صفحه 15 از 29 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 286

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2009)

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

سلام

من بورس اراسموس دارم از فرانسه همراه با نامه خوابگاه و حتی بیمه برای زمان اقامت. روز 8 جون(jun,8th) رفتم سفارت و مدارکم رو تحویل دادم. بعد از 66 روز دیروز خانم شبستری زنگ زد گفت که ریجکت شدی. این در حالیه که من حتی قبلا برای یه کنفرانس رفته بودم فرانسه و ویزا خورده تو پاسم. الان بهم گفت که می تونی تقاضای بررسی مجدد کنی اما من خیلی گیج شدم.اصلا چرا باید ریجکت کنن؟ هیچ وقت بچه های اراسموس رو اونم بعد از این همه وقت بیش از 2 ماه ریجکت نمی کردن!
    تو رو خدا یکی بگه می دونه ماجرا چیه؟من چی کار باید بکنم؟امیدی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saintpietrokatt
    سلام

من بورس اراسموس دارم از فرانسه همراه با نامه خوابگاه و حتی بیمه برای زمان اقامت. روز 8 جون(jun,8th) رفتم سفارت و مدارکم رو تحویل دادم. بعد از 66 روز دیروز خانم شبستری زنگ زد گفت که ریجکت شدی. این در حالیه که من حتی قبلا برای یه کنفرانس رفته بودم فرانسه و ویزا خورده تو پاسم. الان بهم گفت که می تونی تقاضای بررسی مجدد کنی اما من خیلی گیج شدم.اصلا چرا باید ریجکت کنن؟ هیچ وقت بچه های اراسموس رو اونم بعد از این همه وقت بیش از 2 ماه ریجکت نمی کردن!
    واقعا عجيبه. رشته شما چيه؟ شايد خوب باشه که به مسئول امور دانشجوييتون (کسي که عمدتا باهاش در تماس هستيد از طرف اراسموس) يا کسي که نامه‌ي ادميشن‌تون رو امضا کرده ايميل بزنيد و جريان رو توضيح بدين و از اونها بخواين که کمکتون کنند و پي‌گيري کنند.

خيلي عجيبه که ريجکت شده‌ايد. چون من و دوستم که ويزامون اومده، هر دو رشته‌هاي بوديم که خيلي‌ها مي‌گفتند ممکنه بهتون ويزا ندهند.

بنظرم با خانم نورکيهاني تو امور فرهنگي هم حتما تماس بگير. به امور فرهنگي ايميل (به انگليسي يا فرانسه) هم بزن.

سلام

خيلي عجيبه!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-[ ميشه بيشتر از شرايطتتون بگيد: رشته و ...
    ممكنه دليلش، دستگيري استاد زبان فرانسه هست كه اخيرا تو اين جريانات گرفتنش؟ خدا به خير بگذرونه براي كسايي كه منتظر ويزا هستند

خودم که راستش هنوز تو شوک هستم! من رشتم مکانیکه و رزومه خوبی هم داشتم اما جدا حتا نمی‌تونم حدس بزنم که علتش چیه‌؟باید تا یکشنبه صبر کنم تا به خانم نورکیهانی زنگ بزنم اما مساله اینجاست که فکر می‌کردم ماجرا سیاسیه چون یکی‌ دیگه از دوستام هم که اونم ۱۰ روز بعداز من مدارکشو داده بود سفارت ریجکت شد درست چند دقیقه بعداز من بهش زنگ زدن.اون رشتش فیزیک بود.اما دیدم که یکی‌ اینجا گفته تاریخه مراجعش ۲۰ خرداد بوده و ویزا گرفته،یعنی‌ بین تاریخه من و دوستم. این دیگه خیلی‌ بیشتر گیجم کرده!اگه سیاسیه چرا پس به بعضیها دادن؟اگه نیست ، من که پروندم نقصی‌ نداشته،همه‌چیز تکمیل بود،ادمیشن بورس خوابگاه! کسی خبر داره تقاضای بررسی مجدد موثر هست یا نه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

خودم که راستش هنوز تو شوک هستم! من رشتم مکانیکه و رزومه خوبی هم داشتم اما جدا حتا نمی‌تونم حدس بزنم که علتش چیه‌؟باید تا یکشنبه صبر کنم تا به خانم نورکیهانی زنگ بزنم اما مساله اینجاست که فکر می‌کردم ماجرا سیاسیه چون یکی‌ دیگه از دوستام هم که اونم ۱۰ روز بعداز من مدارکشو داده بود سفارت ریجکت شد درست چند دقیقه بعداز من بهش زنگ زدن.اون رشتش فیزیک بود.اما دیدم که یکی‌ اینجا گفته تاریخه مراجعش ۲۰ خرداد بوده و ویزا گرفته،یعنی‌ بین تاریخه من و دوستم. این دیگه خیلی‌ بیشتر گیجم کرده!اگه سیاسیه چرا پس به بعضیها دادن؟اگه نیست ، من که پروندم نقصی‌ نداشته،همه‌چیز تکمیل بود،ادمیشن بورس خوابگاه! کسی خبر داره تقاضای بررسی مجدد موثر هست یا نه؟
    خوب ممکنه تقاضای شما در جای دیگه ای بررسی شده باشه و کیس آفیسرتون متفاوت بوده...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

سلام

ببین سریع به coordinator خبر بده اونا نفوذشون خیلی زیاده و می اونه کار رو درست کنه به نورکیهانی و ... بعدا هم می تونی بگی

بهش ایمیل زدم اما الان آگوسته اینا تعطیلاتن تا اول سپتامبر.امیدوارم درست بشه چون دارم دق می‌کنم!

غیر اون بهadministrative coordinator هم email بزن اونا بیشتر از همه می تونن کار راه بندازن سال پیش هم که من داشتم می اومدم این وقت مرخصی بودن ولی خودش گفت mail مو چک می کتم واسه همین نگران نباش در ضمن جات محفوظه سال پیش هم 2 تا از بچه های ما 1 ماه دیرتر اومدن فقط پیگیری کن لازم شد زنگ بزن مرخصی اینا هم این هفته تمام می شه.

امروز زنگ زدم با خانم نورکیهانی صحبت کردم،اونم از رئیسش پرسید و گفتن که ممکن به خاطره رشتم باشه که ریجکت شدم! مگه مکانیک هم ریجکتی داره آخه؟ خلاصه گفت که اعتراضتو فاکس کن اما اصلا امید نداشته باش چون حتا ممکنه زنگ نزنن که جواب منفی‌ بدن! دیگه میمونه ایمیل زدن به خود مسوول کنسرسیوم و اعتراض کتبی‌ از طریق فاکس.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

امروز زنگ زدم با خانم نورکیهانی صحبت کردم،اونم از رئیسش پرسید و گفتن که ممکن به خاطره رشتم باشه که ریجکت شدم! مگه مکانیک هم ریجکتی داره آخه؟ خلاصه گفت که اعتراضتو فاکس کن اما اصلا امید نداشته باش چون حتا ممکنه زنگ نزنن که جواب منفی‌ بدن! دیگه میمونه ایمیل زدن به خود مسوول کنسرسیوم و اعتراض کتبی‌ از طریق فاکس.
    خوب بستگی به گرایش شما در مکانیک هم داره، تحقیقاتی که در این حوزه کردید با هوافضا و مسائل نظامی سر و کار نداشته؟
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.