صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: اقدامات بعد از پذیرش | آدرس ها | راهنمای تازه واردین | تجربیات زندگی در ترکیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدامات بعد از پذیرش | آدرس ها | راهنمای تازه واردین | تجربیات زندگی در ترکیه

سلام
    دوستان من دنبال دانشجو یا کسی هستم که ترکیه زندگی کنه و بتونه بسته های ارسالی به آدرسش رو تحویل بگیره و مثلا هفتگی ارسال کنه به یا آدرس دیگه . کسی هست ؟ اگر هست لطفا پیغام بده در مورد هزینه هاش صحبت کنیم.
    ممنون

Banned

پیش فرض پاسخ : اقدامات بعد از پذیرش | آدرس ها | راهنمای تازه واردین | تجربیات زندگی در ترکیه

نقل قول نوشته اصلی توسط kingmehr نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من دنبال دانشجو یا کسی هستم که ترکیه زندگی کنه و بتونه بسته های ارسالی به آدرسش رو تحویل بگیره و مثلا هفتگی ارسال کنه به یا آدرس دیگه . کسی هست ؟ اگر هست لطفا پیغام بده در مورد هزینه هاش صحبت کنیم.
    ممنون
    پیام خصوصیتون رو خالی کنید. امتیازتون متن نوشتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    پیام خصوصیتون رو خالی کنید. امتیازتون متن نوشتم.
    خالی کردم ببخشید .
    (امتیازتون متن نوشتم. ) متوجه نشدم ؟؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط kingmehr نمایش پست ها
    خالی کردم ببخشید .
    (امتیازتون متن نوشتم. ) متوجه نشدم ؟؟
    پیام خصوصی دادم. بیشتر توضیح بدین همونجا

Banned

سلام

جایی پیدا نکردم سوالم رو بپرسم. از دوستان کسی تجربه ترجمه رسمی مدارکم در ترکیه به زبان انگلیسی رو داشته؟ خیلی واجبه چند تا سوال دارم

سلام دوستان عزیز

من در ایران دانشجو هستم و معافیت تحصیلی دارم و به علت اینکه نمی خواهم سربازی برم ، می خواهم از ایران توریستی به ترکیه برم و از ترکیه برای کشور دیگری مثل لهستان ویزای کار و یا تحصیلی بگیرم و بعد اقامت دائم ((نمی خواهم از ایران برای کشور های دیگر در خواست تحصیلی دهم))

***لطفا با توجه به اینکه من کارت پایان خدمت ندارم و دانشگاه اجازه خروج از کشور برای یک ماه به من داده و پاسپورت گرفتم به سوالات زیر جواب دهید***

1- می خواهم بدانم (بدون برگشت به ایران) چه مراحلی باید طی شود برای گرفتن اقامت یک ساله ترکیه ؟ ( که بشود برای ویزای تحصیلی یا کاری کشورهای دیگر از ترکیه اقدام کرد) .

2 - با سفر به ترکیه به صورت توریستی که 90 روزه هست (برای من نظام وظیفه زده یکبار خروج به مدت یک ماه) نمی دانم حالا ویزای ترکیه برای من یک ماه هست یا 90 روزه ؟

3 - با این نوع سفر من ، که برای سیاحتی خارج می شوم ، میشود در ترکیه اقامت یکساله گرفت (بدون باز گشت به ایران)؟؟

4- آیا بعد از ورود به ترکیه می شود اقامت توریستی را به اقامت تحصیلی تبدیل کرد ؟

چون می خواهم از ایران به علت نداشتن سربازی بروم و درکشورهای دیگر زندگی کنم نمی دانم راه دیگری هست یا نه .

تا جایی که من اطلاع دارم برای درخواست ویزای کشور های دیگر از ترکیه باید اقامت یک ساله ترکیه را بگیرم با اجاره خانه ، اگر راه دیگری هست برای گرفتن ویزای کشورهای دیگر از ترکیه لطفا راهنمایی کنید .

با سپاس .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)