صفحه 16 از 29 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 286

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2009)

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

چرا متاسفانه تحقیقاتم در زمینه هوا فضا بود. واقعا آدم توقع نداره قربانی همچین چیزی بشه!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط saintpietrokatt
    چرا متاسفانه تحقیقاتم در زمینه هوا فضا بود. واقعا آدم توقع نداره قربانی همچین چیزی بشه!
    پس متاسفانه ایشون درست می گفتن! رو هوافضا خیلی حساس هستن، از قبلا" هم بیشتر... ولی شما اعتراض رو فراموش نکن...
    معمولا" به دلیل رشته ی هوافضاست شخص رو رد نمی کنن (البته آمریکا و کانادا از این کارا می کنن)، ولی وقتی تحقیقاتت پیرامون این موضوع باشه قضیه فرق می کنه چون تحقیقات هوافضا بیشتر در مراکز نظامی است...

به هر حال باز هم دنبال کنید!
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

اتفاقا من که پارسال ریجکت شدم، رشته ام مکانیک بود ورشته دوستم که اون هم ریجکت شد، فیزیک.
    تاریخ تکرار شد.
    حالا که گفتید هوا-فضا من یک چیزی یادم افتاد.
    روز مصاحبه آقایی که با من صحبت می کرد گیر داد که تو به هوا فضا هم علاقه داری، ما هم گفتیم بله! آخه در رزومه ام همه شاخه های مکانیک را نوشته بودم.
    شما حتما به نورکیهانی زنگ بزن. بهش گیر بده. میتونه کمکت کنه.

نمی‌دونم حالا که این خانم ریس آزاد شده فرقی‌ می‌کنه تو ویزا یا نه! من متاسفانه نه تنها تحقیقاتم هوا فضا بود، بلکه در زمینه UAV بود یعنی‌ هواپیماهای بدون سرنشین که عموما استفادهٔ شناسایی و جاسوسی دارن! کاش حواسم بود اصلا تو رزومه نمی نوشتم! آخه به نورکیهانی چه جوری گیر بدم؟ دیدین که با آدم چه سریع و رفع تکلیفی حرف میزنن! فعلا دیروز نامه اعتراضو فکس کردم. کاش اثر کنه! شما ahmad021 که پارسال ریجکت شدی اعتراض نتیجه داد؟ آخرش چی کار کردی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saintpietrokatt
    نمی‌دونم حالا که این خانم ریس آزاد شده فرقی‌ می‌کنه تو ویزا یا نه! من متاسفانه نه تنها تحقیقاتم هوا فضا بود، بلکه در زمینه UAV بود یعنی‌ هواپیماهای بدون سرنشین که عموما استفادهٔ شناسایی و جاسوسی دارن! کاش حواسم بود اصلا تو رزومه نمی نوشتم! آخه به نورکیهانی چه جوری گیر بدم؟ دیدین که با آدم چه سریع و رفع تکلیفی حرف میزنن! فعلا دیروز نامه اعتراضو فکس کردم. کاش اثر کنه! شما ahmad021 که پارسال ریجکت شدی اعتراض نتیجه داد؟ آخرش چی کار کردی؟
    بنظرم چيزي که مي‌تونين در موردش تاکيد کنيد اينه که تعداد کساني که براي اين پروگرم شرکت مي‌کنند به اندازه کافي زياد هست، و اگر اتحاديه در مورد تحصيل شما در اين پروگرم مشکلي مي‌ديد، به هيچ عنوان حاضر نبود شما رو بورس کنه.

واقعا برخوردشون عجيبه.
    ما از يه طرف کلي تلاش مي کنيم که تو يک رشته خوب ادميشن بگيريم.
    از اون طرف همون رشته باعث مي‌شه ويزا نگيريم.

من يک دوستي داشتم که تو تهران دانشجوي هوافضا بود و اتفاقا خيلي زود و راحت رفت آمريکا.
    واقعا معلوم نيست بر چه اساسي عمل مي‌کنند.

Junior Member

ببخشيد تو اين اوضاع مي پرسم.
    ولي احيانا کسي هست که روز 22 آگوست پرواز به ليون داشته باشه؟

Junior Member

من هیچ جوابی از اعتراضم نگرفتم.
    ولی دوستانی که رفتند و به نورکیهانی گیر دادند، دلیل ریجکت را دریافت کردند.
    به همین دلیل میگم برید و گیر بدید. بعضی روزها مهربون میشه آخه!!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط s7
    بنظرم چيزي که مي‌تونين در موردش تاکيد کنيد اينه که تعداد کساني که براي اين پروگرم شرکت مي‌کنند به اندازه کافي زياد هست، و اگر اتحاديه در مورد تحصيل شما در اين پروگرم مشکلي مي‌ديد، به هيچ عنوان حاضر نبود شما رو بورس کنه.

واقعا برخوردشون عجيبه.
    ما از يه طرف کلي تلاش مي کنيم که تو يک رشته خوب ادميشن بگيريم.
    از اون طرف همون رشته باعث مي‌شه ويزا نگيريم.

من يک دوستي داشتم که تو تهران دانشجوي هوافضا بود و اتفاقا خيلي زود و راحت رفت آمريکا.
    واقعا معلوم نيست بر چه اساسي عمل مي‌کنند.
    همونطور که گفتم خود رشته ی هوافضا خیلی مهم نیست (که البته باز هم مشکلاتی داره) مهم تحقیقات شماست، یکی ممکنه رشته اش برق باشه یا مواد ولی تحقیقاتش هوافضا باشه، این مشکل ایجاد می کنه...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

roozbehs
    Guest

من ویزای دانشجویی‌ رو گرفتم ولی‌ مثل این که با قدیمیها فرق می‌کنه نوع D هستش. یه فرم هم بهم دادن که باید وقتی‌ رفتم اونجا ببرم امضا کنم و تحویل بدم که اونجا درسمو شروع کردم. کسی میدون نوع ویزا چه جوری هست؟ و این فرم که باید تو فرانسه تحویل داد دقیقا چیه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط roozbehs
    من ویزای دانشجویی‌ رو گرفتم ولی‌ مثل این که با قدیمیها فرق می‌کنه نوع D هستش. یه فرم هم بهم دادن که باید وقتی‌ رفتم اونجا ببرم امضا کنم و تحویل بدم که اونجا درسمو شروع کردم. کسی میدون نوع ویزا چه جوری هست؟ و این فرم که باید تو فرانسه تحویل داد دقیقا چیه؟
    نوع ویزای شنگن 5 قسم هست
    A, B , C , D , D+C

نوع A و B مخصوص سقرهای کوتاه به منظور ترانزیت و حمل و نقل هست
    نوع C برای مسافرت های کوتاه مدت توریستی است
    نوع D و D+C مخصوص اقامت های بلند مدت بیش از 3 ماه است...

معمولا" ویزاهای دانشجویی از نوع D است...