صفحه 49 از 50 نخستنخست ... 394041424344454647484950 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 492

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2010)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

من از سفارت فرانسه در کوالالامپور ویزامو دریافت کردم، بعد از دقیقا 80 روز. یک شنبه پرواز دارم به پاریس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Feryal نمایش پست ها
    با سلام اگر 6000 یورو پرداخت شه و پذیرشی که گرفتیم در یک شهر به جز پاریس باشه, می تونیم همه پول رو روز اول برداریم؟؟ من فقط واسه آموزش زبان فرانسه پذیرش گرفتم, می تونم از روی این پول روز اول بردارم و بقیه شهریه رو بدم؟
    سلام دوست عزیز
    شما وقتی اومدی به فرانسه که نمی تونی همون روز پولت را از بانک ایرانی بگیری.باید یه حساب تو پست بانک فرانسه باز کنی و بعدش درخواست بدی که پول را بانک ایرانی به حساب پست بانکت واریز کنه.من که اومدم فرانسه این کار را کردم و بانک تجارت پاریس بهم گفت که پولی بهم نمی ده.این پروسه یک ماهی طول میکشه تا پول بدست برسه بنابراین وقتی میای اینجا باید حداقل 1000 تا 2000 یورو، بستگی به شهری که میری با خودت پول بیاری تا این 1ماه بی پول نباشی.بازم به بانک پاریس زنگ بزن و سوال کن.
    موفق باشی.

Junior Member

سلام. من زمان اقدام برای ویزا بلافاصله پس از اینکه مدارکم تایید شد دادمشون به مسئول پرونده و الان از تایید شده ها چیزی ندارم. آیا شناسنامه و مدارک تحصیلیم رو باید یه بار دیگه به تایید برسونم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zozopo نمایش پست ها
    سلام. من زمان اقدام برای ویزا بلافاصله پس از اینکه مدارکم تایید شد دادمشون به مسئول پرونده و الان از تایید شده ها چیزی ندارم. آیا شناسنامه و مدارک تحصیلیم رو باید یه بار دیگه به تایید برسونم؟
    نه عزیز! من که اینجا (توی فرانسه) لازمم نشد. ولی اگه برای احتیاط یه سری از شناسنامه داشته باشی، بهتره. اگه هم پولش برات مساله ای نیست یه سری هم از آخرین مدرک تحصیلی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aussie نمایش پست ها
    من راستش خودم هم به مشکل خوردم و دارم بر می گردم ایران همون قضیه کلیرنس و اینا که بچه های دیگه هم بهش برخورد کردند من پردازش تصویر کار می کردم که اینجوری شد. مدک هم راستش یه خزعبلاتی می خواستند که سر آدم سوت می کشید هر چیزی که تصور کنید توش بود CV که من نمی دونم مثلا یک خانم خانه دار توش چی می تونه بنویسه و ... ولی از همه مهمتر وقت گرفتنه که سفارت دیر وقت می ده. شمارش تو وبسایتشون هست اول زنگ بزنید وقت بگیرید بعد هم از خود سفارت یا بخش فرهنگیش لیست مدارک رو بگیرید. راستش من ندارم چون ما بعد اینکه 1-2 ماه بعد وقت داد رفتیم دنبال مدرک که اونم تا بیایم جور کنیم این مشکل من شروع شد. ولی یکی از دوستان که گرفته بود می گفت حتی تحویل گرفتن لیست مدرک هم کلی کار برد. خلاصه مثل اینکه سگ صاحابش رو تو سفارت فرانسه تو ایران نمی شناسه. من خودم دو سال پیش برای فوقم از نروژ گرفتم که خیلی راحت بود 1 ماهه هم داد. ولی به نظرم اول از شما ویزای دایم رو می خواند ولی باز بپرسید. صدور اون خودش 2-3 ماه طول می کشه تو فرانسه. می تونید ولی زنگ بزنید سفارت ببینید اگر وقت می ده اصلا برای ویزاس همسرتون ازش برای 3 ماه بعد وقت بگیرید اینجوری همه مدارک رو حاضر می کنند تو ایران شما هم که ویزاتون اومد scan اش رو می فرستید براشون. کار راه می افته. در ضمن یکی دیگه از بچه ها که با ساینتفیک اقدام کرده 2 ماه پیش هنوز نیومده بنابر این آماده این تاخیر ها هم باشید
    مرسی از جوابتون و متاسفم برای مشکلی که براتون پیش اومده. ایشالا که به زودی حل شه.
    منم یه وقت گرفتم واسه شون از سفارت تا ببینیم خدا چی می خواد. مشکل اینه که تا من مطمئن نشم همسرم و دخترم می تون بیان اینجا یا نه، که نمی تونم جایی رو اجاره کنم. حالا نمی دونم توی آدرسی که در فرم ویزا برای اقامت می نویسن، میشه خوابگاه فعلیمو بنویسم یا نه؟ چون اینجا خوب یه نفره است. یا میشه گفت هفته ی اول براشون هتل رزرو می کنم تا بیان و بعد خونه بگیریم؟
    من همه مدارکیو که می دونستم حاضر کردم. همون رسید مدارک OFII رو هم اسکن کردم و همراه اسکن ویزای یه ساله ام و گواهی خوابگاه CROUS فرستادم برای همسرم.
    به امید موفقیت برای همه.

