صفحه 10 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 286

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2009)

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط mamal198
    دوستان،
    تو سایت گفته: "مدارك تحصیلی ایرانی همراه با ترجمه آن‌ها كه به تأیید مترجم رسمی مورد قبول سفارت رسیده باشد"
    این , همهٔ مدارک تحصیلی‌ رو میخواد یا فقط آخرین مدرک تحصیلی رو‌؟
    این نوع ترجمه، تائید دادگستری و وزارت خارجه رو هم میخواد؟

در مورد مدرک که من فقط گواهی اشتغال به تحصیل لیسانس رو دادم و مشکلی پیش نیومد. اطلاع بیشتری ندارم.

مترجم مورد تایید اگر ترجمه کنه دیگه تایید دادگستری نمی خواد ولی مثل اینکه فعلا ایشون کار نمی کنه و دوستان میگن اگر کار هم بکنه خیلی کند کار می کنه و هزینش هم زیاد میشه. بنابراین به نظرم بهتره به یه مترجم عادی بدید و بعد تایید های دادگستری و امور خارجه رو هم بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ara3h
    در مورد مدرک که من فقط گواهی اشتغال به تحصیل لیسانس رو دادم و مشکلی پیش نیومد. اطلاع بیشتری ندارم.

مترجم مورد تایید اگر ترجمه کنه دیگه تایید دادگستری نمی خواد ولی مثل اینکه فعلا ایشون کار نمی کنه و دوستان میگن اگر کار هم بکنه خیلی کند کار می کنه و هزینش هم زیاد میشه. بنابراین به نظرم بهتره به یه مترجم عادی بدید و بعد تایید های دادگستری و امور خارجه رو هم بگیرید.
    ممنون از جوابتون، اما من منظورم این بود اگه کسی‌ واسه دکترا بخواد درخواست بده، مدرک فوقش کفایت میکنه یا لیسانس هم میخواد؟

ممنون از جوابتون، اما من منظورم این بود اگه کسی‌ واسه دکترا بخواد درخواست بده، مدرک فوقش کفایت میکنه یا لیسانس هم میخواد؟
    متوجه منظورتون شدم. خواستم بگم که زیاد گیر نیستن.
    ولی برای اطمینان از خانم نورکیهانی بپرسید.

دوستان،

۱-یه چیزی که متوجه شدم اینه که بعضی‌‌ها اینجا گفتن، ریز نمرات، اما تو مدارک ذکر شده تو سایت سفارت ریز نمرات رو نخواستن!!

۲- بعد از کنکاو در مدارک قدیمیم، دیدم که مدرک لیسانسمو از همین دوست شفیقیمون!!!!!(Media Kachigar) ترجمه دارم، اما تو ترجمه نوشته که ۹۲ ماه تعهد به وزارت x و ۸ سال هم تعهد به دولت ایران داره. فکر می‌کنم این مسئله واسه کشورای مثل آمریکا یه نکتهٔ مثبت هست واسه ویزا گرفتن، در مورد فرانسه هم همینجوره؟

ممنون از اینکه وقت میذارید و جواب میدید

دوستان،

۱-یه چیزی که متوجه شدم اینه که بعضی‌‌ها اینجا گفتن، ریز نمرات، اما تو مدارک ذکر شده تو سایت سفارت ریز نمرات رو نخواستن!!

۲- بعد از کنکاو در مدارک قدیمیم، دیدم که مدرک لیسانسمو از همین دوست شفیقیمون!!!!!(Media Kachigar) ترجمه دارم، اما تو ترجمه نوشته که ۹۲ ماه تعهد به وزارت x و ۸ سال هم تعهد به دولت ایران داره. فکر می‌کنم این مسئله واسه کشورای مثل آمریکا یه نکتهٔ مثبت هست واسه ویزا گرفتن، در مورد فرانسه هم همینجوره؟

ممنون از اینکه وقت میذارید و جواب میدید

شما وقتی میرید بخش فرهنگی یه راهنما میدن که دقیق تر از سایت مدارکی که باید تحویل بدید اونجا ذکر شده. ریز نمرات هم هست.
    من به کاشیگر 2 ماه پیش زنگ زدم و گفت کار نمی گیره. ولی در مورد اینکه نکته مثبت به حساب میاد یا نه نظری ندارم.

