صفحه 1 از 110 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1260

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در ترکیه و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Local Moderator

پیش فرض تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در ترکیه و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

کاربران گرامی
    با سلام

به علت تعدد مطالب تاپیک تحصیل در ترکیه ( سوالات متداول و کلی ) و بلااستفاده شدن آن تاپیک، تاپیک ذکر شده به تاپیک های جزیی تر و تخصصی تر با عناوین تحصیل در مقطع کارشناسی، تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر تفکیک شدند که این تاپیک، یکی از تاپیک های جدید ایجاد شده است.
    تاپیک تحصیل در ترکیه ( سوالات متداول و کلی ) جهت مطالعه بیشتر تا سال 2012 آرشیو خواهد شد . ارسال های چند صفحه آخر تاپیک ها به تاپیک های تفکیک شده منتقل شدند تا دوستان پرسش های خودشون را در اون تاپیک ها دنبال نمایند.

نکات مهم :

1 .
    عزیزان تازه وارد، ضمن خوشامدگویی لطفاً قبل از ارسال هر گونه پست، ابتدا ویکی اپلای، بعد سوالات متداول و بعد ارسال های قبلی دوستان را مطالعه نمایند. بعد اگر ابهامی بود، در تاپیک مربوطه مطرح نمایند.

2 .
    عزیزان با تجربه، ضمن سپاس فراوان، لطفاً قبل از پاسخگویی به ارسال های دوستان تازه وارد که پاسخشون یا در ویکی اپلای و یا در سوالات متداول و یا قبلاً داده شده است، آن ها را گزارش نمایند و به منابع مذکور هدایت نمایند.

3 .
    جهت اطلاع از لینک های مربوط به ویکی اپلای: اینجا را کلیک نمایید .

4 . جهت اطلاع از سوالات متداول: اینجا کلیک نمایید .

5 .
    جهت اطلاع از ارسال های قبلی دوستان که بسیار جامع است: اینجا کلیک نمایید.

ممنون از حضور شما در فروم
    شاد باشید.
    ویرایش توسط MMoHH : February 27th, 2015 در ساعت 04:43 PM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ترکیه و مسائل مرتبط + سوالات كلي و متداول

نقل قول نوشته اصلی توسط lere نمایش پست ها
    دوستان با تجربه لطف میکنید راهنمایی کنید:
    من از بیلکنت پذیرش دارم برای دکترای برق با Tuition Waiver و خوابگاه! از دانشگاه North Dakota آمریکا هم پذیرش دارم برای دکتری برق، فقط با Tuition Waiver ، هزینه زندگی به عهده خودم هست. مشکل ویزای آمریکا هم ندارم، به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم؟ راستش می خواستم برم بیلکنت و طی 2 سال ترانسفر بگیرم برم یه دانشگاه خوب آمریکایی! یا به نظرتون از همون اول برم North Dakota و از اونجا ترانسفر بگیرم برم دانشگاه بهتر؟ راستش گیر کردم، امکانات و شهرت بیلکنت وسوسه کننده اس، از طرفی اون یکی گزینه هم داخل خود آمریکاست! نمی دونم چی کار کنم؟ میشه مشورت بدین؟! ممنون از لطفتون!
    اگه برنامه ریزیتون رو ی آمریکاست به نظر من ND رو انتخاب کنید. اونجا از نظر ترنسفر وضعیت راحت تره. فرصت ارتباط با استاد خیلی بهتره. فاند هم برای دکترا به هر حال از ترم دوم یا سوم حتما پیدا میکنید. هزینه ها در نهایت خیلی فرقی نمیکنه و شما از ترم دوم یا سال دوم حتما فاند پیدا میکنید.
    Bilknet امکاناتش خیلی خوبه و از ND بهتره ولی خوب من باشم بازم ND رو میرم. به هر حال اون تو خود آمریکاست. از اونجا هم که راحت میتونید به دانشگاه بهتر ترنسفر کنید.

