صفحه 8 از 29 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 286

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2009)

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

سلام
    ميشه بگيد گرفتن وبزاي دانشجويي براي فرانسه چقدر طول مي كشه؟ مداركش چيه و آيا ممكنه به آدم ويزا ندن اگر آدم بورس داشته باشه؟ (براي مقطع دكترا باشه و از طريق n+i هم اقدامي نكرده باشه كه اونها ساپورتش كنن)
    بماند كه خود بنده 2 بار براي ويزاي توريستي اقدام كردم و بار اول قبول كردن و مشرف شدم و بار دوم ريجكت! ولي براي ويزاي دانشجويي فكر كنم فرق داشته باشه.
    ممنون مي شم راهنمايي كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط tefan5
    سلام
    ميشه بگيد گرفتن وبزاي دانشجويي براي فرانسه چقدر طول مي كشه؟ مداركش چيه و آيا ممكنه به آدم ويزا ندن اگر آدم بورس داشته باشه؟ (براي مقطع دكترا باشه و از طريق n+i هم اقدامي نكرده باشه كه اونها ساپورتش كنن)
    بماند كه خود بنده 2 بار براي ويزاي توريستي اقدام كردم و بار اول قبول كردن و مشرف شدم و بار دوم ريجكت! ولي براي ويزاي دانشجويي فكر كنم فرق داشته باشه.
    ممنون مي شم راهنمايي كنيد.
    به من که گفتن بعد از دو ماه شروع می کنیم به جواب دادن.
    در سایت سفارت هم نوشته شده سه ماه.
    پارسال دوستانی بودن که جوابشون خیلی دیرتر اومده و نتونستن برن. ولی این طور که پرسیدن امسال وضعیت بهتره.

شما به بخش فرهنگی که تماس بگیرید و نامه پذیرشتونو براشون فکس کنید بهتون میگن چه مدارکی لازمه.
    این که شانس گرفتن ویزا چقدره معلوم نیست، به نظر من اگه بورس دارین که خوب احتمالا شانس خوبی دارین. ولی فکر نکنم اینکه از nplusi اقدام نکردین تاثیری داشته باشه.

موفق باشید.

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

خیلی بد شد. این اوضاع افتضاح اصلاً به نفع ماهایی که منتظر ویزا هستیم نیست :'( یه عده رو هم فرستادن جلوی سفارت فرانسه تظاهرات و نیروی انتظامی هیچ مداخله ای نکرده که باعث اعتراض فرانسویا شده! سارکوزی هم که اخطارای سیاسی داده به ...
    من نگران اینم که سفارت اصلاً تعطیل شه چون سفیر فرانسه رو هم فراخونده بودن و اعتراض کردن...

خلاصه خدا بهمون رحم کنه. امسالم که اینجوری شد >

نقل قول نوشته اصلی توسط massoud
    خیلی بد شد. این اوضاع افتضاح اصلاً به نفع ماهایی که منتظر ویزا هستیم نیست :'( یه عده رو هم فرستادن جلوی سفارت فرانسه تظاهرات و نیروی انتظامی هیچ مداخله ای نکرده که باعث اعتراض فرانسویا شده! سارکوزی هم که اخطارای سیاسی داده به ...
    من نگران اینم که سفارت اصلاً تعطیل شه چون سفیر فرانسه رو هم فراخونده بودن و اعتراض کردن...

خلاصه خدا بهمون رحم کنه. امسالم که اینجوری شد >
    سلام.
    من هم خبر رو شنیدم و خیلی نگران شدم. خدا کنه اتفاق بدی نیافته.

بچه ها لطفا اگه کسی خبر جدیدی شنید یا با سفارت تماس داشت اینجا مطرح کنه.

من اگر بفهمم که ممکنه ویزا نگیریم باید تحصیلمو طولانی تر کنم وگرنه باید کچل کنم برم سربازی.

سلام

اومدم یه خبر خوب بدم.

ویزای ما بعد از 40 روز انتظار اومد. امیدوارم ویزای همه به سرعت بیاد.
    یکی از بچه ها هم برای ویزا به تازگی اقدام کرده و گفت شرایط سفارت خوبه.

می خواستم بپرسم برای تحویل گرفتن فقط رزرو بلیط لازمه؟ یا مدرک دیگه ای هم می خوان؟
    سوال دیگه اینکه میشه بلیت رو اینترنتی رزرو کرد؟

ممنونم.

سلام
    اول همه تبريك !! بالاخره از فرانسه كسي ويزا گرفت!
    من تا اونجا كه يادمه براي ويزاي توريستي فقط رزرو بليط رو مي خواستن. حالا نمي دونم براي ويزاي بلندمدت دانشجويي شايد مدارك ديگري هم بخوان كه البته به نظر من بعيده!
    باز هم تبربك تبربك!!

