صفحه 122 از 126 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1260

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در ترکیه و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنایع

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در ترکیه و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Are you interested in graduate studies in Industrial Engineering? If you are going to graduate soon with a BS/MS degree and interested in continuing your education for a MS/PhD degree in Industrial Engineering, check out the advertisement website of Sabanci University Industrial Engineering Graduate Programs: iegrad.sabanciuniv.edu A Webinar will take place on May 2nd at 3PM (Istanbul time) to introduce the graduate programs and answer the questions of prospective students. The details can be found from the same link as well

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در ترکیه و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دولتان من كارشناسي ارشد روانشناسي دارم كيخوته تو بكي إز دانشگاههاي تدمير پذيرش بگوان لطفا راهنمايي بفرماييد

Senior Member Gclub آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahnazrezaei21 نمایش پست ها
    سلام دولتان من كارشناسي ارشد روانشناسي دارم كيخوته تو بكي إز دانشگاههاي تدمير پذيرش بگوان لطفا راهنمايي بفرماييد
    من فارسی یادم رفته توی این چند ساله یا اینکه شما فارسی صحبت نمی کنید اینجا؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ترکیه و مسائل مرتبط + سوالات كلي و متداول

نقل قول نوشته اصلی توسط navidgh96 نمایش پست ها
    دوستان لطفا اگه اطلاع دارین به سوالات من پاسخ بدین، بسیار ممنون میشم
    و اینکه یه سوال دیگه داشتم، درسته که دانشگاه های خصوصی ترکیه فقط فاند میدن و دانشگاه دولتی فاندی نمیدن مگر اینکه بورس دولتی ترکیه رو بگیری؟
    دوستان اگه مطلع هستن، لطفا راهنمایی کنید
    بعضی دانشگاهها سایتشون به انگلیسی اصلا درست نیست باید به ترکی نگاه کنی و با گوگل ترجمه کنی. حداقل ITU اینطوریه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghogha نمایش پست ها
    سلام
    من دانشگاه bilkent, koc , sabanci رو برای پذیرش انتخاب کردم. نمره GRE فقط بخش Quantative نیاز هست درسته ؟ من ادمیشن هرسه تا دانشگاهو نگاه کردم فقط Bilkent آیلتس میخواد اون دوتا تافل میخوان. من دارم برای آیلتس میخونم یعنی اپلای کردن برای اون دو تا با آیلتس بی فایدست و باید تافل بخونم؟
    بسته به استاد داره. من برای کوچ که می خواستم اپلای کنم استاد نمره writing براش قابل قبول نبود و رد کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghogha نمایش پست ها
    سلام
    من دانشگاه bilkent, koc , sabanci رو برای پذیرش انتخاب کردم. نمره GRE فقط بخش Quantative نیاز هست درسته ؟ من ادمیشن هرسه تا دانشگاهو نگاه کردم فقط Bilkent آیلتس میخواد اون دوتا تافل میخوان. من دارم برای آیلتس میخونم یعنی اپلای کردن برای اون دو تا با آیلتس بی فایدست و باید تافل بخونم؟
    آیلتس رو دیگه کمتر جایی قبول میکنه.

سلام دوستان خسته نباشید،
    من یه سوال داشتم راجب تحصیل در مقطع دکترا در ترکیه
    الان دانشگاه های ترکیه مثل اروپا و آمریکا،به دانشجوهای دکترا حقوق هم میدن؟
    یا اینکه با بورس شدن فقط هزینه ی تحصیلمون رایگان میشه؟

شما الان حقوق هم میگیرید؟ ترکیه به دانشجوهای دکتراش حقوق هم میده؟بعد برای گرایش محیط زیست به نظرتون بوغازیچی بهتره یا تکنیک؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Raziehapply نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید،
    من یه سوال داشتم راجب تحصیل در مقطع دکترا در ترکیه
    الان دانشگاه های ترکیه مثل اروپا و آمریکا،به دانشجوهای دکترا حقوق هم میدن؟
    یا اینکه با بورس شدن فقط هزینه ی تحصیلمون رایگان میشه؟
    خیر دوست عزیز حقوقی داده نمیشه.

شما اگه تو دانشگاه دولتی باشین باید استادتون پروژه ای بگیره و اسم شما را رد کنه‌، که الان هم ایرانی های کمی قبول میشن،‌ در غیر اینصورت باید هزینه تحصیل و زندگی را خودتون تامین کنین.

در دانشگاه خصوصی هم که از اول بورسیه اگه بگیرید که وضعیت مشخص هست.

و یا اینکه باید بورسیه دولت ترکیه را اقدام کنید که ربطی به دانشگاه نداره و اگه قبول بشید باز وضعیت مشخص میشه.

هر دو دانشگاهی که شما گفتین هم دولتی هستن و بورسیه ای ندارن.

Junior Member

سلام . وقت بخیر
    کدوم دانشگاه های ترکیه که مورد تایید وزارت علوم هستند در رشته معماری در مقطع دکترا پذیرش دارن ؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)