صفحه 31 از 36 نخستنخست ... 21222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 351

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2007- 2008)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط massoud
    آقا از ویزا خبری نشد؟ با کسی تو این مدت تماس نگرفتن؟
    دسامبرم رسید ما هنوز اندر خم این کوچه ایم. من فک کنم که دیگه ما از فراموش شدگانیم. از اواسط دسامبرم که کم کم باید رفت پیشواز سال نو و عملاً میره واسه بعد ژانویه!
    خدا بهمون رحم کنه که جوونیمون هدر شد :'(
    سلام

ببين من هم سال پيش همين مشكل رو داشتم(البته آخرش ارديبهشت ريجكتم كردن)

فقط به يك نكته توجه كن، اولا اگر پسري و سربازي داري از مقعي كه وثيقه ات رو گذاشتي تا حدود يك سال براي تغيير دانشگاه وقت داري(بازم بپرس اما من كه وقت داشتم)، ثانيا از الان به بعد به شدت دنبال جاهي ديگه تو كشورهاي ديگه هم باش

قربانت
    خدانگهدار

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_tn
    سلام

ببين من هم سال پيش همين مشكل رو داشتم(البته آخرش ارديبهشت ريجكتم كردن)

فقط به يك نكته توجه كن، اولا اگر پسري و سربازي داري از مقعي كه وثيقه ات رو گذاشتي تا حدود يك سال براي تغيير دانشگاه وقت داري(بازم بپرس اما من كه وقت داشتم)، ثانيا از الان به بعد به شدت دنبال جاهي ديگه تو كشورهاي ديگه هم باش

قربانت
    خدانگهدار
    مرسی دوست عزیز از راهنماییت.
    خوشبختانه مشکل سربازی نیست (7 سال پیش حل شد). مشکل اینکه که ما سنی ازمون گذشته و دیگه دنبال ریسک جاهای دیگه نیستم. فقط ناراحتیم اینکه 3 ماهه کار و زندگی رو ول کردیم ، از یه طرفم این بی انصافا تکلیف آدمو معلوم نمی کنن، و گرنه از بهمن میرم دانشگاه آزاد ثبت نام می کنم و میرم سر زندگیم! والا اگه زودتر بگن ریجکت لطف بزرگی می کنن، آدم تکلیفشو میفهمه میره دنبال کارش ولی اینطوری هیچ کاری نمی شه کرد. از طرفی اکل میگه تا ژانویه رسیدی بیا ترم دو بشین، نشد سپتامبر سال بعدم قبول می کنیم ولی دیگه سال بعد بدرد من نمی خوره... خلاصه جواب ریجکتم اگه الآن بیاد جای خوشحالی داره، لا اقل میریم پولامونو از اکل میگیریم میدیم آزاد. آخه با این وضعیت به ترم بهمن آزادم نمی شه رسید!
    پروندمون به 5 ماه داره میرسه دیگه، نفهمیدیم آخر کار کجا گیر کرده و داستان چیه!؟ خیلی از دوستایی که می شناختم بعد از ما بودن الآن سر کلاساشونن. خلاصه اوضاع بد داغونه کم مونده کارمون به روانپزشک بکشه

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

to: ma_tn

میشه لطفاً بگی شرایط شما پارسال چطوری بود؟ مثلاً رشته تحصیلی، آشنایی با زبان فرانسه. اینکه مستقیم و شخصاً از دانشگاه پذیرش گرفته بودی، بورس داشتی یا... کی تقاضای ویزا کردی و کی باید سر کلاس می رفتی؟ با دوره تحصیلی قبلی فاصله افتاده بود یا نه؟
    آخه من میخوام بفهمم چه احتمالاتی باعث طولانی شدن پرونده یا ریجکتیش میشه! هرچند که نمی شه از کارای اینا زیاد سر در آورد.

