صفحه 11 از 29 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 286

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2009)

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط mamal198
    دوست من،

منظورم از تاثیر منفی‌, تعهد ۹۲ ماه به وزارت خونه x و ۸ ساله به ایرانه.(نه اینکه کی‌ ترجمه کرده برام)
    یعنی‌ مثلا بگن، تو واسه اینکه بخوای از تعهدت فرار کنی‌، می‌خوای بری فرانسه و بعد از درس همونجا کار کنی‌!!!
    کاری که من واقعا می‌خواستم بکنم و حتا ویزا و بلیتم تو دستم بود اما.....
    آقا شرمنده. من یه بار دیگه پست های شما رو خوندم و فهمیدم چه اشتباهی می کردم.
    خوب این بحث دیگه خیلی تخصصی میشه.
    چیزی که من فهمیدم این بوده که فرانسه چون مثل کانادا نیست که راحت اقامت دائم بده برای همین سر ویزا دادن هم به این مساله که کسی بخواد اونجا بمونه گیر نیستن.
    البته قضیه شما خوب فرق میکنه.

بازم شرمنده.
    موفق باشی.

سلام
    من از سفارت خواستم وقت بگيرم كه برم مداركم رو تحويل بدم، گفتند خيلي سرشون شلوغه و اولين وقتي كه مي تونن بدن هفته دوم اوت هست (تقاضاي ويزاي دانشجويي بلندمدت) با اين اوصاف ميشه اميدي داشت كه بتونم تا اواخر سپتامبر ويزا بگيرم و برم؟

به سوال ديگه، كپي رزرو خوابگاه رو كه از طريق ايميل گرفتيم ميشه بهشون داد تا اصل نامه رو مي خوان؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط tefan5
    سلام
    من از سفارت خواستم وقت بگيرم كه برم مداركم رو تحويل بدم، گفتند خيلي سرشون شلوغه و اولين وقتي كه مي تونن بدن هفته دوم اوت هست (تقاضاي ويزاي دانشجويي بلندمدت) با اين اوصاف ميشه اميدي داشت كه بتونم تا اواخر سپتامبر ويزا بگيرم و برم؟

به سوال ديگه، كپي رزرو خوابگاه رو كه از طريق ايميل گرفتيم ميشه بهشون داد تا اصل نامه رو مي خوان؟
    ممنون
    دوست عزیز، بخش فرهنگی‌ گفته تا هفتهٔ دوم اوت یا سفارت این حرفو زده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mamal198
    دوست عزیز، بخش فرهنگی‌ گفته تا هفتهٔ دوم اوت یا سفارت این حرفو زده؟
    سفارت گفته هفته دوم اوت.
    بخش فرهنگي رفتم مدارك رو دادم و كارش تموم شد. مهم سفارته

سلام
    ميشه اميدي داشت كه بتونم تا اواخر سپتامبر ويزا بگيرم و برم؟

معمولا بین ۲ ماه تا ۳ ماه طول میکشه،سال ۸۵ واسه خوده من ۲.۵ ماه طول کشید، شما هم روی همین ۲ تا ۳ ماه برنامه ریزی کن
    البته من واقعا نمیدونم بین اونایی که بورس هستن و اونایی که خودشون خرجشون میدن, تفاوتی‌ قائل میشن یا نه!!??

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

آره این اسکنها رو هم که پرینت کنید مورد قبوله.
    درمورد مدت انتظارش دقیق نمیشه اظهار نظر کرد. همین دوستانی که امسال حدوداً 45 روزه جوابشون اومده. به بورس بودن زیاد ارتباطی نداره. سال قبل هم دوستانی تو همین مدت ویزا گرفتن.

اما در مورد وضعیت تقاضای من با اینکه آخر 2008 ok اومد و من تصور می کردم این بار خیلی سریع جواب بیاد، الآن بیش از 40 روز می گذره و هیچ!! :-X

ممنون از جواب هاتون
    من براي دكترا اقدام كردم و بهم بورس دادند به همين خاطر خانم نوركيهاني گفت كه لازم نيست "مدارك مالي خانواده" رو ببري براي كنسولگري، 100 يورو هم لازم نيست. حالا فكر مي كنيد اگر مدارك مالي ببرم ممكنه تاثير + داشته باشه؟

ممنون از جواب هاتون
    من براي دكترا اقدام كردم و بهم بورس دادند به همين خاطر خانم نوركيهاني گفت كه لازم نيست "مدارك مالي خانواده" رو ببري براي كنسولگري، 100 يورو هم لازم نيست. حالا فكر مي كنيد اگر مدارك مالي ببرم ممكنه تاثير + داشته باشه؟
    نه دوست عزیز وقتی خودشون میگن لازم نیست چرا این کارو بکنی؟
    ضمنا من که رفته بودم پاسپورتو تحویل بگیرم کسی رو دیدم که بورس نداشت و 9 روزه بهش زنگ زده بودن.

سلام به همه.
    بچه ها من تقریبا همه این 30 صفحه رو خوندم. به این نتیجه رسیدم که بورس خوب و زیاد می تونه امتیاز منفی باشه برای ویزا!
    بنابراین نتیجه گرفتم شاید بهتر باشه آدم برای ویزا بورسش رو رو نکنه و مدارک مالی خودش رو ببره تا احتمال ویزا گرفتنش بیشتر باشه!!!

به نظرتون نتیجه گیریم درسته؟!! یه رشته فنی (برق-پردازش سیگنال صحبت) با بورس خوب دیدین تا حالا ویزا بگیره؟!!

Junior Member

سلام. من بورس اراسموس داشتم براي امسال. رشته‌م مهندسيه.
    20 خرداد تو سفارت مدارکم رو تحويل دادند و بعد از 49 روز زنگ زدند که ويزات اومده و بيا بگير.

دوستم هم بورس اراسموسه (براي يک رشته ديگه) که 10 روز بعد از من تحويل داده بود هم همون روزي که به من زنگ زدند، بهش زنگ زدند. (يعني 39 روزه)

اگر سوالي داشتين خوشحال ميشم کمک کنم.