ApplyAbroad Senior Veteran

من از بیلکنت پذیرش دارم برای دکترای برق با Tuition Waiver و خوابگاه! از دانشگاه North Dakota آمریکا هم پذیرش دارم برای دکتری برق، فقط با Tuition Waiver ، هزینه زندگی به عهده خودم هست. مشکل ویزای آمریکا هم ندارم، به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم؟ راستش می خواستم برم بیلکنت و طی 2 سال ترانسفر بگیرم برم یه دانشگاه خوب آمریکایی! یا به نظرتون از همون اول برم North Dakota و از اونجا ترانسفر بگیرم برم دانشگاه بهتر؟ راستش گیر کردم، امکانات و شهرت بیلکنت وسوسه کننده اس، از طرفی اون یکی گزینه هم داخل خود آمریکاست! نمی دونم چی کار کنم؟ میشه مشورت بدین؟! ممنون از لطفتون!
    درود

دوست خوب من ضمن خوشامدگویی و تبریکات فراوان اگر امکان داره شرایط آکادمیک خودتون رو هم بفرمایید و نتیجه پذیرشتون رو هم در سیستم نتایج پذیرش و هم در تاپیک نتایج پذیرش اعلام بفرمایید .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

با تبریک به شما

اگه امکان داره به طور خلاصه بگین چه طور برای ویزای آمریکا مشکل ندارین؟ تجربتون حتما به درد دیگران هم میخوره.

استانبول بهتر از آنکارا نیست به نظرتون؟ چرا برای دانشگاه هایی مثل کوچ-سابانچی-بوگازیچی اقدام نکردین؟

با آرزوی موفقت بیشتر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alibb نمایش پست ها
    با تبریک به شما

اگه امکان داره به طور خلاصه بگین چه طور برای ویزای آمریکا مشکل ندارین؟ تجربتون حتما به درد دیگران هم میخوره.

استانبول بهتر از آنکارا نیست به نظرتون؟ چرا برای دانشگاه هایی مثل کوچ-سابانچی-بوگازیچی اقدام نکردین؟

با آرزوی موفقت بیشتر
    alibb عزیز، داستان من خیلی مفصله! خلاصه اش اینه که من سال 88 هم از دانشگاه Bogazici پذیرش گرفتم برای دکترای مهندسی پزشکی، اما به دلایلی نرفتم ثبت نام کنم!!! ویزای من برای آمریکا اقامتی هستش، یعنی به نوعی اقامت موقت دارم، اینکه چرا برای سابانجی و کوچ اقدام نکردم، علت اصلیش اینه که نمیدونستم، یعنی از وجود چنینی دانشگاههایی اطلاع نداشتم، بعدا فهمیدم، چند تا دانشگاه خیلی معروف مثل ODTU و Bogazici و Bilkent رو میشناختم، موقعی که میخواستم اقدام کنم هم وقت اپلای Bogazici گذشته بود هم دیگه روم نمیشد دوباره اقدام کنم براش! ODTU رو هم اقدام نکردم! این بیلکنت هم لطف خدا بود و بس! در اینکه استانبول خیلی قشنگتر و بهتر از آنکارا هست، هیچ شکی ندارم، اما در سطح علمی فکر نکنم خیلی متفاوت باشن! برای من بورس دانشگاه خیلی مهم بود که Bogazici چنین امکانی نداشت، کوچ و سابانجی رو هم اگه میدونستم حتما اقدام میکردم، ولی در کل فکر کنم فعلا! از انتخاب بیلکنت راضیم!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در ترکیه و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوان

سلام کسی اطلاع داره دانشگاه آتاتورک دکتری برق داره یا نه؟

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در ترکیه و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوان

تو یه وبلاگ خوندم که داره. منم خیلی دوست دارم که اونجا برای دکتری برق اقدام کنم. ولی تو سایتش در مورد پذیرش چیزی ندیدم

Member
    رشته و دانشگاه
    Bogazici فوق لیسانس کنترل

سلام کسی اطلاع داره دانشگاه آتاتورک دکتری برق داره یا نه؟
    تو یه وبلاگ خوندم که داره. منم خیلی دوست دارم که اونجا برای دکتری برق اقدام کنم. ولی تو سایتش در مورد پذیرش چیزی ندیدم
    بله داره، اینم لینکش:

http://www.atauni.edu.tr/#sayfa=anabilim-dallari

نقل قول نوشته اصلی توسط ARAA نمایش پست ها
    بله داره، اینم لینکش:

http://www.atauni.edu.tr/#sayfa=anabilim-dallari
    این لینک که خرابه! راستی اگه بخوام برای پاییز سال بعد اقدام کنم کی باید امتحان GRE بدم؟ ممنوم میشم از راهنماییتون.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_sadeghi نمایش پست ها
    این لینک که خرابه! راستی اگه بخوام برای پاییز سال بعد اقدام کنم کی باید امتحان GRE بدم؟ ممنوم میشم از راهنماییتون.
    درود

دوست خوب من لینک درسته تنها سرعت لود پایین هست ...

دوستان عزیز قبل از ارسال ویکی رو مطالعه بفرمایید . در اونجا زمان ها نوشته شده بخش GRE , ریپورت نمرات هم نوشته شده که می تونین متوجه شین که کی باید آزمون رو بدین . ... .

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)