صفحه 29 از 29 نخستنخست ... 1920212223242526272829
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 286 , از مجموع 286

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2009)

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

[QUOTE=juveatta;167384]سلام

یه خبر خوب و یک خبر بد.

خبر خوب اینکه بالاخره CAF مبلغی رو که باید ماهیانه بده رو ریخت به حسابم. پس مطمن باشید که تموم اون حرفا شایعه بوده و سریع دنبال کاراتون باشید.

/QUOTE]
    سلام
    تبریک می گم که بالاخره جواب caf + بوده. یه سوال دارم. اگر کسی بورس خود فرانسه هست و ماهانه بهش پول می دن آیا حق داره که از امکان caf استفاده کنه. مسئول دانشگاه ما که میگه باید حتما اعلام کنید که salarie هستید. وقتی شبیه سازی می کنیم و می گیم حقوق بگیر هستیم میگه حق caf نداریم ولی وقتی می زنیم etudiant non bursier ،اونوقت مبلغی تعلق می گیره. من از چند نفر شنیده بودم که حقوق 2007 مهمه که ما چون اینجا نبودیم صفر بزنیم حتی اگر الان بهمون پول می دن، ولی باز هم کمک هزینه caf تعلق می گیره.
    لطفا راهنمایی کنید. یه سوالدیگه اینکه من هنوز شماره securite social ام نیومده بدون اون میشه اقدام کرد؟
    ممنون

Junior Member juveatta آواتار ها

[QUOTE=tefan5;167480]
    نقل قول نوشته اصلی توسط juveatta نمایش پست ها
    اگر کسی بورس خود فرانسه هست و ماهانه بهش پول می دن آیا حق داره که از امکان caf استفاده کنه. مسئول دانشگاه ما که میگه باید حتما اعلام کنید که salarie هستید. وقتی شبیه سازی می کنیم و می گیم حقوق بگیر هستیم میگه حق caf نداریم ولی وقتی می زنیم etudiant non bursier ،اونوقت مبلغی تعلق می گیره. من از چند نفر شنیده بودم که حقوق 2007 مهمه که ما چون اینجا نبودیم صفر بزنیم حتی اگر الان بهمون پول می دن، ولی باز هم کمک هزینه caf تعلق می گیره.
    لطفا راهنمایی کنید. یه سوالدیگه اینکه من هنوز شماره securite social ام نیومده بدون اون میشه اقدام کرد؟
    ممنون
    سلام

من دقیقا اطلاع ندارم . همونطوری که گفتید توی سایتش که وارد میشین یه فرمولی داره واسه محاسبه که نتیجشو اعلام می کنه. اگه گفته تعلق نمی گیره خوب حتما نمی دن به بورسیه ها ولی حتما از مسئولین CAF بپرسید.

شماره securite sociale هم باید از همون شرکتی که موقع ثبت نام بیمه شدید بگیرید اگر چه اگر کارت دانشجوئی دارید روی کارت شماره previsoir شما هست که اصلا کاربردی نداره وحتما باید به خود شرکتی که بیمتون کرده برید و شماره قطعی رو بگیرید. از من ترجمه رسمی شناسنامه خواست و شماره رو داد و من هم برای CAF فرستادم

برای من بیمه SMERRA بود

/QUOTE]
    سلام
    تبریک می گم که بالاخره جواب caf + بوده. یه سوال دارم. اگر کسی بورس خود فرانسه هست و ماهانه بهش پول می دن آیا حق داره که از امکان caf استفاده کنه. مسئول دانشگاه ما که میگه باید حتما اعلام کنید که salarie هستید. وقتی شبیه سازی می کنیم و می گیم حقوق بگیر هستیم میگه حق caf نداریم ولی وقتی می زنیم etudiant non bursier ،اونوقت مبلغی تعلق می گیره. من از چند نفر شنیده بودم که حقوق 2007 مهمه که ما چون اینجا نبودیم صفر بزنیم حتی اگر الان بهمون پول می دن، ولی باز هم کمک هزینه caf تعلق می گیره.
    ممنون[/QUOTE]

من هم همین شرایط رو دارم و می خوام قرم ها رو پر کنم و بفرستم. نماینده دانشگاه به من گفت که احتمال می ده به من هم بدن. گفت قانون اینه که به بالای 1000 یورو درآمد ندن ولی چون به دو سال قبل هم نگاه می کنن ممکنه تعلق بگیره. فقط دایم می گفت ممکنه!

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

نقل قول نوشته اصلی توسط juveatta نمایش پست ها
    دوست عزیز ویزای توریستی یا تجاری قابل تمدید نیست.
    من خودم چون ویزای دانشجوئیم موقع ثبت نام حاضر نبود با ویزای تجاری شنگن اومدم ثبت نام کردم و سر کلاسها هم می رفتم ولی بعد از 20 روز که ویزای دانشجوئی حاضر شد برگشتم ایران. چون فقط ویزای دانشجوئی Type D که تمدید میشه.

ببخشید فکر کنم ... منظورم رو درست نرسوندم ، من می خوام با ویزای Schengen type C وارد فرانسه بشم و در خاک فرانسه درخواست ویزای دانشجویی بکنم ...... همون Type D که می گید رو تو خاک فرانسه درخواست بدم.

اصلاً برای مقطع لیسانس سفارت فرانسه تو ایران ویزا می ده ؟ ... چون شک دارم میده یا نه .... می خوام اینکار رو بکنم.

merci beaucoup
    هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟

Junior Member juveatta آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_rocket نمایش پست ها
    ببخشید فکر کنم ... منظورم رو درست نرسوندم ، من می خوام با ویزای Schengen type C وارد فرانسه بشم و در خاک فرانسه درخواست ویزای دانشجویی بکنم ...... همون Type D که می گید رو تو خاک فرانسه درخواست بدم.

اصلاً برای مقطع لیسانس سفارت فرانسه تو ایران ویزا می ده ؟ ... چون شک دارم میده یا نه .... می خوام اینکار رو بکنم.

merci beaucoup
    عرض کردم خدمتتون
    شما هر نوع ویزایی به غیر از نوع D داشته باشید اینجا تمدید نمیشه

سفارت برای لیسانس هم ویزا میده من خودم برای ساله سوم لیسانس پذیرش گرفتم

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه سال 2009

این تاپیک شامل مطالب و اطلاعاتی در مورد ویزای فرانسه در سال 2009 است و به علت عدم کارایی آن قفل میشود.
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را