صفحه 7 از 36 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 351

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2007- 2008)

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط babyblue
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad021
    این آمار مربوط به روز اعلام نتایج است.
    یعنی اون خانمی که به دوست ما زنگ زده بود، بهش این ها رو گفته بود.
    اگر هم کسی گفت یک ماهه جواب رفته، باور نکنید. مگر این که ویزای کوتاه مدت می خواسته. برخی هنوز فرق ویزای بلند مدت(دانشحویی) و ویزای کوتاه مدت(مثلا برای شرکت در کنفرانس) را نمی دانند و اخبار غلط می دهند. حتما از کسی که می گوید 1 ماهه جواب گرفته بپرسید که دانشگاهش کجاست و ....
    من هنوز جواب رسمی نگرفته ام. اما می دانم جوابم چیست!
    در ضمن برای دوست ما دقیقا 3 ماه طول کشیده بود!
    واقعا فکر میکنید کسی که تقاضا داده و الان هم داره میره یا جمعی که اینجا هستیم فرق ویزا ها را نمیدونیم ؟؟؟

رشته مهندسی رو موافقم که طولانی تر هست. اما وقتی میگم میشناسم کسی که یک ماهه ویزا گرفت دیگه چه اصراری دارید که بگید نه ؟؟؟ 12 سپتامبر هم پرواز اش هست. فوق لیسانس رشته موسیقی !!!
    اوایل ژوئیه اقدام کرد و اواخر اوت نتیجه گرفت. درآمد ماهیانه ارائه شده به سفارت، ماهی 12 میلیون تومان !

بورس، جهت اطلاع میگم که احتمال مردودی اش خیلی بیشتر هست !! برعکس آمریکا !! بورس رو در اروپا راحت میشه پیدا کرد ! اما ویزا شو نمیدن یعنی دولت ها جلو شو میگیرن...
    رشته های مهندسی پروسه طولانی تری دارن، قبول !!! ولی بزرگترین تغییر سیاست فرانسه رو نادیده گرفتید و اون هم اینه که منابع مالی دانشجو رو کنترل بیشتری میکنند. ارزانی دانشگاه در فرانسه باعث افزایش متقاضی شده. اینکه آمار مردودی بیشتر بشه اصلا چیز بعیدی نیست ! بهتر نیست با دقت بیشتری به کسانی که رد شدن و کسانی که قبول شدن نگاه کنیم ؟؟؟ مشخصات کامل پرونده های افرادی که قبول میشن یا رد میشن رو بگیم بهتره. شما کار سفارت رو خیلی راحت کردید !!! رشته مهندسی ؟؟؟ پس مردود !!! من قانون کلی نمیتونم بگم...

پس من شانس آوردم نامه بورسم دیر رسید به سفارت ندادمش!

Junior Member

بله، موقع گرفتن پول بهم رسید داد. با اون مگه میشه اینترنتی پیگیری کرد؟

Junior Member

سلام.
    من با اون نامه بانک اینترنتی Tracking کردم. این جوابو به من داد. میشه به من بگید یعنی چی؟

The decision concerning your application has been reached. If it has not yet been communicated to you,
    you may as of now visit the Visa Section of the French EMBASSY in TEHRAN(*)

(*) When you submitted your visa application, if you said you intended to collect your visa from another diplomatic or consular representation, you should also contact that representation before going there.

خواهشا شماها هم امتحان کنید، ببینید جواب شما چی است. تاریخی که مدارکتونو تحویل دادید، هم بگید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mcmxccmxc

سلام.
    من با اون نامه بانک اینترنتی Tracking کردم. این جوابو به من داد. میشه به من بگید یعنی چی؟

The decision concerning your application has been reached. If it has not yet been communicated to you,
    you may as of now visit the Visa Section of the French EMBASSY in TEHRAN(*)

(*) When you submitted your visa application, if you said you intended to collect your visa from another diplomatic or consular representation, you should also contact that representation before going there.

