صفحه 13 از 36 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 351

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2007- 2008)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نه. این مورد در مورد فرانسه صادق نیست. هیچ قانونی وجود نداره.
    در مورد آلمان هم این طور گفته می شه، ولی اون طور که من شنیدم خیلی هم اعمال نمی شه. (هر چند که آلمان تقریبا به همه ویزا رو داده امسال)
    راستی یکی از همکلاسی های ویتنامی من چند روز پیش آن بود، ازش پرسیدم چند روز طول کشید تا ویزا گرفتی؟ فکر می کنید چی گفت؟ 1 روز. به حروف: یک روز!
    زنده باد ایران و ملت همیشه سر افراز ایران!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad021
    راستی یکی از همکلاسی های ویتنامی من چند روز پیش آن بود، ازش پرسیدم چند روز طول کشید تا ویزا گرفتی؟ فکر می کنید چی گفت؟ 1 روز. به حروف: یک روز!
    پس پروسه ويزا برای فرانسه هم ميشه کمتر از يک ماهه ويزا گرفت. شما استادتون بهتون گير نميدند که بيايد.

من ميخوام از استادم درخواست کمک کنم. ولی نمیدونم چه جوری بهش بگم و چی بهش بگم.

به نظرتون بهش چی بگم. بگم که کجا زنگ بزنه و يا کجا پيگيری کنه. راستش فکر نميکنم این سفارتی ها خودشون به این زودی به ما ويزا بدند. بهتر نيست از طريق استادا و يا دانشگاه وارد عمل شيم.

کسی از شما تا حالا به استاد و یا دانشگاه گفته که برای ويزاشون اقدامی بکنه؟ ويزا فرانسه و نه ساير کشور ها؟

Junior Member

ناراحت نشید، ولی اونا خیلی هم ناراحت نمی شن که ما نریم! چون زندگی براشون همچنان ادامه داره.
    می تونید به استادتون بگید، ولی بعید می دونم کاری بتونه بکنه. من یک استاد بسیار دلسوز رو دیدم که کلی پیگیری می کرد و در نهایت کاری که برای طرف کرد این بود که یکی دو بار به سفارت میل زد. سفارت هم جوابش رو نداد!
    همون طور که گفتم طرف ویتنامی بود نه ایرانی. در مورد روسها هم من شنیده بودم که 8 ساعته ویزا می گیرند.
    در ضمن من دیگه به این قضیه ی ویزا فکر نمی کنم. دادن، دادن. ندادن، به درک! نگه دارن برای خودشون....!

Junior Member

خبری نشد؟

اطلاعات سايت چک اینترنتی مربوط به شما این هفته تغيير نکرد؟

نه

Visa application status check

Your visa application is still being processed.

Please check the status of your visa application again at a later date.

امروز به من تا 15 سپتامبر وقت دادن که پاریس باشم فکر کنم دیگه واقعا باید بی خیال شیم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط danial
    نه

امروز به من تا 15 سپتامبر وقت دادن که پاریس باشم فکر کنم دیگه واقعا باید بی خیال شیم!
    تا 15 September یا تا 15 October. امیدوارم تا اون موقع ویزاتون بیاد. به نظر من برا خودتون بلیط رزو کنید شاید ویزا بدن. سریع برین. الان چیکار کردین؟

امیل رو پرینت بگیرین با خودتون ببرین سفارت. آخه دانشگاه های فرانسه من هم شنیدم enrollment شون تو اواخر October بسته می شند.

از دانشگاه کی تماس گرفت؟ از admission department باهاتون تماس گرفتند؟ یا از دانشکده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mcmxccmxc
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad021
    پس پروسه ويزا برای فرانسه هم ميشه کمتر از يک ماهه ويزا گرفت.
    منم که گفنم بهتون. من می خوام از نروژ اقدام کنم (چون الان نروژ دانشجو هستم) 1 mail زدم سفارت خونهشون تو اسلو گفت نهایتا 1 هفته طول می کشه نمی خوادم 2 بار بیای. یا موقع فرستادن مدرک یا تحویل گرفتن مدرک بیا اونیکی دفعه رو با پست کارتو می کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط danial
    نه

تا 15 September یا تا 15 October. امیدوارم تا اون موقع ویزاتون بیاد. به نظر من برا خودتون بلیط رزو کنید شاید ویزا بدن. سریع برین. الان چیکار کردین؟

امیل رو پرینت بگیرین با خودتون ببرین سفارت. آخه دانشگاه های فرانسه من هم شنیدم enrollment شون تو اواخر October بسته می شند.

از دانشگاه کی تماس گرفت؟ از admission department باهاتون تماس گرفتند؟ یا از دانشکده؟

ببخشید اشتباه نوشتم دیگه حواس برام نمونده!
    تا 15 اکتبر
    مسوول دوره اینو گفت انگار deadline برای ثبت نام دانشگاه همین 15 اکتبره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aussie
    منم که گفنم بهتون. من می خوام از نروژ اقدام کنم (چون الان نروژ دانشجو هستم) 1 mail زدم سفارت خونهشون تو اسلو گفت نهایتا 1 هفته طول می کشه نمی خوادم 2 بار بیای. یا موقع فرستادن مدرک یا تحویل گرفتن مدرک بیا اونیکی دفعه رو با پست کارتو می کنیم.

من ویزای دانشجویی بلژیک دارم، باید برم اونجا ثبت نام کنم. احتمالا 15 اکتبر برم. بعدش از اونجا میشه دوباره برم سفارت فرانسه برای ویزای دانشجویی فرانسه اقدام کنم. شاید اونجوری به من هم زود تر ویزا بدند.

بعدش یک سئوالی برای ویزای شنگن من یه جا دیدم که نوشته اگه بخواهیم از یه کشور دیگه دوباره برای ویزا شنگن اقدام کنیم باید سه ماه خارج از ناحیه شنگن باشیم؟ ایا برای ویزای دانشجویی نیز همین طور است؟ فکر کنم ویزای دانشجویی به این جور چیزا کاری نداشته باشند.

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aussie

من ویزای دانشجویی بلژیک دارم، باید برم اونجا ثبت نام کنم. احتمالا 15 اکتبر برم. بعدش از اونجا میشه دوباره برم سفارت فرانسه برای ویزای دانشجویی فرانسه اقدام کنم. شاید اونجوری به من هم زود تر ویزا بدند.

بعدش یک سئوالی برای ویزای شنگن من یه جا دیدم که نوشته اگه بخواهیم از یه کشور دیگه دوباره برای ویزا شنگن اقدام کنیم باید سه ماه خارج از ناحیه شنگن باشیم؟ ایا برای ویزای دانشجویی نیز همین طور است؟ فکر کنم ویزای دانشجویی به این جور چیزا کاری نداشته باشند.
    درود
    اون قوانین که خیلی هم سخت و دست و پا گیر هستند برای ویزای بازدید از کشورهای محدوده شنگن هست و این چیزی که برای دانشجویان صادر میشه " ویزای بازدید " نیست بلکه اقامت دانشجویی هست و ربطی به اون ویزا نداره!
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.