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه

به به. واقعاً خبر خوبیه مبارک باشه.
    واسه بقیه هم جای امیدواری ایجاد میکنه با این شرایط نا مساعد جوی!!
    در مورد مدارک وقتی زنگ میزنن واسه ویزا خودشون میگن چی میخوان. پارسال که دیر شده بود از ماها اصل بلیط رو میخواستن نه رزرواسیون. بعدم یه تأیید جدید از دانشگاه مقصد که شما نیاز ندارید چون ویزا به موقع اومده. اما مدارکی که موقع تحویل ناقص بوده باز ازتون میخوان. مثلاً اگه گواهی محل اسکان یا خوابگاه دانشگاه قبلاً مشخص نشده باشه. یا مورد شما که فارغ التحصیلیتون رو ارائه نکردین احتمالاً ازتون میخوان.
    بازم برای اطمینان میتونین با کنسولی تماس بگیرین و مدارک ضروری رو بپرسید.
    خلاصه زودتر کوله بار رو ببندید که باید به n+i PIL برسید.

موفق باشید

ویرایش: یادم رفت بپرسم. اون لینک وزارت خارجه رو چک کردین؟ الآن که ویزاتون رسیده پیغامش تغییر کرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط massoud
    به به. واقعاً خبر خوبیه مبارک باشه.
    واسه بقیه هم جای امیدواری ایجاد میکنه با این شرایط نا مساعد جوی!!
    در مورد مدارک وقتی زنگ میزنن واسه ویزا خودشون میگن چی میخوان. پارسال که دیر شده بود از ماها اصل بلیط رو میخواستن نه رزرواسیون. بعدم یه تأیید جدید از دانشگاه مقصد که شما نیاز ندارید چون ویزا به موقع اومده. اما مدارکی که موقع تحویل ناقص بوده باز ازتون میخوان. مثلاً اگه گواهی محل اسکان یا خوابگاه دانشگاه قبلاً مشخص نشده باشه. یا مورد شما که فارغ التحصیلیتون رو ارائه نکردین احتمالاً ازتون میخوان.
    بازم برای اطمینان میتونین با کنسولی تماس بگیرین و مدارک ضروری رو بپرسید.
    خلاصه زودتر کوله بار رو ببندید که باید به n+i PIL برسید.

موفق باشید

ویرایش: یادم رفت بپرسم. اون لینک وزارت خارجه رو چک کردین؟ الآن که ویزاتون رسیده پیغامش تغییر کرده؟
    سلام

ممنون آقا. ایشالا همه به سرعت بگیرن ویزا رو.
    اون موقعی که زنگ زدن که پرسیدم انگار زیاد در جریان نبودن. بعد از خانم نورکیهانی پرسیدم گفت فک کنم بلیت کافی باشه. حالا زنگ می زنم می پرسم باز از خود کنسول.

اون status رو نگاه کردم. هنوز همون جمله کذایی نوشته شده. گویا اون جمله فقط نشون میده پروندتون وجود خارجی داره.

Junior Member

سلام
    ویزای من هم رسید. فقط یه سوال داشتم چون خونه نبودم رو پیام گیر پیغام گذاشتند که از یکشنبه تا چهارشنبه با پاسپورت و بلیط برم سفارت اما نگفتن چه ساعتی . ظهر یا صبح اگه کسی میدونه لطفا بگه که من با این اوضاع قاطی پاطی فردا برم سفارت.
    ممنون
    ارسال مدارك: ژانويه 2011- فايل كبك: آوريل 2011- مصاحبه: جون 2012- فايل فدرال: آگوست 2012- آپديت: مي 2013 (12 امتيازي)

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه

به به یعنی زنده باد دموکراسی
    خیلی خبرای خوبی میرسه. دوست عزیز انشاا... مبارک باشه و شمام بسلامتی عازم شین به همراه موفقیتهای بیشتر در آینده.
    ویزا رو معمولاً بین ساعت 2-4 بعد از ظهر تو پاس میزنن. ولی پارسال دوستم دیر شد کارش صبح داد و تا قبل از ظهر گرفت. جهت اطمینان زنگ بزنین سؤال کنین.
    راستی جناب ara3h شما دنبال ویزات نرفتی؟

منم با توجه به اینکه پکیج فرهنگی بین10-14 سپتامبر شامل برنامه ام میشه، امروز رفتم اولین رزرو بلیط رو واسه 11 سپتامبر انجام دادم. حالا ببینیم تا اون موقع ویزا میاد یا باز مثل پارسال 20 بار دیگه باید بریم آزانس هواپیمایی؟!