خواهشا شماها هم امتحان کنید، ببینید جواب شما چی است. تاریخی که مدارکتونو تحویل دادید، هم بگید.

این طور که گفته تصمیم در مورد ویزای شما گرفته شده و باید برید سفارت فرانسه تا نتیجه رو بهتون بگن
    ولی باور نکردنی هست چقدر زود چه جوری یکی دو روزه به نتیجه رسیدند؟! امیدوارم که همه چیز ok باشه

برای من که هنوز میگه
    Your visa application is still being processed.

Please check the status of your visa application again at a later date.

در ضمن من 19 اوت مدارکمو تحویل سفارت دادم
    بعد از 6 روز تازه مشخصات من در سایت وارد شد

Junior Member

سلام

ممنون از جوابتون، من فردا میرم سفارت و خبرشو میام اینجا بهتون میدم.

البته منو بزارن برم داخل. چون وقت که ندارم.

Junior Member

سلام

من امروز با سفارت تماس گرفتم. گفتش که اصلا اون سایتو ول کن اونو بزار کنار. آقا شما به اون کاری نداشته باش هر وقت با شما تماس گرفتند، بعد بیایید اینجا.

پس باید منتظر موند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mcmxccmxc

سلام

من امروز با سفارت تماس گرفتم. گفتش که اصلا اون سایتو ول کن اونو بزار کنار. آقا شما به اون کاری نداشته باش هر وقت با شما تماس گرفتند، بعد بیایید اینجا.

پس باید منتظر موند.
    مرسی به خاطر خبرتون
    ولی من فکر نمی کنم سایت چک اینترنتی ویزا کلا بی دلیل باشه!

Junior Member

بله من هم فکر نمی کنم که اون بی دلیل باشه چون اون سایت مال سفارت فرانسه در ایران نیست، بلکه مال وزارت امور خارجه فرانسه است، پس بنابراین نمی تونه بی دلیل باشه.

باید ببینیم بقیه دوستان که ویزا گرفتند، ایا برای اونها اطلاعات این سایت با تاریخ دریافت ویزا مطابقت داشته است؟ یا نه؟

بعد از چند روز که اطلاعاتشون در سایت درج شده که برای ویزای شما تصمیم گرفتیم ، باهاشون تماس گرفتند؟

من می ترسم که منو دو روزه رد کرده باشند؟ :-[

باید با هم یه فکری بکنیم؟ لااقل به ما بگند که در چه مرحله ای هستیم؟

Junior Member

سلام شما کی مدارک رو تحویل دادی ؟

اگر این رو نوشته ظرف یک هفته تا 10 روز سفارت با شما تماس میگیره.
    این بخاطر پروسه صدور ویزا هست. سفارت در ابتدا یک تصمیم گیری اولیه میکنه ( روزی که مدارک رو میدین) بعد ارسال میشه برای وزارت امور خارجه شون. اونها هم چک ها خودشون رو انجام میدن و دوباره برمیگرده ایران. در ایران مجدداً یک تصمیم گیری نهایی انجام میشه.
    این پروسه ویزای بلند مدت هست تا جایی که دیدیم و شنیدیم و دیگران تجربه داشتن.

گوش به زنگ باش و لطفا نتیجه رو اینجا بگو با خلاصه ای از پرونده ات ( اگه مایلی )
    زمان تحویل مدارک (2 سپتامبر بود ؟؟؟) تاحالا ندیده بودم دیگه اینقدر زود نتیجه بدن ! امیدوارم منفی نباشه :-X)
    رشته، دانشگاه، مقطع
    مدارک مالی تحویلی به سفارت (بورس داشتی ظاهراً) چی بود و از کجا بود؟
    رزومه ای که به سفارت تحویل داده میشه هم کم اهمیت نیست. اونها دانشگاه های ایران رو هم خوب میشناسن.