صفحه 4 از 50 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 492

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2010)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

[QUOTE=pegah;208646]من ویزای دانشجویی سوئد دارم و می خوام باهاش بیام فرانسه و با پذیرش فرانسه ام از اونجا واسه ویزای تحصیلی اقدام کنم کسی می دونه اینجوری پروسه چه مدلی می شه؟[/QU

منم همین شرایط رو دارم. امکانش نیست که در خاک فرانسه برای ویزای فرانسه اقدام کنید. باید برگردید به سفارت فرانسه در استکهلم.

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

نقل قول نوشته اصلی توسط anishtain4 نمایش پست ها
    کسایی که نه بورس دارن و نه ضامن مالی تو فرانسه باید 6000 یورویی رو که سفارت گفته قبل از تحویل مدارک به فرانسه منتقل کنن؟ اگه به هر دلیل ویزا ندادن اون 6000 تا چقدر طول می کشه تا دوباره آزاد بشه؟
    6000 هزار یورو آزاد هست. هروقت که بخواین میتونن برین برگشتش بدین!
    در صورت عدم صدور ویزا یا تأخیر مشکلی پیش نمیاد اما فقط این وسط دانشجوی بیچاره ضرر میکنه که یه مدت زیادی پولش بیکار میخوابه، بانک تجارت هم پول زور کار مزد ارسال و برگشت و این مسخره بازیاشو کم میکنه. تازه اگه ارزش یورو هم افت نکرده باشه.
    اتفاقاتی که واسه من سال گذشته افتاد و جزئیات کاملش تو همین تاپیک هست، صفحات قبلی رو مرور کنید توضیح این موضوع بانکو کامل می بینید ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arzt نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،
    خوشبختانه ویزام اومده، منتهی کنسولگری ازم گواهی برای لژمان خواسته. از طرفی دانشگاه تا دو سه هفته دیگه attestation de logement رو بهم نمیده. برای همین الآن به مشکل خوردم. از دوستان کسی تو پاریس هست که بتونه کمکم کنه ؟ خیلی خیلی ممنون میشم.
    با تشکر.
    سلام،
    مشه بگید از زمانی که رفتین کنسولگری چقدرطول کشید تا ویزاتون بیاد ؟ا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kiana.org نمایش پست ها
    سلام،
    مشه بگید از زمانی که رفتین کنسولگری چقدرطول کشید تا ویزاتون بیاد ؟ا
    سلام،
    بیش از یک ماه.

سلام دوستان عزیز من کل مطالب این تاپیک رو مطالعه کردم کل ۶۷ صفحه‌رو و واقعا استفاده کردم کلی‌ تجربه در کمترین زمان ولی‌ از ساله ۲۰۰۸ تا الان تغییرات فراوانی‌ رخ داده می‌خواستم اگه دوستان از شرایط حال سفارت و گرفتن ویزا اطلاعات دارن یه مقدار خیالمو راحت کنن یعنی‌ اگه من الان اقدام بکنم می‌تونم ویزامو بگیرم؟شرایط بهتر شده یا بدتر؟الان راحتر ویزا میدان یا قبلان راحتتر میدادن؟در مورد آزمون زبانم یه مقدار توضیح بدید شمایی که ویزا گرفتید همتون آزمون دادید؟چقدر تسلط کافی‌؟من ترم ۲ هستم چقدر دیگه باید بخونم؟در ضمن من ساله آخر مقطع کارشناسی حقوق هستم مشکله خدمتم ندارم معاف شدم(کفالت) دوستان واقعا لطف می‌کنید جوابمو بدید زودتر.

