صفحه 6 از 126 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1260

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در ترکیه و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و مسائل مرتبط ( لطفا پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    سلام
    جوابش معنی خاصی نداره و تمپلت هستش. یه ایمیل خیلی کوتاه دیگه بزنید و تشکر کنید و بگید که اپلای میکنید. بعد بپرسید که برای ترم بهار 2013 پروژه فاند دار داره یا نه. (ایمیل رو کوتاه بنویسید و سریع برید سر اصل مطلب)
    شهریه 500 لیر هستش هر ترم. هزیته زندگی هم 300 تا 500 دلار بسته به نوع زندگی خودتون و نوع خوابگاهتون.
    تو رشته ی مهندسی نقت هم استثنا گویا تمام کورس ها به انگلیسی ارائه میشه.
    http://search.fbe.itu.edu.tr/drskont...ew0.asp?pid=34
    خیلی ممنون از جوابتون، راستش این پروفسور تو آمریکا، 2 تا استاد معرفی مرد، یکی دیگه هم تو Middle EastT
    راستش ایشون هم الان جواب دادن و تقریبا اکی دادن واسه Fall 2013 ولی باس پذیرش و بگیرم،

Dear Mr Mahdi

Since you have mentioned Prof ****, If you are eligible I may consider you next year. Please follow the application procedure given in the admission link of http://www.fbe.metu.edu.tr/

به نظرتون من با این شرایط پذیرش میگیرم واسه مهندسی نفت و گاز:
    1- کارشناس مهندسی شیمی، صنایع گاز-دانشگاه صنعتی سهند تبریز-معدل 14.61
    2-آیلتس 6 و دوباره آذر ماه امتحان دارم احتمالا6.5
    3-GRE هم مهر ماه امتحان دارم مینیمم فرضا 1000
    4- سه تا مقاله ISI که همشون سابمیت شدند و احتمالا تا ددلاین که نمیدونم کی هس!!! تا ژانویه حداقل یکی اکسپت شه
    5- 3 تا Teacher Assistant
    البته ببخشید من اینو باید تو فوروم METU می پرسیدم ولی خوب چون مربوط به پست قبلی بود همینجا نوشتم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و مسائل مرتبط ( لطفا پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi26 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون، راستش این پروفسور تو آمریکا، 2 تا استاد معرفی مرد، یکی دیگه هم تو Middle EastT
    راستش ایشون هم الان جواب دادن و تقریبا اکی دادن واسه Fall 2013 ولی باس پذیرش و بگیرم،

Dear Mr Mahdi

Since you have mentioned Prof ****, If you are eligible I may consider you next year. Please follow the application procedure given in the admission link of http://www.fbe.metu.edu.tr/

به نظرتون من با این شرایط پذیرش میگیرم واسه مهندسی نفت و گاز:
    1- کارشناس مهندسی شیمی، صنایع گاز-دانشگاه صنعتی سهند تبریز-معدل 14.61
    2-آیلتس 6 و دوباره آذر ماه امتحان دارم احتمالا6.5
    3-GRE هم مهر ماه امتحان دارم مینیمم فرضا 1000
    4- سه تا مقاله ISI که همشون سابمیت شدند و احتمالا تا ددلاین که نمیدونم کی هس!!! تا ژانویه حداقل یکی اکسپت شه
    5- 3 تا Teacher Assistant
    البته ببخشید من اینو باید تو فوروم METU می پرسیدم ولی خوب چون مربوط به پست قبلی بود همینجا نوشتم
    خواهش میکنم. تفاوتی چندانی بین ITU و METU نیست. شهر دانشگاهها البته فرق زیادی داره. اولی توی استانبول و دومی توی آنکارا. هر کدوم فاند گرفتید برید همونجا.
    آیلتس که یه مینیممه و تاثیری توی پذیرش و فاند نداره. حتما 6.5 رو باید بگیرید. برای ITU نمره 6 (تمام سکشن ها بالاتر از 6) و برای METU نمره اورال 6.5 لازمه.

GRE خیلی مهمه. حتما سعی کنید نمره کامل بخش کوانت رو بگیرید. نمره ی وربال هم تاثیری نداره ولی تا جایی که میتونید جواب بدید.
    ددلاین امسال برای پاییز این بود. برای سال بعد هم همین حدود هستش. توی سایت اعلام میشه.
    May 2 - June 22, 2012
    The period for graduate applications pertaining to the Fall Semester

شرایططون خوبه. شانس پذیرشتون هم خوبه. روی GRE هم وقت بذارید. GRE رو میتونید توی آبان بدید. اگه نمره خوبی گرفتید که دیگه هیچی. اگرم نمره مورد نظرتون رو نگرفتید امتحان بعدی رو که توی بهمن ماه هست میتونید شرکت کنید.
    خودتون رو هم محدود نکنید به این دانشگاهها.چون جواب قطعی هم نگرفتید هنوز. برای کشورها و دانشگاههای دیگه هم اقدام کنید.

