صفحه 21 از 29 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 286

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2009)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

[2 تا سوال داشتم اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه !
    یکی اینکه من تا 23 سپتامبر مهلت ثبت نام دارم در صورت که جواب ویزام دیر بیاد , سفارت از من نامه تاخیر می خواد ؟
    یکی دیگه اینکه دیروز شبستری به تعداد زیادی زنگ زده واسه جواب ویزاشون . اینجا کسی هست که جزو اون تعداد باشه ؟

شما از كجا فهميديد كه ديروز شبستري به خيليها زنگ زده؟
    من تقريبا 1 ماه ميشه كه مداركم رو تحويل دادم به نظرتون يه زنگ بزنم نوركيهاني پيگيري كنم؟ هيچ خبري نيست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tefan5 نمایش پست ها
    شما از كجا فهميديد كه ديروز شبستري به خيليها زنگ زده؟
    من تقريبا 1 ماه ميشه كه مداركم رو تحويل دادم به نظرتون يه زنگ بزنم نوركيهاني پيگيري كنم؟ هيچ خبري نيست
    iآخه امروز زنگ زدم به شبستری ببینم خبری از پروندم نشده بعد گفت دیروز به تعداد زیادی که جوابشون اومده بود زنگ زدم اگه به شما زنگ نزدم یعنی اینکه هنوز خبری نیست ! منم گفتم خیلی ببخشین که مزاحمتون شدم همین که جوابمو دادین کلی لطف کردین !!!!
    منم حدود یه ماه میشه که پروندمو دادم.زنگ زدن به نورکیهانی بی فایده اس آخه به اون ربطی نداره فقط مربوط به کنسول که چاره ای نیست جز صبر .
    انشا ... به زودی جواب مثبتتون بیاد .

سلام.
    بچه ها این مدارک مالی خانواده که نوشته کنسولگری لازم داره برای اونایی که بورسیه اند هم لازمه؟ آخه فیش حقوق و گواهی اشتغال پدر را مگه می شه ترجمه رسمی کرد؟ سند خونه هم که ترجمه اش 40 50 صفحه می شه....

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidkh6222 نمایش پست ها
    سلام.
    بچه ها این مدارک مالی خانواده که نوشته کنسولگری لازم داره برای اونایی که بورسیه اند هم لازمه؟ آخه فیش حقوق و گواهی اشتغال پدر را مگه می شه ترجمه رسمی کرد؟ سند خونه هم که ترجمه اش 40 50 صفحه می شه....
    به من كه گفتند اونهايي كه بورسيه هستند لازم نيست مدرك مالي ارائه بدهند.

نقل قول نوشته اصلی توسط e.a.m نمایش پست ها
    رراستش نمی دونم اما من دیدم کسیو که وقتی ریجکت شد بلافاصله اقدام کرد ولی واسه یه دانشگاه دیگه . حالا
    اینکه نور کیهانی اینطوری گفته نمی دونم جریانش چیه !! یعنی دوباره واسه همون دانشگاه دوباره پرونده بدی ؟
    نه! یعنی کلاً وقتی از شنگن ریجکت می شی باید 3 ماه از تاریخ جوابیه یعنی ریجکت بگذره تا بتونی دوباره درخواست ویزا کنی.

سلام
    من برای فرصت مطالعاتی 9 ماهه دکترا میخام ویزا بگیرم. اخیرن سفارت برای فرصت پرونده تشکیل نمیده. کسی خبری داره؟ راه حلی داره که بتونم ویزا بگیرم؟ میشه از کشور دیگه ویزا شینگن گرفت بعد رفت فرانسه؟ کلا ممنون میشم هر خبر دارید بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidkh6222 نمایش پست ها
    سلام.
    وقتی بورسیه هستی هیچ پولی یا مدرک مالی لازم نیست ارائه بدی.
    فکر هم نمی کنم تاثیری تو نتیجه داشته باشه اصلا.
    شما حتی لازم نیست هزینه ی اولیه عمومی (که همه می دن) رو بدی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط مجتبی30 نمایش پست ها
    سلام
    من برای فرصت مطالعاتی 9 ماهه دکترا میخام ویزا بگیرم. اخیرن سفارت برای فرصت پرونده تشکیل نمیده. کسی خبری داره؟ راه حلی داره که بتونم ویزا بگیرم؟ میشه از کشور دیگه ویزا شینگن گرفت بعد رفت فرانسه؟ کلا ممنون میشم هر خبر دارید بدید.
    راستش ما الان که تو فرانسه هستیم تا بهمون کارت اقامتمون رو ندن، نمی تونیم وارد منطقه شنگن بشیم.
    و می گن که این کارت یه 2 ماهی طول میکشه تا صادر بشه.
    یک دوستی دارم که میخواد بره آلمان و اون شنیده که کارت اقامت رو آلمان، 2-3 هفته ای میده. حالا شما بیشتر در موردش پرس و جو کنید.

اون روز که من برای ویزام رفته بودم سفارت، خیلی ها از سفارت اسپانیا ناراضی بودند. انگار هم خوب جواب نمی داده اند. هم به خیلی ها ویزا نداده اند و هم یه سری مشکلات دیگه بوده.
    از سوئد خبر دارم که نسبتا خوب ویزا میده. اما حتما باید رشته و شرایط رو در نظر گرفت.
    شما پرس و جو بکنید حتما.

البته من نمی دونم وقتی ویزا از یه کشور دیگه گرفته میشه، میتونیم بریم یه کشور دیگه و اونجا کاری که می خوایم رو بکنیم یا نه.

سلام بچه ها
    من بيش از 30 روزه كه مداركم رو به سفارت تحويل دادم و هيچ خبري نبود ولي امروز ديگه صبرم تموم شد و به خانم شبستري با كلي دعا تماس گرفتم. بهش گفتم كه ميشه بدونم درخواستم چه وضعيتي داره و گفت نخير هر وقت خبري شد بهتون زنگ مي زنيم. چه مقطعي بودي و براي كدوم دانشگاه. من هم بهش گفتم. گفت تا 5 شنبه جواب هر كي اومده رو بهش زنگ زديم. حالا صبر كن ببينم تو بچه هاي ديروز نبودي. (يكهو كلي مهربون شد).
    بعد گفت بله جواب شما اومده و با ويزاتون موافقت شده!!!!!!!!!!!!!!1
    بهم گفت اين مدارك رو يك هفته قبل از پرواز بايد بياري بهت ويزا بديم:
    كپي بليط رفت
    اصل پاسپورت
    اصل نامه اداره ثبت نام (بهش مي گم از directeur doctoral programme) دارم ميگه قبول نيست حتما بايد از scolarite باشه!!!
    Confirmation خوابگاه. بهش مي گم reservation دادم و دارم ميگه قبول نيست بايد confirmation باشه.
    دوباره بدبختي شروع شد حالا دوباره بايد بدوم دنبال اين نامه ها.
    راهنمايي كنيد كه از شما هم همينها رو مي خواست؟
    به اميد اومدن جواب + براي همه