صفحه 15 از 89 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 890

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2011)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Rosa نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم به خاطر پاسخ
    مدارکم به انگلیسی ترجمه شده است، باید فرانسوی باشه؟
    لطف می کنید بگید این یک دو میلیون دقیقا صرف چی میشه؟ و بعد ممکنه این هزینه رو بکنم و بعد ویزام جور نشه؟

جواب بچه ها کامل بود، فقط این اضافه کنم که منظور من از ریسکش، جدا از ریجکت شدن! زمان کمی هس که شما داری.
    قبل از هر اقدامی ببینید کی از بخش فرهنگی می تونید وقت بگیرید و اینکه با دانشکاه هماهنگ کنید که تا کی وقت دارید برسید؟
    اصولا همه دانشگا ها 10 و اینای سپتامره، نمی دونم از شما چرا انقد زود شروع می شه.
    موفق باشید.

Junior Member

برای تکمیل صحبت دوست خوبمون rexona باید یک توضیح کوچکی بدم.
    شما از اون لحظه ای که مدارک روترجمه کردی و همه چیز رو آماده کردی تقریبا یک هفته بعد میتونی مدارک رو به کنسول تحویل بدی که در حقیقت کار اصلی و آخر هست. چون :
    باید مدارک ترجمه شده رو به تایید برسونی که اگه مثلا امروز تحویل بدی پس فردا پس می گیری و اگر همون روز هم نوبت بخش فرهنگی داشته باشی دو روز بعدش (معمولا) اگر آخر هفته نباشه وقت سفارت داری.

شما حتما زنگ بزن بخش فرهنگی و ببین کی بهت وقت میدن. من با نظرminam موافقم از اون جایی که امسال کمی بهترو سریعتر دارن ویزا میدن بد نیست که حداقل بسنجی (خیلی سریع) و اگر ریسکی هم هست به حداقل برسونی. فقط باید سریعتر اقدام کنی. اینجا در تاپیک «موضوع: سوال و جواب های متداول ویزای فرانسه (لطفا قبل از طرح سوال این بخش را بخوانید)» بچه ها به طور کامل توضیح دادن مراحل کار رو. حتما نگاه کن.

با آرزوی موفقیت
    ویرایش توسط arash-iran : July 23rd, 2011 در ساعت 10:36 AM دلیل: تصحیح غلط املایی

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

به همه بچه هایی که ویزاشون اومده تبریک میگم. لطفا حتما رشته، مقطع تحصیلی، زبان دوره، وضعیت مالی و تاریخ تحویل مدارک به کنسولگری رو ذکر کنید.
    ضمنا دوستان حتما قسمت نتایج پذیرش خودشون رو هم تکمیل کنن تا در آینده بچه ها بتونن راحت تر اطلاعات رو بدست بیارن.
    ویرایش توسط arash-iran : July 23rd, 2011 در ساعت 10:35 AM
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng BSc. IAU-TSU/ System,control & IT MSc. Université Joseph Fourier( Grenoble I

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_mech2011 نمایش پست ها
    شما نقصی پرونده رو 11 روز پیش تکمیل کردید یا کلا همه چیو با هم 11 روز پیش دادید؟ یعنی اولین بار بود می رفتید کنسول؟ از نظر مالی میشه بگید درآمد ماهیانه چقدر ارایه کردید به سفارت؟
    من پروندم رو 11 روز پیش تحویل دادم. نواقصم رو رو ز پنجشنبه دادم.همون پنجشنبه بهم زنگ زدن . گفتن ویزات آمادس.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng BSc. IAU-TSU/ System,control & IT MSc. Université Joseph Fourier( Grenoble I

من نی دونم چرا دوستان همش از مدارک مالی می پرسن . بخدامدارکم معمولی بود. در حد گردش 4 تا 5 میلیون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام به همه دوستان . چند سوال مهم اگر گسی اطلاع داره راهنمایی کنه. من ویزام آماده شده و بهم گفتن رزرواسیون بلیط و پاسپورتم رو ببرم از درب کنسولگری برم داخل و ویزام رو بگیرم.
    1- کسی می دونه این درب کنسولگری آیا همونی هست که روز تحویل مدارک ازش رفتیم داخل ؟
    2-کسی می دونه واسه این مرحله کار بازم باید نوبت بگیرم یا سریع میشه رفت داخل؟
    3- آژانس هواپیمایی به من گفت اگر ویزات آمادس باید اصل برگه خرید بلیط رو بیاری وگرنه برت مبگردونه سفارت. کسی تجربه داره؟

Member M.Rosa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology(Cell development), Ferdowsi university

