صفحه 2 از 89 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 890

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2011)

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط zoodir نمایش پست ها
    آقا یه ایمیل به دانشگاه بزن، جوابشو هر چی بود پرینت بگیر ببر سفارتو ویزا رو بگیر. اونقدرها هم سخت نمی گیرن. اصلا نگران نباش و وقتت رو تلف نکن!
    آقا قبلا گفتم همینو بهش، رفت از مسولشون پرسید گفت نمیشه باید پرتکل جدید بیاری
    گفتم خانم شبستری به من گفته هر وقت که ویزا بهت میخوایم بدیم باید یک ایمیل از استادت مبنی بر اینکه ما هنوز تو رو میخوایم و یک نامهpre-inscription ازscholariteبیاری اما این آقاهه گفت فقط پروتکل جدید بیار نه چیز دیگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamal198 نمایش پست ها
    آقا قبلا گفتم همینو بهش، رفت از مسولشون پرسید گفت نمیشه باید پرتکل جدید بیاری
    گفتم خانم شبستری به من گفته هر وقت که ویزا بهت میخوایم بدیم باید یک ایمیل از استادت مبنی بر اینکه ما هنوز تو رو میخوایم و یک نامهpre-inscription ازscholariteبیاری اما این آقاهه گفت فقط پروتکل جدید بیار نه چیز دیگه
    ببین بازم می گم، همه اینا که گفتی رو به دانشگاهت ایمیل کن و بگو سفارت ازت چی می خواد. دانشگاه بالاخره یه ایمیل در جواب بهت میده و مطمئن باش با پرینت اون جواب (هر چی که باشه) ویزاتو می گیری، چون بالاخره تو یه پذیرش داری ازشون دیگه. برای من هم تقریبا همین قضیه پیش اومد. نترس و اینکار رو بکن.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

نقل قول نوشته اصلی توسط zoodir نمایش پست ها
    واقعا ممنون. آره اینجور که شنیدم حدود 50 یورو کارمزد کم می کنن. کاریشم نمیشه کرد!!!

من فرانسه نبودم تا حالا (امسال اقدام کردم) ولی یه خیری تو این 50 یورو هست:

مالیات دادن به دولت فرانسه، لابد بعدا برای گرفتن شهروندی فرانسه به شما کمک خواهد کرد. کار کردن قانونی با قرارداد و دادن مالیات به دولتی که با بیت المال می ره فضای سبز درست می کنه بهتر از دادن مالیات به دولتی نیست که پاغازیت می فرسته روی مخ مردم؟

Junior Member

چرا خیلی هم بهتره
    کلا فرانسه انقدر به ما دانشجوهای خارجی می رسه که هر چقدر مالیات هم بگیره کمه ولی این 50 یورو رو بانک تجارت برداشته! اسمشم گذاشته هزینه حواله به حساب در بانک فرانسه!

Junior Member

سلام دوستان
    من از لندن واسه ویزای علمی فرانسه اقدام کردم و متاسفانه رد شد. من بورس داشتم واسه دکتری عمران گرایش خاک و پی . تا حالا کسی همچین مشکلی داشته؟ کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟ مدارک لازمو میدونین؟
    خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

Junior Member

سلام دوستان
    بالاخره بعد از 3 ماه و نیم چهارشنبه گذشته از سفارت تماس گرفتند و گفتند که ویزام اومده. امیدوارم ویزای همتون هر چه زودتر بیاد. شاد باشید.

Junior Member

سلام. اگه ممکنه و کسی اطلاع داره، یه مقدار راهنمایی در مورد تقاضای تجدید نظر برای ویزای رد شده می خواستم. اینکه به چه جاهایی باید ایمیل زد و مدارک چی می خواد و .... ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داره اینجا بنویسه.

Junior Member

دوستان ما 7 نفر بودیم که از طریق سفارت فرانسه در هندوستان برای ویزای تحصیلی همین چند هفته قبل اقدام کردیم و مدارکمون هم از هر نظر کامل کامل بود اما هر 7 نفرمون رو هم ریجکت کردند بدون هیچ دلیلی .....

سلام دوستان
    میشه راهنماییم کنید که با مدرک موقت لیسانس و ریز نمرات غیر رسمی هم میشه واسه ویزای فرانسه اقدام کرد یا حتما باید اصل مدرک رو خرید؟ یعنی تو سفارت ایران به این موضوع گیر میدن یا نه؟
    اول کنم انديشه ای تا برگزينم پيشه ای ‏ آخر به يک پيمانه می انديشه را باطل کنم

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_mina نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه راهنماییم کنید که با مدرک موقت لیسانس و ریز نمرات غیر رسمی هم میشه واسه ویزای فرانسه اقدام کرد یا حتما باید اصل مدرک رو خرید؟ یعنی تو سفارت ایران به این موضوع گیر میدن یا نه؟
    سلام دوست عزيز. منظورتون سفارت فرانسه در تهران هست ديگه!!؟؟؟
    ريز نمرات و مدرك موقت شما وقتي رسمي ميشه كه به ساختمان وزارت علوم در شهرك غرب تهران ببريد و مهر برجسته بخوره. در اون صورت ميتونيد ببريد دارالترجمه و رسمي (به معناي تاييد وزارت خارجه و دادگستري) كنيد. با همون ميتونيد اقدام كنيد.
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...