صفحه 7 از 89 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 890

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2011)

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirs نمایش پست ها
    از اولین اقدام دو ماه طول کشید دقیقا.ممنون اما این سایتها بکار من نمیاد.آخه فعلا جایی رو دارم تا بعدا که برم فرانسه بگردم اتاق پیدا کنم. اون دفعه شنیدم که می گفت هتل فقط واسه توریستی و تجاری میشه نه دانشجویی. اگه من یه رزرو اقامتگاه بگیرم که نوشته باشه کنسل کردن مجانی هست ؛ اگه بعد اینکه ایمیل تایید رو فرستاد بلافاصله کنسلش کنم چیزی کم می کنه یا نه؟ آخه نوشته کنسلی تا ۱ روز قبل ورود بدون هزینه هست. این شماره کردیت کارت که می خواد واسه تضمین هست فقط؟ یعنی موقع رزرو چیزی ازش بر نمی داره؟ آخه خودم کارت ندارم می خوام از کسی بگیرم و می خوام مطمئن باشم که چیزی بر نمی داره.
    ممنون میشم راهنماییم کنید دقیقا
    بله میتونی کنسلش و پول رو ور نمیدارن ولی حتما باید بهشون زنگ بزنی و برای محکم کاری ایمیل هم بزنی هر دوتاش رو باهم
    در ضمن حتی اگه تو بدترین شرایط زنگ زدی و پول رو برداشتن میتونی بری اونجا و پول رو با مشخصات بانکی اون فرد مورد نظر به حسابش بر میگردونن

موفق باشی

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

دوستان تاپیکی هست به نام ریجکت پرونده ها (دلایل و راهکارها) بحث مربوط به ریجکتی ها در اون تاپیک انجام میشه
    بحث مربوط به مصاحبه هم در این تاپیک انجام میشه!
    موفق باشید
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

دوستان براي بحث در مورد مدارك لازم براي ويزاي فرانسه به اين تاپيك مراجعه كنيد: http://www.applyabroad.org/forum/sho...86%D8%B3%D9%87
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

سلام میتونم برای یه رشته از دانشگاه ویزا بگیرم و تو یه دانشگاه دیگه ثبت نام کنم مثلا دومی هوافضا باشه M2 مشکلی پیش نمیاد برای تمدید ویزا؟
    26-02-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    سلام میتونم برای یه رشته از دانشگاه ویزا بگیرم و تو یه دانشگاه دیگه ثبت نام کنم مثلا دومی هوافضا باشه M2 مشکلی پیش نمیاد برای تمدید ویزا؟
    نه مشکلی پیش نمیاد، ویزا خورده تو پاست دیگه،، خیلی ها این کار رو می کنند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رشته حقوق

درپاسخ به دوستی که درمورد اقدام برای ویزای فرانسه از خارج از ایران پرسیده بودند:

سلام دوست عزیز
    من وهمسرم از هلند برای فرانسه ویزای بلند مدت تقاضا کردیم. البته همسرم بورس داشتند. برای ما اولا اینکه اصراری به فرانسه بودن ترجمه ها اصلا نداشتندوترجمه های انگلیسی را به راحتی قبول کردند . من خیلی از ترجمه هائی که برای هلند ارائه داده بودم برای انها هم ارائه دادم حتی گواهی اشتغال به کار من که خطاب به سفارت هلند بود را قبول کردند. فکر نمیکنم سخت بگیرند.

لطفا دوستاني كه شاغل اند جواب بدند كه ايا اگفتن كه كار ميكنن يا نه .اگه گفتن انوقت مسئله مرخصي رو چطور حل كردن .كلا داشتن كار نقطه مثبت يا منفي؟

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_kohkan نمایش پست ها
    لطفا دوستاني كه شاغل اند جواب بدند كه ايا اگفتن كه كار ميكنن يا نه .اگه گفتن انوقت مسئله مرخصي رو چطور حل كردن .كلا داشتن كار نقطه مثبت يا منفي؟
    به نظر من در کل امتیاز مثبت حساب میشه ... بستگی به رشتتون هم داره
    من میخواستم برای مهندسی چاپ که یه رشته فنی هست نه دانشگاهی ... سابقه کاریم بیشتر برام امتیاز داشت تا مدارک دیگه ... من توی رزومه ام روی این موضوع مانور دادم و خیلی استقبال شد!

Junior Member

دوستان قدیمی میدونن توی فرانسه به کدوم یک از ترجمه های مدارک تحصیلی و غیر تحصیلی باز نیاز میشه که با خودم ببرم؟ این ترجمه های کاشیگر که 3ماه اعتبار داره راهکارش چیه؟ آیا فقط واسه سفارت 3 ماه اعتبارشه یا که توی فرانسه هم همینطور؟ آخه ترجمه جاهای دیگه 1 ساله هستن. توی ترجمه کاشیگر هم جاییش نمیبینم نوشته باشه 3 ماهه هست..

نقل قول نوشته اصلی توسط amirs نمایش پست ها
    دوستان قدیمی میدونن توی فرانسه به کدوم یک از ترجمه های مدارک تحصیلی و غیر تحصیلی باز نیاز میشه که با خودم ببرم؟ این ترجمه های کاشیگر که 3ماه اعتبار داره راهکارش چیه؟ آیا فقط واسه سفارت 3 ماه اعتبارشه یا که توی فرانسه هم همینطور؟ آخه ترجمه جاهای دیگه 1 ساله هستن. توی ترجمه کاشیگر هم جاییش نمیبینم نوشته باشه 3 ماهه هست..
    سلام، عزیز من ترجمه که آیین نامه یا قانون نیست که زمان داشته باشه، ترجمه همون مدرکه که به یه زبون دیگه نوشته شده. اگه تو مدرکت نوشته بود که تا 10 روز دیگه این مدرک اعتبار داره اونوقت ترجمه شما هم همین مقدار اعتبار داره. حالا بعضی ها بسته به پیچیدگی کارشون یه ضوابطی می گذارن.

سفارت گیر جدیدش روی تاریخ از 2 سال پیش هم شروع شده این کارشون. پارسال به تایید سفارت شروع کرد گیر دادن. چون از توش پول خوبی گیر میاره.

نه آقا جان خواستی مدرکی به سفارت بدی سعی کن زیر سه ماه باشه، ولی تو فرانسه اون ترجمه ات مال 3 سال پیش هم باشه قبول میکنند بلکه هم بیشتر. در ضمن سفارت ترجمه هاتون رو بهتون بر نمیگردونه برای فرانسه واسه خودتون بعدا بگیرید

در ضمن برای من تا حالا شناسنامه، دیپلم، ریز نمراتش، لیسانس و ریز نمراتش لازم بوده. همیشه هم اصل رو با کپی مطابقت میدن و فقط کپی رو بر میدارند. یه مدلرک پزشکی هم داشتم اون رو هم بردم. ولی در کل ضرر نداره هرچی تونستین بیارین
    ویرایش توسط mirzaee_meh : July 5th, 2011 در ساعت 02:17 PM