Junior Member

سلام
    در سایت سفارت فرانسه قسمت چک وضعیت ویزا برا من اینو نوشتهThe decision concerning your application has been reached. If it has not yet been communicated to you,
    you may as of now visit the Visa Section of theFrench EMBASSY in TEHRAN(*) کسی می دونه یعنی چی؟آیا به این پیغام ها میشه اعتماد کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad62 نمایش پست ها
    سلام
    در سایت سفارت فرانسه قسمت چک وضعیت ویزا برا من اینو نوشتهThe decision concerning your application has been reached. If it has not yet been communicated to you,
    you may as of now visit the Visa Section of theFrench EMBASSY in TEHRAN(*) کسی می دونه یعنی چی؟آیا به این پیغام ها میشه اعتماد کرد؟
    ا، الان چک کردم واسه منم همینو زده! دوستان محبت کنن چک کنن این پیام واسه اونا هم هست یا همون پیام قبلیه؟
    فردا زنگ میزنم کنسولگری خبرشو میدم، البته فکر نکنم این روزا باشن به خاطر سال نو،

البته من تو همین فروم یه جایی خوندم که خانوم شبستری به یه نفر گفته اصلا این سایت واسه ایرانی‌‌ها ملاک نیست!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamal198 نمایش پست ها
    ا، الان چک کردم واسه منم همینو زده! دوستان محبت کنن چک کنن این پیام واسه اونا هم هست یا همون پیام قبلیه؟
    فردا زنگ میزنم کنسولگری خبرشو میدم، البته فکر نکنم این روزا باشن به خاطر سال نو،

البته من تو همین فروم یه جایی خوندم که خانوم شبستری به یه نفر گفته اصلا این سایت واسه ایرانی‌‌ها ملاک نیست!
    سلام
    منم همین جا خواندم وقتی این پیغام را میده بعدش زنگ می زنند.برا شما از اول این پیغام را می داد یا قبلش چیز دیگه بود؟در ضمن امروز یعنی شنبه روز نوئل بود که نیستند از فردا هستند دوباره اول ژاویه نیستند.لطفاً خبرش را به من بدهید. مزسی

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad62 نمایش پست ها
    سلام
    منم همین جا خواندم وقتی این پیغام را میده بعدش زنگ می زنند.برا شما از اول این پیغام را می داد یا قبلش چیز دیگه بود؟در ضمن امروز یعنی شنبه روز نوئل بود که نیستند از فردا هستند دوباره اول ژاویه نیستند.لطفاً خبرش را به من بدهید. مزسی
    راستش من یه اشتباه لپی کردم، طی‌ یه فرایند نسبتا پیچیده به من ۲ تا رسید اینترنتی دادن،که که اولی‌ رو باطل کردن و فقط دومی‌ معتبره، من اولی‌ رو که به پاسپورتم منگنه شده بود اشتباها چک کردم واسه اولی(که باطل شده)‌ مثل پیام شما زده اما واسه دومی‌ (اصلیه) همون پیام Your visa application is still being processed. هستش،

اما در کل شما (یا دوستانی که این پیام The decision concerning your application has been reached رو می‌بینن) صفحات ۶ تا ۸ همین تاپیک رو بخونید متوجه میشید

حتی بعضی‌‌ها هم که ویزا اومده واسشون هنوز همون جمله Your visa application is still being processed تو سایت واسشون بوده

به هر حال ضرری نداره اگه با سفارت تماس بگیرید! (راستی شنبه و جمعه‌ها که کلا نیستن یعنی‌ تعطیلیشونه حالا دیگه این روزا که آخر ساله رو نمیدونم یکشنبه به بعد باشن یا نه)
    ویرایش توسط mamal198 : December 26th, 2010 در ساعت 01:35 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mamal198 نمایش پست ها

برای کسایی که از ایران اقدام میکنند نمیدونم ولی من که ایرانی بودم و از لندن اقدام کردم همون روزی که وضعیت به این حالت رفت سفارت ایمیل زد که بیا ویزاتو بگیر.