[QUOTE=bijanirani1;863335]مرسی ایکاروس که این همه وقت میذاری ویه علی هم هست تو فروم مایگرنت هلپ که مثل شما واقعا لطف به ماها داره :
یه زمانی حرفه ای فوتبال بازی می کردم (در حد لیگ) اما حالا هفته ای دو سه بار والبته جام رمضان فوتسال هم بازی می کنم وشاید اونجا اومدم تو کار مربیگری ویا حسابداری فوتبال و... رفتم وحالا پسر 4.5 سالم رو آموزش میدم والبته تو استرالیا با توجه به تیم ملی و باشگاههاش ورابطشون با لیگ انگلیس .. امکان رشد پسرم بیشتره تا کانادا یخی وبدون تیم معروف و....(این واقعا یه پرامتره واسم -تصور کن بره هاکی روی یخ !!!!)فعلا تمرکزم رو درسهای حسابداری وزبانم هست تا قوی تر شم واونجا خیلی گیر نکنم والبته توصیه های شما رو هم کاملا آویزه گوش می کنیم .

بیژن جان بچه های خوب که همدیگه رو راهنمایی کنن اینجا زیاد هستن. خوشبختانه این نسل جدید مهاجرهای ایران بیشتر از بچه های تحصیلکرده طبقه متوسط جامعه هستن و به همین دلیل میشه باهاشون خوب ارتباط برقرار کرد.
درمورد پسر گلت گفتی ( ایشالله که همیشه سالم باشه و سایه شماها هم بالای سرش) از بابت آینده فرزندت خیالت راحت باشه. چون در اینجا شایسته سالاری زیاد هست نیازی نیست که آدم حتما پدر پولدار یا پست و مقام دار داشته باشه تا پیشرفت کنه. الان یک آقایی اینجا هست به نام سام دستیاری که 29-30 سالش هست و وقتی 5 سالش بوده پدر و مادرش از یکی روستاهای شمال ایران اومدن و پناهنده شدن استرالیا حالا این اقا در حزب کارگر general secretary استان نیو سالت ولز هست که سمت بالایی هست و امید زیادی برای آینده سیاسی اش هست.

پیروز باشید