Junior Member

[QUOTE=siavash.A;257873]
    نقل قول نوشته اصلی توسط pegah نمایش پست ها
    من ویزای دانشجویی سوئد دارم و می خوام باهاش بیام فرانسه و با پذیرش فرانسه ام از اونجا واسه ویزای تحصیلی اقدام کنم کسی می دونه اینجوری پروسه چه مدلی می شه؟[/QU

منم همین شرایط رو دارم. امکانش نیست که در خاک فرانسه برای ویزای فرانسه اقدام کنید. باید برگردید به سفارت فرانسه در استکهلم.
    سلام... من این مورد از یکی از دوستان که خیلی وقته فرانسس پرسیدم و گفتن که میشه با ویزای شینگن به فرانسه رفت و از اونجا با ثبت نام در دانشگاه برای titre de sejour اقدام کرد که همون کارت اقامت هستش

Junior Member

سلام،
    بیش از یک ماه.
    خب خوشبختانه گویا امسال اذیت نمیکنن خیلی
    از کسای دیگه هم خبر دارین که چقد ویزاشون طول کشیده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Siavash_ نمایش پست ها
    خب خوشبختانه گویا امسال اذیت نمیکنن خیلی
    از کسای دیگه هم خبر دارین که چقد ویزاشون طول کشیده؟
    هیچ وقت قصد اذیت نیست،
    پرونده شما باید تو یه پروسه ای قرار بگیره و قائدتا اونام یه سری ملاک هایی برای خودشون دارن که براشون مهمه و بعضا بررسیش ممکنه زمان ببره.
    من حتی یک هفته هم شنیدم ویزا اومده باشه.
    موفق باشین.

Junior Member

وقتی که یک سال (سال ۲۰۰۸) حداقل مدت انتظار برای ویزا ۲ ماهه و وقتی سال بعدش دو هفته ای ویزا میدن یعنی بعضی سالا بنا بر اذیته
    حتی سال ۲۰۰۸ خود خانم نورکیهانی گفته بود که امسال وزارت امور خارجه فرانسه داره اذیت میکنه
    رجوع کنید به اولین پستهای همین موضوع

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

هیچ وقت قصد اذیت نیست،
    پرونده شما باید تو یه پروسه ای قرار بگیره و قائدتا اونام یه سری ملاک هایی برای خودشون دارن که براشون مهمه و بعضا بررسیش ممکنه زمان ببره.
    من حتی یک هفته هم شنیدم ویزا اومده باشه.
    موفق باشین.
    نه خیر،
    متأسفانه، سیستم بروکراتیک و اداری فرانسه هم بسیار کند، لَخت و پر پیچ و خمه. البته سیستم اداری ماهم از قدیم از همین داستانا درس گرفته! انشاا... کاراتون ردیف میشه و تشریف میارید فرانسه. من خودم اینجا برای تمدید ویزا و یه سری از دوستان دیگه کلی معطلی بیخودی کشیدیم. در برخی موارد کاملاً بی برنامگی و بی دقتیشون مشهوده!
    بعد از 1 سال حق بیمه دادن هنوز کارت Vitale ما صادر نشده. مضحکه!!! بعد چندین بار با بیمه تماس گرفتیم، با وجود کامل بودن مدارک و ارسال همه شون، در مرحله اول بعد از 6 ماه باز گفتن، کپی شناسنامه تونو بفرستین! ما فکر کردیم واقعاً مشکل ازین بوده و فرستادیم ام باز هم هیچ نتیجه ای نداشت و بار بعد بهانه ای دیگر و سرانجام بعد از دریافت کارت اقامت قرار شده صادر بشه. این داستانا برای صدور ویزا هم سالهای قبل زیاد دیده شد. زمانی که شما تمام مدارک رو کامل و درست تحویل میدادید اما باز 1 ماه آخر زنگ میزدن مثلاً ریز نمراتتون رو مجدداً بیارید پروندتون ناقصه!!
    ازین دست اتفاقات تو این یکساله تو سیستم اداری فرانسه من زیاد دیدم و در همه قسمتها مشهود بود! چه دولتی و چه خصوصی! واقعاً بعضی جاها آدم به ضریب هوشیه کارمنداشون شک میکنه! به هرصورت همۀ این چیزایی که می بینید، کندی پروسه یا یه وقت صدور سریع و ... همه اش دلیل بر اصول و روال منطقی نیست. دلایل غیر منطقی و بی حساب کتاب هم زیاد توشون دخیل هستن.
    به هرحال انشاا مشکلی نیست و کار همۀ دوستان خیلی سریعتر حل میشه و به برنامه هاشون میرسن.