صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 54 , از مجموع 54

موضوع: اوضاع کار بعد از تحصیل | کار در حین تحصیل | مشاغل غیر دانشجویی در ترکیه

Member starblue7750 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Electronic Engineering

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار بعد از تحصیل | کار در حین تحصیل | مشاغل غیر دانشجویی در ترکیه و اقامت و كار در تركيه بدون تحصيل كردن در اين كشور

نقل قول نوشته اصلی توسط fatanehyou نمایش پست ها
    سلام دوستان من فوق ليسانس مديريت صنعتي گرايش مالي دارم و در زمينه ورزشي هم بصورت حرفه ايي دنبال ميكنم ميخام خارج ازكشور تحصيل دكترا داشته باشم منتها اول ميخام كشور تركيه كار كنم بعدش جا افتادم از لحاظ مالياقدام كنم واسهكشورهاي ديگه براي ادامه تحصيلسواله من اينه در زمينهورزش شطرنج و در زمينه خوده رشته تحصيلم كار ميتونم تركيه گير بيارمو چطوري ميشه اينكارو كرد من در زمينه خبرنگاري و فرهنگي هم زمينه و سابقه كاري دارم هم متناسب با رشته تحصيلم هم سابقه دارم
    سلام
    منظورتون رو نفهمیدم
    كشور تركيه كار كنم بعدش جا افتادم از لحاظ مالي اقدام كنم واسه كشورهاي ديگه براي ادامه تحصيل
    اگه کار کردن اینجا انقدر از لخاظ مالی کمک میکرد ک بشه رفت جای دیگه الان هیچ کسی اینحا دگتری نمیخوند.
    در رابطه با شطرنج اطلاعی ندارم ولی در حالت کلی:
    مثل هر کشور دیگه باید ترکی رو خیلی خوب بدونید و دنبال شرکتی باشید ک ب حارجی ها کار میده (شرکتهای کوچیک)
    در رابطه با اینکه ایا برای اجازه کار باید مدرکتون رو معادل ساری بکنید اطلاعی ندارم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار بعد از تحصیل | کار در حین تحصیل | مشاغل غیر دانشجویی در ترکیه

سلام
    بنده دانشجوی دکتری مهندسی شیمی دانشگاه شیراز هستم و همین تابستون هم فارق التحصیل میشم. بعد از فراغت از تحصیل، می خوام برم ترکیه برای پسا دکترا. می خواستم بدونم بعد از اون شانس این رو دارم که در یکی از دانشگاههای ترکیه، جذب هیئت علمی بشم؟ از نظر رزومه، تقریبا رزومه مناسبی دارم.

پیشاپیش از پاسخگوییتون ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی عمران

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار بعد از تحصیل | کار در حین تحصیل | مشاغل غیر دانشجویی در ترکیه

سلام

یک سوال اگر ویزای دانشجویی در ترکیه داشته باشیم میشه کارهای آنلاین و فریلنس مثل فروش آنلاین یا مثلاً فارکس که نیاز به ثبت قرار داد نداره انجام داد ؟!

چون در آمریکا همزمان با ویزای دانشجویی از این دست کار ها هم نمیشه انجام داد !!!

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط turkeyjob نمایش پست ها
    سلام
    بنده دانشجوی دکتری مهندسی شیمی دانشگاه شیراز هستم و همین تابستون هم فارق التحصیل میشم. بعد از فراغت از تحصیل، می خوام برم ترکیه برای پسا دکترا. می خواستم بدونم بعد از اون شانس این رو دارم که در یکی از دانشگاههای ترکیه، جذب هیئت علمی بشم؟ از نظر رزومه، تقریبا رزومه مناسبی دارم.

پیشاپیش از پاسخگوییتون ممنونم
    دوست عزیز اینو بهت میگم که امیوارم جدی بگیری.اگر ترک نباشی هیچ جا بهت ترکیه کار نمیدن ولی اگر حتی ترک ایران هم باشی شانس داری .بهمین سادگی.

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456