صفحه 62 از 89 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 890

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2011)

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

سلام. اول از آرش جان معذرت میخوام پینگیلیش مینویسم. چون اینجا صفحه فارسی که باز میشه گیر میده تایپ کردنش. دوما از همه دوستای خوبم معذرت میخوام که دیر اطلاع رسانی کردم. من رشته mba از دانشگاه کلرمونت قبول شدم. رشته به زبان انگلیسی مدت 2سال. هزینه 11000 یورو. مدت زمان انتظار ویزا 1 ماه. الانم فرانسه هستم واقعا ممنونم خیلی این سایت و شخص آرش بهم کمک کرد. امیدوارم آرش اعتراضت مثبت واقع بشه و بهت جواب بدن. من اینجا اینترنت نداشت خونم باسه همین دیر اطلاع رسانی کردم. بازم معذرت میخوام.
    ویرایش توسط arash-iran : September 5th, 2011 در ساعت 12:24 AM دلیل: تبدیل پینگلیش به فارسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_to نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید اگر سوال نامربوط می پرسم
    من برای ویزای توریستی فرانسه اقدام کردم و امروز بعد از سه هفته رفتتم پاسپورتها را تحویل دادم ( روزی که خودشان گفته بودند) ولی چیزی نگفت که ویزا می دهند یا نه چون در اون فرمی که به ما داده بودند گفته بودند اگر نخواهیم بدهیم زنگ می زنیم ولی زنگی نزدند چون اسممون هم در لیستش بود پاسپورتها را تحویل گرفت
    می خواستم بدونم کسی تجربه ای داره یا نه
    سلام
    تا اونجایی که من میدونم زمانی که میگن پاس رو تحویل بدید یعنی موافقت کردند و تماسشون قبل از اینه که بگند پاس رو بیارید

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdishamsi نمایش پست ها
    سلام. اول از آرش جان معذرت میخوام پینگیلیش مینویسم. چون اینجا صفحه فارسی که باز میشه گیر میده تایپ کردنش. دوما از همه دوستای خوبم معذرت میخوام که دیر اطلاع رسانی کردم. من رشته mba از دانشگاه کلرمونت قبول شدم. رشته به زبان انگلیسی مدت 2سال. هزینه 11000 یورو. مدت زمان انتظار ویزا 1 ماه. الانم فرانسه هستم واقعا ممنونم خیلی این سایت و شخص آرش بهم کمک کرد. امیدوارم آرش اعتراضت مثبت واقع بشه و بهت جواب بدن. من اینجا اینترنت نداشت خونم باسه همین دیر اطلاع رسانی کردم. بازم معذرت میخوام.
    خیلی خوشحالم مهدی جان که این خبرو دادی و ممنون از لطفت. امیدوارم از این به بعدم به این فروم سر بزنیو مسائل اونورو مطرح کنی. چون درسته که الان این فروم اطلاعات خیلی کاملیو داره، ولی متاسفانه 99.9% مربوط به مسائلی میشه که تا زمان اخذ ویزا برای بچه ها پیش میاد.
    ایشالا همیشه موفق باشی و سربلند.
    پی نوشت: دوستانی که دسترسی به کیبورد فارسی ندارن، میتونن از سایت بهنویس برای تبدیل پینگلیش به فارسی استفاده کنن: http://www.behnevis.com
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

ای بابا اینجا که هیچ خبری نیست باز! یعنی کلا ۶، ۷ نفر بیشتر نیستیم، اونم هرکی که ویزاش میاد دیگه نمیاد خبر بده. از اون طرف کلاسمون داره شروع میشه به کشوری زنگ میزنیم ناز میکنه برامون میگه به ما ربطی نداره، به ملک آرا زنگ میزنیم داد میزنه سرمون، مدارکم که رفته اونجا ۲ ماهه معلوم نیست داران چیکار میکنن، آقا اگه میخواستن زندگی نامه همه جدو ابادمون رو هم بکشن بیرون الان تموم شده بود، به نظرتون چیکار کنیم آخه؟؟!! دوستان لااقل هرکس از دوست و اشناهاش خبری دستش اومد اینجابنویسه تا دلمون خوش بشه یکم

Junior Member

ببخشید minam اون ایمیل که براشون زدی جواب ندادن ؟؟؟شما همه مدارکتون رو به ملکارا دادید؟ هیچ چیزی نمونده ؟

Junior Member

نه بابا، اصلا خبری نشد که نشد، دوستم هم که مثل من ایمیل زده بود امروز زنگ زده بود بخش فرهنگی و کشوری گفته بود این اصلا به ما ربطی نداره خودتون برید پیگیری کنید!! حالا اینکه از کی و کجا باید پیگیری کنیم واقا خودشون هم نمیدونن! من از استادم پرسیدم گفتش که الان تو فرانسه خیلی تعطیلی هستش و به خاطر این طول کشیده! تاپیک های پارسالم که میخونم میبینم خیلی ها در جوابه ویزاشون اومد و اکثرشون هم مثبت بود فقط مشکل اینه که من کله درسم یه ترمه و ترم دوم همش کار آموزی، و نمیدونم اگه دیر برسم چی میشه!

Junior Member

راستی اره همه مدارکم کامل بود تازه ملک آرا کلی هم به به و چه چه کرد و گفتش که اصلان نگران نباش خیلی زودتر از ۱ سپتامبر ویزات میاد!!!

Junior Member

ببخشید minam آدرسه ایمیل رو از خانومه کشوری گرفتید ؟

Junior Member

آره از کشوری گرفتم، این بود آدرس ershadi@scacteheran.com

Junior Member

من هم به همین آدرس ایمیل زدم ، امروز بعد ۱ روز از همون روزی که ایمیل زده بودم با من تماس گرفتن و گفتن چون مدرکه م موقت تحصیلی لیسانسم رو براشون نبردم ، ملک آرا برای من کسری مدرک زاده و اینکه این هفته باید ببرم و باز هم صبر کنم