبت کردم. اول گفت کشورت برات بورس میده یا نه؟ منم گفتم نه. ایشونم گفتن که گروهشون opening داره برا گرفتن دانشجو خارجی و بهم گفت بهم بگو اپلای میکنی یا نه. من اینطور برداشت کردم که منو میخوان. درسته بنظرتون؟؟ و بعد اینکه پرسیدم فاند اینا میدین. گفت که من اسکالرشیپ یا فلو شیپ مستقیم ندارم ولی Applying for a project is always an option
    خب حالا این اپلای کردن برا پروژه ها چجوریه. هزینه هارو پوشش میده؟ اصلا سایت دانشگاه Gazi اطلاعات درست و حسابی نذاشته که اپلیکیشن بهار و پاییز کی هستش و توییشن فی چقدره. اگر کسی میدونه میشه کمک کنه
    متشکرم

سلام و عرض احترام

میخواستم در مورد شهریه مقطع دکترای روان شناسی در دانشگاه آتاتورک منو راهنمایی بکنین.

و اینکه دانشگاهی با این شرایط ( که مدرک زبان انگلیسی نخواد و فقط تومر و yds بخواد ) چه دانشگاهی پیشنهاد می کنین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنایع

سلام
    برای مهندسین صنایع :
    We are organizing an
    Open House event on April 19th
    to meet students from other universities who expect to obtain their M.Sc./B.S. degrees soon and plan to continue a Ph.D./M.Sc. degree in Industrial Engineering in 2018-2019 academic year. With this event, we would like to introduce our graduate programs and provide an opportunity to meet our faculty members and current graduate students. Based on your origin of travel,
    travel support will be provided
    on a first-come first-served basis.

Deadline for the registration is April 16th
    . Here is the program:
    لینک:
    http://iegrad.sabanciuniv.edu/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)