Member shahla_em آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    خواهش میکنم. تفاوتی چندانی بین ITU و METU نیست. شهر دانشگاهها البته فرق زیادی داره. اولی توی استانبول و دومی توی آنکارا. هر کدوم فاند گرفتید برید همونجا.
    آیلتس که یه مینیممه و تاثیری توی پذیرش و فاند نداره. حتما 6.5 رو باید بگیرید. برای ITU نمره 6 (تمام سکشن ها بالاتر از 6) و برای METU نمره اورال 6.5 لازمه.

GRE خیلی مهمه. حتما سعی کنید نمره کامل بخش کوانت رو بگیرید. نمره ی وربال هم تاثیری نداره ولی تا جایی که میتونید جواب بدید.
    ددلاین امسال برای پاییز این بود. برای سال بعد هم همین حدود هستش. توی سایت اعلام میشه.
    May 2 - June 22, 2012
    The period for graduate applications pertaining to the Fall Semester

شرایططون خوبه. شانس پذیرشتون هم خوبه. روی GRE هم وقت بذارید. GRE رو میتونید توی آبان بدید. اگه نمره خوبی گرفتید که دیگه هیچی. اگرم نمره مورد نظرتون رو نگرفتید امتحان بعدی رو که توی بهمن ماه هست میتونید شرکت کنید.
    خودتون رو هم محدود نکنید به این دانشگاهها.چون جواب قطعی هم نگرفتید هنوز. برای کشورها و دانشگاههای دیگه هم اقدام کنید.
    این ددلاین تو سایت METU هستش اما اینجاhttp://www.pete.metu.edu.tr/index.php?sect=admission
    که یک جور دیگر مطرح شده,گفته 31 march!!!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط shahla_em نمایش پست ها
    این ددلاین تو سایت METU هستش اما اینجاhttp://www.pete.metu.edu.tr/index.php?sect=admission
    که یک جور دیگر مطرح شده,گفته 31 march!!!
    فکر میکنم این سایت آپدیت نشده و ددلاین قدیمی ماه مارچ رو نوشته باشه. سال 2011 ددلاین مارچ بود.
    شما از همون تقویم آکادمیک دنبال کنید ددلاین ها رو.

http://www.oidb.metu.edu.tr/english/...leng_11_o.html

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در ترکیه و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوان

سلام کسی اطلاع داره دانشگاه آتاتورک دکتری برق داره یا نه؟

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در ترکیه و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوان

تو یه وبلاگ خوندم که داره. منم خیلی دوست دارم که اونجا برای دکتری برق اقدام کنم. ولی تو سایتش در مورد پذیرش چیزی ندیدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات

سلام به همگی
    میشه دانشگاههایی که مصاحبه یا امتحان ورودی ندارن رو بهم معرفی کنید....و اینکه من معدل لیسانسم 14.84 هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Bogazici فوق لیسانس کنترل

سلام کسی اطلاع داره دانشگاه آتاتورک دکتری برق داره یا نه؟
    تو یه وبلاگ خوندم که داره. منم خیلی دوست دارم که اونجا برای دکتری برق اقدام کنم. ولی تو سایتش در مورد پذیرش چیزی ندیدم
    بله داره، اینم لینکش:

http://www.atauni.edu.tr/#sayfa=anabilim-dallari

Member
    رشته و دانشگاه
    Bogazici فوق لیسانس کنترل

سلام به همگی
    میشه دانشگاههایی که مصاحبه یا امتحان ورودی ندارن رو بهم معرفی کنید....و اینکه من معدل لیسانسم 14.84 هست.
    اگه برای مکانیک می پرسید که هیچ دانشگاهی من ندیدم که امتحان ورودی داشته باشه ولی بعضی ها مصاحبه دارن که اونم معمولا بیشتر حالت فرمالیته داره ... دانشگاه هایی که نه امتحان داره نه مصاحبه METU و ITU هست ، توی دولتی ها اینا یادم میاد الان ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه دولتی حاجت تپه ( Hacettepe University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخو

سلام دوستان
    من دانشجوی مکانیک امیرکبیر ترم آخر هستم... معدلم تعطیله 13.2
    به نظرتون شانس پذیرش از چه دانشگاهایی رو دارم؟؟اصلا شانسی دارم؟؟ البته من ترجیحا میخوام تو زمینه هایی مثل engineering management برای مستر اقدام کنم....یا اگر هم خواستم مکانیک برم فقط میخوام تو رشته های ساخت و تولید یا انرژی های نو اقدام کنم..... کسی تا حالا با این معدل تونسته پذیرش بگیره؟؟ دانشگاه براشون مهم هست؟؟
    ممنون از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)