دوستان،
    تو سایت گفته: "مدارك تحصیلی ایرانی همراه با ترجمه آن‌ها كه به تأیید مترجم رسمی مورد قبول سفارت رسیده باشد"
    این , همهٔ مدارک تحصیلی‌ رو میخواد یا فقط آخرین مدرک تحصیلی رو‌؟
    این نوع ترجمه، تائید دادگستری و وزارت خارجه رو هم میخواد؟

سلام
    من رفتم بخش فرهنگي سفارت و يه راهنما گرفتم (چند برگ كه توش مدارك مورد نياز رو توضيح داده بود) تو اون نوشتند: "كپي آخرين مدرك تحصيلي همراه با ترجمه فرانسه آن + كپي ريز نمرات همراه با ترجمه آن"

"آخرين مدرك تحصيلي براي دانشجويان و فارغ التحصيلان مقاطع كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكترا مي تواند يكي از موارد زير باشد:
    اصل دانشنامه
    گواهي موقت
    گواهي اشتغال به تحصيل در ترم آخر"

حالا براي خود من سواله وقتي ميگه ترجمه، اونهم به تائيد دادگستري و وزارت امور خارجه رسيده باشه، چطور گواهي موقت قابل قبوله؟ اون رو كه ترجمه نمي كنند!!!

شما وقتی میرید بخش فرهنگی یه راهنما میدن که دقیق تر از سایت مدارکی که باید تحویل بدید اونجا ذکر شده. ریز نمرات هم هست.
    من به کاشیگر 2 ماه پیش زنگ زدم و گفت کار نمی گیره. ولی در مورد اینکه نکته مثبت به حساب میاد یا نه نظری ندارم.
    دوست عزیز، همینجور که گفتم من این ترجمه رو از قدیم (۲۰۰۶) از ایشون دارم، راستش این نکته ( تعهد به دولت ایران) رو بیشتر گفتم که ببینم تاثیر منفی‌ نمیذاره، مثبتش پیشکش،

دوست عزیز، همینجور که گفتم من این ترجمه رو از قدیم (۲۰۰۶) از ایشون دارم، راستش این نکته ( تعهد به دولت ایران) رو بیشتر گفتم که ببینم تاثیر منفی‌ نمیذاره، مثبتش پیشکش،
    من فک نمی کنم تاثیر منفی بذاره چون توصیه خودشون اینه که مترجم رسمی ترجمه کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط tefan5

حالا براي خود من سواله وقتي ميگه ترجمه، اونهم به تائيد دادگستري و وزارت امور خارجه رسيده باشه، چطور گواهي موقت قابل قبوله؟ اون رو كه ترجمه نمي كنند!!!
    دوست عزیز زیاد سخت نگیرین.
    من خودم ریز نمراتم رو حتی تایید دادگستری هم نکردم چون تحصیلات رایگان رو نخریدم و تایید نمی شد توسط وزارت علوم.

می خوام بگم تا اونجا که ممکنه تاییدات لازم رو بکنین و اگه نشد دیگه سخت نگیرین.

من فک نمی کنم تاثیر منفی بذاره چون توصیه خودشون اینه که مترجم رسمی ترجمه کنه.
    دوست من،

منظورم از تاثیر منفی‌, تعهد ۹۲ ماه به وزارت خونه x و ۸ ساله به ایرانه.(نه اینکه کی‌ ترجمه کرده برام)
    یعنی‌ مثلا بگن، تو واسه اینکه بخوای از تعهدت فرار کنی‌، می‌خوای بری فرانسه و بعد از درس همونجا کار کنی‌!!!
    کاری که من واقعا می‌خواستم بکنم و حتا ویزا و بلیتم تو دستم بود اما.....