Junior Member

من که به این نتیجه رسیدم که با مقایسه پرونده های ویزا هیچ نتیجه مشخص و واحدی نمیشه در مورد زمان انتظار گرفت. متقاضیان سال دیگه بدونن لااقل !
    موارد خیلی طولانی مثل بیش از 6 ماه موجود هستن اما تعدادشون زیاد نیستن. در بقیه کشور ها هم که چرخی بزنیم بعضا همچین مواردی هستن. حتی انگلیس که معروفه به چند ساعته ویزا دادن، بعضی هارو چند ماه سر کار میزاره.

دیروز به من از سفارت فرانسه تو اسلو میل زدن که آقا ویزا حاضره بیا بگیر!!!!!
    کمتر از 1 ماه طول کشید. بعدم که یکی دیگه از همکلاسیام میل زد که ماله منم حاضره یا نه؟ بهش جواب دادن که ماله تو خیلی وقته حاضره اون بابا ایرانی بود طول کشید!!!!!

Junior Member

آقا از ویزا خبری نشد؟ با کسی تو این مدت تماس نگرفتن؟ ناراحت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط massoud
    to: ma_tn

میشه لطفاً بگی شرایط شما پارسال چطوری بود؟ مثلاً رشته تحصیلی، آشنایی با زبان فرانسه. اینکه مستقیم و شخصاً از دانشگاه پذیرش گرفته بودی، بورس داشتی یا... کی تقاضای ویزا کردی و کی باید سر کلاس می رفتی؟ با دوره تحصیلی قبلی فاصله افتاده بود یا نه؟
    آخه من میخوام بفهمم چه احتمالاتی باعث طولانی شدن پرونده یا ریجکتیش میشه! هرچند که نمی شه از کارای اینا زیاد سر در آورد.
    سلام
    رشته دكتري آكوستيك، مكانيك، الكترونيك - موسسه علوم نانو(پاريس6)، مستقيم اقدام كردم، بورس 1500 يورو(نت: 1300 يورو)، آشنايي با زبان فرانسه نداشتم، تقاضاي ويزا 10-20 مهرماه، هر موقع كه اونجا ميرسيدم(اينو تو نامه ثانويه‌ام زده بودند كه سفارت گير نده)

خودم احتمال ميدم كه بيشتر سر نانو گير بودن

اينو حتما بخونيد- اين بابا خودش فرانسه‌است:
    http://rahianeh.blogspot.com/2008/11/blog-post.html

هفته پیش استادم اسکن یک فکس را نشانم داد که از دانشگاه می خواست فعالیت های علمی و تحقیقاتی دانش جوها ایران را مرتب گزارش کنند. فعلا البته این موضوع برای رشته هایی است که یک ربط خیلی مختصری به دانش .....، مکانیک سیالات پیشرفته و هوا و ... دارند.

Junior Member

از ویزا خبری نشد؟ با کسی تو این مدت تماس نگرفتن؟

Junior Member

والا ویزای منم نیومده!!
    من از 6 شهریور منتظرم. به نظرم باید همه اونایی که ویزاشون دیر شده با هم بریم جلو سفارت اعتراض.

Junior Member

یکی از دوستان هم اکولی من هفته پیش ویزاش اومد. از 17 ژوئن منتظر بود مستحضرید که میشه 28 خرداد > و در آذر ماه جواب گرفت ! پس زیاد هم نگران نباشید.

اعتراض ؟ به چی ؟ این وضعیتیه که هست و ریشه های مختلفی داره که جزئی از سیاست خارجی خیلی کشور هاست حالا ما بریم دم بک سفارت خونه چی بگیم؟
    از طرفی اینها که سیاست گذار فرانسه نیستن چند تا کارمند معمولی هستن. زیاد هم شلوغ اش کنیم نهایتا خودمون ضرر میکنیم.

roodi ببخشید منظورم حمله به شما نبود اما این تئوری اعتراض به فرانسوی ها !!! رو چند بار شنیده بودم. اما به نظرم مفهومی نداره.
    من هم مثل شما از مسخرگی این شرایط عصبی هستم اما خب فکر هم میکنم که این هم جزو بدبختی هایی هست که نسل ما دچار اش بود.