صفحه 84 از 126 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 1260

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در ترکیه و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Member aliraz2005 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Energy Conversion

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در ترکیه و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوان

نقل قول نوشته اصلی توسط brave_ie نمایش پست ها
    ضمن تشکر از پاسختون یه راهنمایی هم میخواستم
    من ارشدم تموم نشده و میخوام انصراف بدم ارشد بخونم (البته گزینه دیگه تموم کردن ارشد و دکترا گرفتنه) با انصرافم مشکلی پیش نمیاد به نظرتون؟
    من مقاله هم ندارم که البته گفتم نمیدونم چقد تاثیر داره
    و راحع به ساپورت مالی و بورس میشه راهنماییم کنین که چه شانسی وجود داره؟
    خیلی ممنونم
    خب به دانشگاه مقصد که اطلاع نمیدین انصراف دادین, اما وزارت علوم خودمون فکر کنم نامه نده برای ارشد دوم جهت معافیت تحصیلی به نظام وظیفه
    در مورد بورسم والا من نمیتونم نظر قطعی بدم ولی فکر کنم شانس داشته باشید
    ان شاا... که موفق باشید

Member aliraz2005 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Energy Conversion

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در ترکیه و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوان

نقل قول نوشته اصلی توسط rrrrrr نمایش پست ها
    دوستان سلام؛

من فوق دیپلم کامپیوتر و لیسانس کامپیوتر دانشگاه آزاد دارم که معدل هر دو بالای 16 هستش بعلاوه 8 سال سابقه کار تخصصی به نظرتون با نمره IELTS و GRE خوب میتونم پذیرش بگیرم. اینکه کارشناسی ناپیوسته هستم به نظرتون مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    نه مشکلی پیش نمیاد, اپلای کنید اگه تونستید با اساتیدی هم که علاقه به همکاری دارین تماس بگیرید, در ضمن توصیه میکنم برای چند تا دانشگاه اپلای کنید که شانستون بالا باشه
    ان شاا... که موفق باشید

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ترکیه و مسائل مرتبط + سوالات كلي و متداول

با سلام دانشجوی رشته زیان و ادبیات انگلیسی هستم که در حال حاضر دارم پایان نامه می نویسم. تا پایان 95/7/30 هم معافیت تحصیلی دارم و می خوام تو یکی از دانشگاه های ترکیه در آنکارا(شنیدم خزج زندگی در اونجا کمتر از استانبول و سایر شهرهای توریستی و آبیه) برای مقطع دکترا اپلی بگیرم. الان 3 مدرک تافل،آلس یا GRE و تومر رو لازم دارم تا اونجایی که می دونم. و اینطور که پیش می ره تا نهایت پایان ترم بعدی تموم و دفاع می کنم. می خواستم بدونم کی برای این مدارک اقدام کنم بهتره؟ Ales ya GRE? برای آزمون تافل پاسپورت می خواد یا با کد ملی هم ممکنه در امتحان شرکت کرد؟ برای پاسپورت کی اقدام کنم؟ چون هنوز سربازی نرفتم در یک محدوده ی زمانی 14 ماهه هستم. ممنون بابت راهنمایی ها و لطفتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE_Telecommunications

سلام دوستان. یه استادی ازم خواسته بود که اینترستم رو مشخص کنم و چند بارم ایمیل داد که اپلیکشنت رو قبول کردیم و نگران نباش و گفتش که منتظر نتایج دانشگاه هستم. الان واسم کتاب و فیلد مطالعه فرستاده و ازم خواسته بخونمشون. منم ازش پرسیدم فاند میدی ؟ گفت الان ندارم ولی دارم درخواست پروژه میدم. به نظرتون چی کارکنم ؟ از دوستانی که ITU هستن جواب بدن خیلی ممنون میشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط salarra نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه استادی ازم خواسته بود که اینترستم رو مشخص کنم و چند بارم ایمیل داد که اپلیکشنت رو قبول کردیم و نگران نباش و گفتش که منتظر نتایج دانشگاه هستم. الان واسم کتاب و فیلد مطالعه فرستاده و ازم خواسته بخونمشون. منم ازش پرسیدم فاند میدی ؟ گفت الان ندارم ولی دارم درخواست پروژه میدم. به نظرتون چی کارکنم ؟ از دوستانی که ITU هستن جواب بدن خیلی ممنون میشم.
    سلام
    استاد هنوز می خواد درخواست پروژه بده، یعنی ممکنه درخواستش ریجکت هم بشه! اگه واقعا فاند براتون مهمه اینو هم در نظر بگیرین
    The greater the challenge, The greater the gain

Junior Member

سلام دوستان . من از ددلاین جا موندم به خاطر این که دانشنامه و ریزنمراتم آماده نبودن.
    1 شهریور هم تاریخ اعزامم هستش. تا اون موقع باید از یکی از دانشگاها پذیرش بگیرم.
    به نظر شما چیکار کنم:
    به استادا ایمیل بزنم؟
    مدارکمو دستی ببرم دانشگاه؟
    واقعا نمیدونم چه کاری جواب میده.
    یکی از دوستان دانشگاه هاجت تپه رو پیشنهاد دادن که دیپارتمان عمران این دانشگاه کاملا غیر فعال است. یعنی فک نکنم دانشجو برداره امسال. یا اصلا عمران نداره.
    خداوکیلی هر کی میتونه کمکم کنه دریغ نکه. بدجوری گیرم.
    مرسی.

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Computer Science at Sabanci University

نقل قول نوشته اصلی توسط versacnz نمایش پست ها
    سلام دوستان . من از ددلاین جا موندم به خاطر این که دانشنامه و ریزنمراتم آماده نبودن.
    1 شهریور هم تاریخ اعزامم هستش. تا اون موقع باید از یکی از دانشگاها پذیرش بگیرم.
    به نظر شما چیکار کنم:
    به استادا ایمیل بزنم؟
    مدارکمو دستی ببرم دانشگاه؟
    واقعا نمیدونم چه کاری جواب میده.
    یکی از دوستان دانشگاه هاجت تپه رو پیشنهاد دادن که دیپارتمان عمران این دانشگاه کاملا غیر فعال است. یعنی فک نکنم دانشجو برداره امسال. یا اصلا عمران نداره.
    خداوکیلی هر کی میتونه کمکم کنه دریغ نکه. بدجوری گیرم.
    مرسی.
    ميتونيد از سايتش شمارشو بردارين و تماس بگيريد بپرسيد
    يكي هم دانشگاه TOBB و AYDIN هم فكر كنم ددلاينش نرسيده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE_Telecommunications

نقل قول نوشته اصلی توسط arazwolf نمایش پست ها
    سلام
    استاد هنوز می خواد درخواست پروژه بده، یعنی ممکنه درخواستش ریجکت هم بشه! اگه واقعا فاند براتون مهمه اینو هم در نظر بگیرین
    سلام. تو این فروم کسی از ITU یعنی نداریم ؟

Junior Member

سلام معدل کارشناسیم 15/56 از دانشگاه آزاد هست شانس پذیرش تو دانشگاههای ترکیه رو دارم تو رشته it مقطع کارشناسی ارشد در ضمن پیش دانشگاهی نداشتم مشکلی پیش میاد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط arashglory نمایش پست ها
    سلام معدل کارشناسیم 15/56 از دانشگاه آزاد هست شانس پذیرش تو دانشگاههای ترکیه رو دارم تو رشته it مقطع کارشناسی ارشد در ضمن پیش دانشگاهی نداشتم مشکلی پیش میاد؟
    نه مشکلی پیش نمیاد
    The greater the challenge, The greater the gain

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)