صفحه 27 از 29 نخستنخست ... 17181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 286

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2009)

پیش فرض پاسخ : Dossier CAF

سلام
    من که حدود 5 اکتبر نامه سفارت رو با کپی پاسپورت و ویزا رو فرستادم برای OFII اونها هم تائید کردند که به دستشون رسیده بعده 3 روز OFII نامه زد که درخواست و کپی ویزا رو بفرستید که من قبلا فرستاده بودم و منشی دانشگاه بهشون ایمیل زد که قبل از نامه شما فرستاده بودیم. دیگه الان هیچ خبری نیست نه نامه فرستادن که مدارک ناقصه نه دعوت به مدیکال و ... از یکی تو دانشگاه پرسیدم گفت حدود 6 ماه طول میکشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نه آقا 6 ماه کجا بود؟!
    این بچه های ما که تو ژوئیه اومدن همون اواخر سپتامبر دعوت شدن برای مدیکال. همونجام تیتر دو سژورو گرفتن.

منم که تا رسیدم مدارکمو فرستادم و 28 سپتامبر تأیید رسیدش از Ofii اومد. الآنم منتظرم که واسه تست مدیکال بخوانم. اینا همه میگفتن 1-2 ماه معطلی داره و منشیمونم گفت اگه طولانی شه من پی گیری میکنم. خودش خیلی بنده خدا حواسش جمعه میگه یه کار میکنیم تا قبل تعطیلات دسامبر کارتون انجام بشه که اگه خواستین جایی برین مشکلی نداشته باشین.
    حالا فعلاً که منتظریم اما یه ماهش گذشته فقط.

Junior Member juveatta آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tefan5 نمایش پست ها
    سلام
    من که حدود 5 اکتبر نامه سفارت رو با کپی پاسپورت و ویزا رو فرستادم برای OFII اونها هم تائید کردند که به دستشون رسیده بعده 3 روز OFII نامه زد که درخواست و کپی ویزا رو بفرستید که من قبلا فرستاده بودم و منشی دانشگاه بهشون ایمیل زد که قبل از نامه شما فرستاده بودیم. دیگه الان هیچ خبری نیست نه نامه فرستادن که مدارک ناقصه نه دعوت به مدیکال و ... از یکی تو دانشگاه پرسیدم گفت حدود 6 ماه طول میکشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    آقا 6 ماه کجا بود

من از ofii پرسیدم گفت بین 15 روز تا 3 هفته البته برای پست هم یکی دو روزی در نظر بگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط juveatta نمایش پست ها
    ممنون از توضیحاتت فقط من این قسمتو متوجه نشدم.

که گواهی محل اقامت دیگه چه صیغه ایه.

بعد این که titre de sejour رو روی پاسپورت می چسبونن؟

من این چینی ها رو دیدم که کارت titre de sejour داشتن

بعد از دادن مدارک همون موقع لیبل رو می چسبونه یا نه؟

با این کارت اقامت، شنگن می شه رفت؟

ممنون میشم توضیح بدی؟
    منظور گواهی Domicilation هست. اگر خوابگاه یا residence هستید، به مسئولتون بگید که این رو می‌خواین خیلی سریع بهتون می‌ده.
    چینی هایی که دیدید امسال آمده‌اند؟ کسانی که پارسال آمده‌اند کارت دارند اما از امسال برای همه همان لیبل رو می‌زنند.
    بعد از تحویل مدارک، پاسپورت را میگیرند و لیبل را می‌چسبانند.
    و با این کارت شما می‌تونید وارد محدوده شنگن بشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط s7 نمایش پست ها
    منظور گواهی Domicilation هست. اگر خوابگاه یا residence هستید، به مسئولتون بگید که این رو می‌خواین خیلی سریع بهتون می‌ده.
    چینی هایی که دیدید امسال آمده‌اند؟ کسانی که پارسال آمده‌اند کارت دارند اما از امسال برای همه همان لیبل رو می‌زنند.
    بعد از تحویل مدارک، پاسپورت را میگیرند و لیبل را می‌چسبانند.
    و با این کارت شما می‌تونید وارد محدوده شنگن بشید.
    ok
    من خوابگاه نیستم . خونه اجاره کردم studio

