صفحه 35 از 36 نخستنخست ... 252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 351

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2007- 2008)

rouzvash
    Guest

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

[size=10pt][size=10pt]دوستان من الان بالای 6 ماهه که منتظرویزام , من از یکی از اکولهای پاریس پذیرش گرفتم واسه M2ی عمران , ولی ظاهرا یه بخش مهمی از مشکل من به خاطر اینه که دپارتمان عمران این اکول زیر مجموعه ی CNRS هستش و CNRS هم کلا داره واسه ی ایرونیا سخت می گیره , یه سوالی دارم : کسی اطلاعی داره که بچه ها تونسته باشن از اکول ها یا دانشگاههای زیر نظر CNRS (حالا هر رشته ای می خواد باشه) جواب مثبت ویزا گرفته باشن؟[/size][/size]

Junior Member

دوستان من امروز بعد از مصاحبه مجدد همونجا در سفارت بهم گفتن که ویزات آماده است. و 1شنبه میرم که بگیرم اش. از اوایل ژانویه هم وارد اکول میشم
    امیدوارم که کار همتون راه بیافته.

francois
    Guest

سلام
    یه سوال از دوستان چه اونایی که ویزای فرانسه گرفتن و چه نگرفتند ، داشتم و اون اینکه آیا کسی رو می شناسند که جواب ویزا دانشجویی اش منفی بیاد و بعد تقاضای بازبینی بده و ویزاش بیاد؟ میشه به بازبینی تقاضای ویزا، وقتی که جواب منفی بدن، امیدوار بود ؟ ???

ممنون

Junior Member

سلام به همه دوستان
    کسی اطلاعی از تاریخ شروع ترم دوم داره ... و اینکه تا چه زمانی ثبت نام بازهست ؟
    راستش من سربازیم شهریور تموم میشه ..اگر بخوام پذیرش بگیرم باید برای ترم دوم apply کنم و اینکه امکانش هست
    جواب ویزا تا اون زمان (از شهریور که مدارکم رو میدم به سفارت تا آخرین تاریخ ثبت نام نیمسال 2) برسه ؟؟
    مرسی

سلام به دوستان

یه چیز میگم جالبه بدونبن. من به چشم خودم دیدم که در یکی‌ از کنسولگریهای فرانسه در آمریکا, به چند دانشجوی آمریکابی، هندی و گوتمالأبی در عرضه ۲۰ دقیق ویزای‌ دانشجویی‌ فرانسه دادند.

پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

نقل قول نوشته اصلی توسط ونداد
    سلام به دوستان

یه چیز میگم جالبه بدونبن. من به چشم خودم دیدم که در یکی‌ از کنسولگریهای فرانسه در آمریکا, به چند دانشجوی آمریکابی، هندی و گوتمالأبی در عرضه ۲۰ دقیق ویزای‌ دانشجویی‌ فرانسه دادند.

منم دو تا از دوستام تو سفارت فرانسه تو مادرید نیم ساعته ویزای دانشجوییشون رو گرفتن یکیشون بنگلادشی بود یکی دیگه چینی.
    خود منم تو سفارت فرانسه تو نروژ 20 روزه گرفتم یکی از دوستام که روسه 1 هفته ای.
    یکی دیگم تو فنلاند سفارت فرانسه بیشتر از 1 ماهه کارشو طول داده.

نقل قول نوشته اصلی توسط khabgarrd
    سلام به همه دوستان
    کسی اطلاعی از تاریخ شروع ترم دوم داره ... و اینکه تا چه زمانی ثبت نام بازهست ؟
    راستش من سربازیم شهریور تموم میشه ..اگر بخوام پذیرش بگیرم باید برای ترم دوم apply کنم و اینکه امکانش هست
    جواب ویزا تا اون زمان (از شهریور که مدارکم رو میدم به سفارت تا آخرین تاریخ ثبت نام نیمسال 2) برسه ؟؟
    مرسی
    من هم زمان اتمام سربازیم دقیقا مثل شماست.اما متاسفانه باید بگم من هیچ دانشگاهی توی فرانسه که ترم دوم پذیرش داشته باشه ندیدم.با یکی از این موسسات اعزام دانشجو هم که صحبت کردم گفتن دانشگاههای (دولتی) فرانسه فقط ترم پاییز پذیرش دارن. (این شد که من عجالتا قید فرانسه رو زدم.چون نمیخوام با این وضع قمر در عقرب ویزا دادنشون تا مهر سال بعد یک سال هم بیخودی منتظر بمونم). شما هم اول مطمئن بشو که حداقل دو سه تا دانشگاه که رشته موردنظرتو دارن پذیرش ترم بهار دارن، بعد به فکر ویزا و زمان ثبت نامشون باش و برنامه ریزی کن... موفق باشی.

Junior Member

من هم زمان اتمام سربازیم دقیقا مثل شماست.اما متاسفانه باید بگم من هیچ دانشگاهی توی فرانسه که ترم دوم پذیرش داشته باشه ندیدم.با یکی از این موسسات اعزام دانشجو هم که صحبت کردم گفتن دانشگاههای (دولتی) فرانسه فقط ترم پاییز پذیرش دارن. (این شد که من عجالتا قید فرانسه رو زدم.چون نمیخوام با این وضع قمر در عقرب ویزا دادنشون تا مهر سال بعد یک سال هم بیخودی منتظر بمونم). شما هم اول مطمئن بشو که حداقل دو سه تا دانشگاه که رشته موردنظرتو دارن پذیرش ترم بهار دارن، بعد به فکر ویزا و زمان ثبت نامشون باش و برنامه ریزی کن... موفق باشی.
    ممنون از راهنماییتون .... ممکنه بگید کدوم موسسه ها در این زمینه مشاوره میدن ؟ من خودم با کاوش علم صحبت کردم ... البته من میخوام برای لیسانس پذیرش بگیرم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

سلام،
    لطفا" در اين تاپيك فقط درباره ي ويزاي تحصيلي پست ارسال كنيد، مسايل مربوط به پذيرش را در تاپيك "تحصيل در فرانسه" دنبال نماييد

با تشكر از همراهي شما
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

امروز بعد از 4 ماه به من زنگ زدن كه ويزات رد شده ، به نظرتون درخواست بازبيني اثري داره مسوول سفارت كه مي گفت تا بهار طول مي كشه كه جوابش بياد!!