سلام دوستان
    واقعا ممنونم به خاطر وقتی که گذاشتین و راهنماییم کردین.
    یک نگرانی دیگه برام ایجاد شده، کسی که بورس کامل داشته باشه، از مدارک مالی چی رو باید آماده کنه؟
    Life is too good to complain!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KiAmakx نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان . چند سوال مهم اگر گسی اطلاع داره راهنمایی کنه. من ویزام آماده شده و بهم گفتن رزرواسیون بلیط و پاسپورتم رو ببرم از درب کنسولگری برم داخل و ویزام رو بگیرم.
    1- کسی می دونه این درب کنسولگری آیا همونی هست که روز تحویل مدارک ازش رفتیم داخل ؟
    2-کسی می دونه واسه این مرحله کار بازم باید نوبت بگیرم یا سریع میشه رفت داخل؟
    3- آژانس هواپیمایی به من گفت اگر ویزات آمادس باید اصل برگه خرید بلیط رو بیاری وگرنه برت مبگردونه سفارت. کسی تجربه داره؟
    سلام
    من اين پروسه رو هفته پيش طي كردم و طبق همون بهتون مي گم :
    براي ويزا شما فقط نياز به برگه رزور بليط يك طرفه يا دوطرفه (فرقي نمي كنه) با مهر آ‍ژانس دارين.
    مثل معمول مي رين توي صف صبح سفارت و برگه رسيدي كه بهتون دادن با پاسپورت و رزرو بليط دم در به آقايي كه داره شماره ورودي مي ده تحويل مي دين و مي گين كه براي ويزاي دانشجويي هست.
    ايشون بعد چك كردن معمولا مي گن ساعت 2 روز بعدش برين ويزاتون رو بگيرين و قسمت اول قبض رو مي گيرن و قسمت آخرش رو بهتون مي دن
    روز بعد ساعت 2 مي رين دوباره توي صف (خيلي شلوغ نيست) بعد ميرين تو و از همون باجه پاسپورتتون رو با تحويل قبض رسيد مي گيرين.
    موفق باشين

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhadn نمایش پست ها
    سلام
    من اين پروسه رو هفته پيش طي كردم و طبق همون بهتون مي گم :
    براي ويزا شما فقط نياز به برگه رزور بليط يك طرفه يا دوطرفه (فرقي نمي كنه) با مهر آ‍ژانس دارين.
    مثل معمول مي رين توي صف صبح سفارت و برگه رسيدي كه بهتون دادن با پاسپورت و رزرو بليط دم در به آقايي كه داره شماره ورودي مي ده تحويل مي دين و مي گين كه براي ويزاي دانشجويي هست.
    ايشون بعد چك كردن معمولا مي گن ساعت 2 روز بعدش برين ويزاتون رو بگيرين و قسمت اول قبض رو مي گيرن و قسمت آخرش رو بهتون مي دن
    روز بعد ساعت 2 مي رين دوباره توي صف (خيلي شلوغ نيست) بعد ميرين تو و از همون باجه پاسپورتتون رو با تحويل قبض رسيد مي گيرين.
    موفق باشين
    مرسی از پاسخ سریعت فرهاد جان.
    یک سوال : این رسید که میگی همونی هست که یکیش رو به پاسمون چسبوندن و یکی دیگه هم مثل همون دادن؟ ممنون .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Rosa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    واقعا ممنونم به خاطر وقتی که گذاشتین و راهنماییم کردین.
    یک نگرانی دیگه برام ایجاد شده، کسی که بورس کامل داشته باشه، از مدارک مالی چی رو باید آماده کنه؟

تا جایی که من میدونم از نظر سفارت اون مقدار پولی که شما می گیرید اگر کافی باشه برای زندگی در اونجا دیگه احتیاجی به مدارک مالی شخصی ندارید. تا اونجا که من میدونم باید ماهی حداقل ۷۰۰ یورو رو داشته باشید و اگر کمتر از این هست احتمالا باید از طرف خودتون هم مدارک مالی ببرید. این موضوع رو به طور دقیق بچه ها در پست های قبلی در موردش صحبت کردن. حالا اگر منظور شما ازبورس کامل اینکه که دانشگاه تقبل کرده همه ی هزینه ها رو ویا با تخمین مثلا گفته ..... یورو که اون مقداری باشه که سفارت مد نظرش هست دیگه شما احتیاج به نشون دادن منابع مالی شخصی نداری. ولی اگر برعکس مثلا گفته بعضی از چیزها رو پوشش می ده یا مثلا گفته ۴۰۰ یورو در ماه باید منابع مالی هم ببرید.
    با آرزوی موفقیت....