من این لیبل ofii بالاخره رو پاسم خورد ولی خدائیش چه چیز مسخره ائیه؟

نه تاریخی نه چیزی روشه و شنگن هم نمیشه رفت؟

کسی چیزی می دوونه دربارش؟

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه

کی گفته شنگن نمیشه رفت!
    این یه تأیید سلامت هستش که شما از خاک فرانسه خارج شدین موقع برگشتن به اینجا، تو مرز دیگه بهتون گیر نمیدن که تست سلامت برین والا موضوع رفت و آمد و تردد اصلاً مربوط به ویزا میشه که مولتی هستش.
    من دیروز کار خودمو پی گیری کردم پرفکتور گفته تو تاریخی که شما تقاضا دادین (اواسط سپتامبر) پیک ورود دانشجوهای خارجیه. الآن نزدیک 500 پرونده داریم که باید کاراش انجام شه. واسه همین گفتن مشخص نیست کارمون به قبل تعطیلات برسه یا نه!

اما ظاهراً برای خارج شدن مشکلی نیست اینطور که گفتن، فقط موقع ورود ممکنه پلیس لب مرز گیر بده، اونم گفتن رسید OFII دستتون باشه اما اگه بخوان گیر بدن نهایت اونجا باید مدیکال تست بشین و یه همچین چیزایی!! ولی کلاً گفتن جای نگرانی نیست..

نقل قول نوشته اصلی توسط massoud نمایش پست ها
    کی گفته شنگن نمیشه رفت!
    این یه تأیید سلامت هستش که شما از خاک فرانسه خارج شدین موقع برگشتن به اینجا، تو مرز دیگه بهتون گیر نمیدن که تست سلامت برین والا موضوع رفت و آمد و تردد اصلاً مربوط به ویزا میشه که مولتی هستش.
    من دیروز کار خودمو پی گیری کردم پرفکتور گفته تو تاریخی که شما تقاضا دادین (اواسط سپتامبر) پیک ورود دانشجوهای خارجیه. الآن نزدیک 500 پرونده داریم که باید کاراش انجام شه. واسه همین گفتن مشخص نیست کارمون به قبل تعطیلات برسه یا نه!
    شما کدوم شهر هستید که اینقدر طول می کشه

من از مسئولش پرسیدم همونی که لیبلو روی پاسپورت زد گفتم که می تونم با این توی شنگن برم؟ گفت باید به کنسواگری اون کشور توی فرانسه زنگ بزنی ببینی با این کارت راتون می دن یا نه

حالا نمیدونم شما از کی پرسیدید. اینیکه ما داریم فقط یه لیبل زرد معمولیه که اصلا آرم کشور فرانسه هم روش نداره چه برسه به شنگن

اون ویزا مولتی هم فقط مال فرانسه است

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه

من که رن هستم، ظاهراً ماه سپتامبر پرفکتور با خیل دانشجوها مواجه شده فعلاً خبری از دعوتنامه تست مدیکال نیست.
    اون لیبل هم همونطور که گفتم فقط تأیید سلامت واسه بازگشت به فرانسه است. اما اینجور که همه به ما گفتن این ویزا شنگن هستش و واسه ورود به کلیه کشورهای ان محدوده معتبره فقط انگلستان که داستانشو میدونین دیگه همه.
    به هرصورت به من گفتن حتی بدون اون لیبل میتونی تردد کنی فقط بخاطر نداشتن تأیید پزشکی ممکنه دمه مرز فرانسه باز واسه تست بهتون گیر بدن.

سلام من هم اوایل اکتبر مدارکم رو برای ofii فرستادم و اونها هم تائید کردن که مدارک رو دریات کردن ولی هنوز برای تست مدیکال دعوت نکردن.
    تا اونجایی که من شنیدم با ویزای فعلی فقط میشه فرانسه بود و نمی شه کشورهای عضو شنگن رو رفت ولی وقتی اون لیبل می خوره میشه کشورهای شنگن رفت.
    ویزای فعلی که تو پاسپورت من خورده فقط برای فرانسه هست.