صفحه 10 از 89 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 890

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2011)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط serendpt86 نمایش پست ها
    بچه ها تا حالا کسی اون لینکه سفارت که واسه پیگیری ویزاست چک کرده؟
    میشه لینکش رو برای من بفرستید ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط leyli_mah نمایش پست ها
    اگه برای ویزای بلند مدت دارید اقدام میکنید این لینک توش مینویسه که پروندتون در حال بررسی ولی جواب نمیاد من، قبلا این رو به من میگفتند و من باور نمی کردم میگفتم اگه میدونه پرونده دارم پس باید بعدا بنویسه که ویزا اومده ولی تا یکی دو ماه بعد از اینکه من اومدم فرانسه هم می نوشت در حال بررسی است و چند وقت بعد دیگه مشخصات رو وارد میکردم میگفت این مشخصات صحیح نیست.
    ولی دیدم کسایی رو که برای ویزای کوتاه مدت اقدام کردند توی این نوشته ولی خودم ندیدم فقط تعریفش رو شنیدم

موفق باشید و بی خودی دلتون رو به این لینک خوش نکنید

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط leyli_mah نمایش پست ها
    لینک پیگیری اینه:
    https://pastel.diplomatie.gouv.fr/Vi....html?lcid=290
    ولی همونطور که میرزایی عزیز گفتن، مثل اینکه چیزیو مشخص نمی کنه. فقط من حدود 10 روز اول وقتی میزدم، میگفت اپلیکیشنی با این مشخصات پیدا نشد و از اون به بعد می نویسه که در حال بررسی است و بعدا مراجعه کنید.

Junior Member

دوستان عزيز
    جواب ويزاي من امروز اومد. تاريخ تحويل مدارك 21 Jun ‌تاريخ جواب 10 July‌. اميدوارم براي شما هم خبراي خوب بياد

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhadn نمایش پست ها
    دوستان عزيز
    جواب ويزاي من امروز اومد. تاريخ تحويل مدارك 21 Jun ‌تاريخ جواب 10 July‌. اميدوارم براي شما هم خبراي خوب بياد
    سلام مبارکه ببین میدونم الان خوشحالی و دیگه کاری به بقیه نداری من هم زمان تو همینجوری بودم فقط لطف کن یه اطلاعات نسبتا کاملی از شرایط مالیت و دیگر مدارکت بده مثلا گردش حساب چقدر بوده چیا ازت پرسیدن مدارک برخوردشون چطوری بود از اول بهت گفتن زود میاد یا نه، امروز بهت زنگ زدند چیا خواستند بیاری و دیگه هرچیزی که به ذهنت میرسه که بقیه بچه ها هم که الان استرس دارند بتونند استفاده کنند
    امیدواریم اگرچه داری میری ولی بقیه بچه ها رو هم با تجربیاتت بتونی هدایت کنی.
    موفق باشی

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

دوستان عزيز
    مبارک باشه دوست عزیز! فقط علاوه برا چیزایی که میرزایی عزیز گفتن، لطفا حتما بگین که زبون دورتون فرانسویه یا انگلیسی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mirzaee_meh نمایش پست ها
    سلام مبارکه ببین میدونم الان خوشحالی و دیگه کاری به بقیه نداری من هم زمان تو همینجوری بودم فقط لطف کن یه اطلاعات نسبتا کاملی از شرایط مالیت و دیگر مدارکت بده مثلا گردش حساب چقدر بوده چیا ازت پرسیدن مدارک برخوردشون چطوری بود از اول بهت گفتن زود میاد یا نه، امروز بهت زنگ زدند چیا خواستند بیاری و دیگه هرچیزی که به ذهنت میرسه که بقیه بچه ها هم که الان استرس دارند بتونند استفاده کنند
    امیدواریم اگرچه داری میری ولی بقیه بچه ها رو هم با تجربیاتت بتونی هدایت کنی.
    موفق باشی
    سلام
    من دورم به زبان انگلیسی هستش
    در مرحله اول به دلیل نداشتن ضامن مالی ، مدارکم رو قبول نکرد و این باعث شد کارام 14 روز عقب بیفته. اول مدارکم گردش حساب و موجودی بانکی خودم حدود 18 تومن و سند ملک خودم بود. که گفتند حتما باید ضامن مالی داشته باشی.
    من هم رفتم طی این مدت 14 روز فیش حقوقی مادرم 700 تا با اجاره نامه خونه مادرم 700 تا به همراه تعهد نامه محضری و گردش حساب حقوقش که کلا 2 تومن توش پول بود و گردش 5 تومنی داشت + نامه تضمین مالی از یک شرکت و روزنامه رسمی و گردش حساب 50 تومنی را آماده کردم و بعد ترجمه مترجم سفارت بردم برای تحویل. زود هم بهم وقت دادن . بعد که مدارک رو گرفت گفت حالا تکمیل شد و در صورتیکه با ویزات موافقت شد باهات با این شماره که نوشتی تماس می گیریم. همین
    دوستان اگر سوالی داشتن بپرسن حتما اگر می دونستم جواب می دم.

Junior Member

دوستان عزیز ایا از شما کسی هست که برای دوره های زبان از دانشگاه پذیرش گرفته باشه و ایا کسیو میشناسید که ویزاش برای دوره زبان اومده باشه؟؟ ممنون میشم بهم بگید اگر اطلاعی دارید

Junior Member

بچه ها به نظرتون این نتیجه گیری درسته که به دوره های به زبان انگلیسی زودتر ویزا می دن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc ECST , University of Bologna

سلام
    من دورم به زبان انگلیسی هستش
    در مرحله اول به دلیل نداشتن ضامن مالی ، مدارکم رو قبول نکرد و این باعث شد کارام 14 روز عقب بیفته. اول مدارکم گردش حساب و موجودی بانکی خودم حدود 18 تومن و سند ملک خودم بود. که گفتند حتما باید ضامن مالی داشته باشی.
    من هم رفتم طی این مدت 14 روز فیش حقوقی مادرم 700 تا با اجاره نامه خونه مادرم 700 تا به همراه تعهد نامه محضری و گردش حساب حقوقش که کلا 2 تومن توش پول بود و گردش 5 تومنی داشت + نامه تضمین مالی از یک شرکت و روزنامه رسمی و گردش حساب 50 تومنی را آماده کردم و بعد ترجمه مترجم سفارت بردم برای تحویل. زود هم بهم وقت دادن . بعد که مدارک رو گرفت گفت حالا تکمیل شد و در صورتیکه با ویزات موافقت شد باهات با این شماره که نوشتی تماس می گیریم. همین
    دوستان اگر سوالی داشتن بپرسن حتما اگر می دونستم جواب می دم.
    خیلی تبریک فرهاد جان سپهر امروز بهم گفت کلی خوشحال شدم امیدوارم ویزای همه زودتر بیاد. فقط یه سوال رشته ی شما چی بود؟ و در ضمن دوستان این رو هم در نظر بگیرن که ویزای دوستانی که دوره ی اراسموس دارن طبق نوشته های قبلی زودتر میاد . فرهاد جان میشه لطف کنی لینک سفارت رو چک کنی ببینی چی میزنه الان؟ درسته که میگن اون زیاد تاثیر نداره ولی بدونیم بد نیست. به امید دیدار تو پاریس )))