صفحه 19 از 29 نخستنخست ... 910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 286

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2009)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tefan5 نمایش پست ها
    حدود 20 روز پيش مداركم رو تحويل دادم. من به اين نتيجه رسيدم كه رشته، در زماني كه طول مي كشه براي ويزا گرفتن، تاثير داره. رشته هاي علوم انساني و هنر خيلي راحت تر مي گيرن تا مهندسي.
    خودتون و دوستتون رشته اتون چيه؟
    من liguistique avancee et application اما دوستم کامپیوتر .نمی دونم رو چه حسابی ویزا میدن.تا جایی که من خبر دارم فعلا که کمتر از یک ماه دارن جواب میدن و تنها چیریم که واسشون مهمه منابع مالی و مصاحبه بخش فرهنگی البته اگه دانشگاه فرانسوی زبان باشی.
    شما تا کی مهلت ثبت نام داری ؟دوستتون قبل از اینکه بهش زنگ بزنن واسه جواب ویزاش, سایتو چک کرده بود ؟
    ویرایش توسط E.A.M : August 25th, 2009 در ساعت 11:27 PM

می خوام ببینم اگه قرار باشه تجدید نظرو قبول کنن چقدر طول می کشه جواب بدن؟ کسی بوده که به ریجکت اعتراض کنه و بعد از تجدید نظر بهش ویزا داده باشن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط saintpietrokatt نمایش پست ها
    می خوام ببینم اگه قرار باشه تجدید نظرو قبول کنن چقدر طول می کشه جواب بدن؟ کسی بوده که به ریجکت اعتراض کنه و بعد از تجدید نظر بهش ویزا داده باشن؟
    دوست من 8 ماه پیش ریجکتش کردن بعد درخواست تجدید نظر داد تا به الان که هیچ خبری نشد.شبستری بهش گفته بوده که بعد عید باید میومدی یه پرونده جدید میدادی حالا بنده خدا دوستم هفته دیگه میخواد پرونده ببره کنسول !!! ظاهرا تجدیدنظر فرمالیتس و بهتره سریعتر یه پرونده جدید ببرین اینطوری شانستون بالاتره!
    چقد طول کشید تا بهتون زنگ زدن ؟

haafez
    Guest

کسی میدونه ماکسیمم زمانی که طول میکشه تا ویزا رو بدن چقدره؟
    50 روزی هست که مدارکمو تحویل دادم .

نقل قول نوشته اصلی توسط e.a.m نمایش پست ها
    من liguistique avancee et application اما دوستم کامپیوتر .نمی دونم رو چه حسابی ویزا میدن.تا جایی که من خبر دارم فعلا که کمتر از یک ماه دارن جواب میدن و تنها چیریم که واسشون مهمه منابع مالی و مصاحبه بخش فرهنگی البته اگه دانشگاه فرانسوی زبان باشی.
    شما تا کی مهلت ثبت نام داری ؟دوستتون قبل از اینکه بهش زنگ بزنن واسه جواب ویزاش, سایتو چک کرده بود ؟
    من كه منبع مالي بهشون ارائه نكردم چون بورس از دانشگاه گرفته بودم. بخش فرهنگي هم كه باهام مصاحبه نكرد و فقط مدرك دلف رو ازم گرفت!!!!!!
    من تا هفته آخر سپتامبر فرصت ثبت نام دارم. اونطور كه دوستم ميگه، ميگه سفارت گفته براي ويزاهاي دانشجويي نمي شه آن لاين وضعيت رو فهميد اون هم سراغش نرفته بوده. من كه خودم هي چك مي كنم مي نويسه كه در حال پروسس هست دوباره بعدا مراجعه كنم.

Junior Member

سلام
    من پذیرش در مقطع لیسانس L1 گرفته ام از یک دانشگاه در فرانسه ولی نامه دانشگاه دیر اومده در منزل. اواسط ماه اوت بود که نامه اومد و بلافاصله با خانم نورکیهانی تماس گرفتم و متاسفانه جواب مثبت به من ندادن و گفتن که وقت ویزا گذشته است.
    من از طریق سفارت با خود دانشگاه در تماس بودم تا به من یه "پذیرش با تاخیر بده" و الان که 25 aug است که من دارم این نامه را می نویسم دانشگاه هنوز جواب email و fax منو نداده است.
    من دارم به شدت فرانسه میخونم ولی کم کم دارم ناامید می شم.
    فکر می کنید تو این وقت کمی که تا شروع کلاس ها مونده می تونم ویزا بگیرم؟ آیا کسی تا حالا در موقعیت من بوده؟

میثم

Junior Member

Unhappy ویزای فرانسه

سلام
    من پذیرش در مقطع لیسانس L1 گرفته ام از یک دانشگاه در فرانسه ولی نامه دانشگاه دیر اومده در منزل. اواسط ماه اوت بود که نامه اومد و بلافاصله با خانم نورکیهانی تماس گرفتم و متاسفانه جواب مثبت به من ندادن و گفتن که وقت ویزا گذشته است.
    من از طریق سفارت با خود دانشگاه در تماس بودم تا به من یه "پذیرش با تاخیر بده" و الان که 25 aug است که من دارم این نامه را می نویسم دانشگاه هنوز جواب email و fax منو نداده است.
    فکر می کنید تو این وقت کمی که تا شروع کلاس ها مونده می تونم ویزا بگیرم؟ آیا کسی تا حالا در موقعیت من بوده؟

میثم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mesiam نمایش پست ها
    سلام

میثم

اول از همه اینکه دانشگاه های فرانسه تا اول سپتامبر تعطیله !
    دوما چرا منتظر نامه دانشگاه شدین اگه بهتون میل داده همونو پرینت میگرفتین میبردین فعلا سفارت تا اصلش بیاد.
    حالا اگه مدارکتون کامل ولی بخش فرهنگی پرونده نمی گیره به نظر من بهترین راه اینه که سریع از یه کالج زبان
    پذیرش بگیر بعد برو کنسول پروندتو تحویل بده.
    هر موقع که ویزات اومد برو همون دانشگاهی که ازش پذیرش گرفتی.
    راستی کنسول تا اخر هفته اینده پرونده کلاس زبان میگیره و در حال حاضر دانشگاه Grenoble 3 پذیرش واسه کلاس زبان 4 ,5 روزه میده

http://w3.u-grenoble3.fr/cuef/accueil.php3

نقل قول نوشته اصلی توسط tefan5 نمایش پست ها
    [

1- تا اونجا كه من مي دونم براي تحويل مدارك به كنسولگري بايد اون قسمت فرم رو كه مربوط به محل اقامتتون هست رو پر كرده باشيد و يه نامه هم از محل اقامتتون داشته باشيد ولي وقتي مدارك رو به بخش فرهنگي مي ديد اگر پر نشده باشه هم مهم نيست. من وقتي مداركم رو به بخش فرهنگي مي دادم هنوز جا پيدا نكرده بودم و اون بخش فرم رو خالي گذاشته بودم و به خانم نوركيهاني هم گفتم گفت اشكال نداره تا سفارت بهت وقت بده براي تحويل مدارك، يه جايي رو رزرو كن.
    ممنون که جواب دادین. امیدوارم به زودی ویزاتون بیاد. امامیشه بگین از چه سایتی برای رزرور اقدام کردین. من توی سایتها که می گردم (برای شهر بوردو) چیزی پیدا نکردم. یکی دو تا هم که بودن به در خواستم جواب ندادن...

Junior Member

تو سایت چیزی update نمیشه. چک کردنش تقریبا بیفایده ست