صفحه 80 از 89 نخستنخست ... 307071727374757677787980818283848586878889 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 890

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2011)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط newid نمایش پست ها
    سلام ، بچه هايي كه هنوز منتظر ويزاشون هستن ايشالا هرموقع ويزاشون اومد به خاطر شيريني ويزاگرفتنشون بيزحمت اينجا بنويسن ، تا ما ريجكتيها بتونيم شمن خوشحالي براي اونها و گريه براي خودمون براي بعد برنامه ريزي كنيم كه اين موقع هم ميتونه جواب ويزا مثبت بياد. خواهشا. تشكر
    سلام،
    امروز از سفارت با بنده تماس گرفتن و اعلام کردند که ویزای بنده صادر شده. برای دوستانی که در مورد زمان نگران هستند باید عرض کنم که مال بنده حدود 4 ماه طول کشید. بنده هفته اول جون درخواست ویزام رو برای سفارت پست کردم و 30 جون مصاحبه داشتم و از اون موقع پاسپورتم دست سفارت بوده. انشاا... که ویزای بقیه دوستانی که همچنان منتظر هستن هم بیاد. در ضمن بنده ار اکول نانت پذیرش داشتم و خوشحال میشم اگه بتونم کمکی به اعتراض یا پیگیری اعتراض دوستانی که اعتراض کردن کنم (بعد از رسیدن به نانت). با آرزوی موفقیت برای همه ایرانیان عزیز فارغ از هر نژاد و قومیت و مذهبی که دارن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiMK نمایش پست ها
    سلام،
    امروز از سفارت با بنده تماس گرفتن و اعلام کردند که ویزای بنده صادر شده. برای دوستانی که در مورد زمان نگران هستند باید عرض کنم که مال بنده حدود 4 ماه طول کشید. بنده هفته اول جون درخواست ویزام رو برای سفارت پست کردم و 30 جون مصاحبه داشتم و از اون موقع پاسپورتم دست سفارت بوده. انشاا... که ویزای بقیه دوستانی که همچنان منتظر هستن هم بیاد. در ضمن بنده ار اکول نانت پذیرش داشتم و خوشحال میشم اگه بتونم کمکی به اعتراض یا پیگیری اعتراض دوستانی که اعتراض کردن کنم (بعد از رسیدن به نانت). با آرزوی موفقیت برای همه ایرانیان عزیز فارغ از هر نژاد و قومیت و مذهبی که دارن.
    ۳۰ Juin برای بخش فرهنگی وقت داشتید یا کنسولگری؟
    و اینکه چرا پاسپورتتون پیش سفارت مونده؟
    میشه رشته مقطع و زبان دورتون هم بگید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط savavtem نمایش پست ها
    ۳۰ Juin برای بخش فرهنگی وقت داشتید یا کنسولگری؟
    و اینکه چرا پاسپورتتون پیش سفارت مونده؟
    میشه رشته مقطع و زبان دورتون هم بگید؟

سلام،
    خواهش می کنم، حتما. من در اون تاریخ هم وقت کنسولگری داشتم تا مدارکم رو تحویل بدم و هم وقت مصاحبه با CampusFrance برای مصاحبه، که احتمالا تو ایران میشه بخش فرهنگی. در مورد رشته، رشته بنده ارشد روباتیک هست و البته به زبان انگلیسی (البته در سال اول و سال دوم که فرانسوی هست)؛ و در مورد پاسپورت هم، قانون اینجا اینجوری هست (من از کره اقدام کردم نه ایران) که موقع مصاحبه پاسپورت رو تحویل می گیرن و بعد از صدور ویزا، که معمولا هم برای کره ایها خیلی سریع هست، پاسپورت رو پست می کنن به آدرسی که موقع تحویل مدارک اعلام کردین. انشاا... که ویزای شما و بقیه عزیزان هم درست بشه...

معمولا جواب ویزاها 50و60 روزه نمیاد؟؟ اخه اینجا دیدم که بعد 4 ماه جواب ویزا اومده.معمولا میخوام ببینم جواب ویزاها چند روزه میاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiMK نمایش پست ها
    سلام،
    دانشگاه برای تاخیر ثبت نام مشکلی نداره؟

من واسه توریستی اقدام کردم 40 روز طول کشید ! 7 روز ویزا دادن اعتبارش هم 20 روزه ! تو 20 روزه اینده می تونم 7 روز قرانسه باشم :دی البته روز مصاحبه افیسر گقت که به دانشجوها ویزا نمی
    دن و شما ریجکت می شی و درخواستتو پس بگیر !! حالا من نمی دونم چظوریه 4 سال پیش که اینطوری نبود و یه خواهرم 6 ما ه مولتی دادن !!

راسی یه نفر واسه کنفرانس اقدام کرده بود و کقته بودن جواب ویزات اومده بعد ولی پاسپورتشو خالی برکردوند و بهش هم گفتن معلوم نیس کی بیاد !!

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط nasnasnasnas نمایش پست ها
    معمولا جواب ویزاها 50و60 روزه نمیاد؟؟ اخه اینجا دیدم که بعد 4 ماه جواب ویزا اومده.معمولا میخوام ببینم جواب ویزاها چند روزه میاد؟
    هیچ زمان مشخصی وجود نداره. 2010 بچه هایی بودن که 5 ماه طول کشیده بود! امسال معمولا بین 40 تا 60 روز جواب دادن. این دوستمونم خودشون گفتن که از کره اقدام کرده بودند و نه ایران.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasnasnasnas نمایش پست ها
    دانشگاه برای تاخیر ثبت نام مشکلی نداره؟
    سلام،
    نه ظاهرا که مشکلی نداره. حالا نمی دونم آیا به این دلیل که من با مسئول رشته صحبت کردم و وقت خواستم مشکل نداره و یا اینکه با ثبت نام بقیه دوستانی که با تاخیر ویزا میگیرن هم مشکل نداره. به نظر من بهترین کار اینه که با اونها مکاتبه کنین و از اونها زمان بخواهید.

موفق باشین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت ویزای فرانسه در سال ۲۰۱۱

پس چرا من زنگ زدم به سفارت فرانسه گفت ما که اینجا کار میکنیم از این دردسرهایی که میگن خبر نداریم! نمیدونم والا...
    ویرایش توسط arash-iran : October 14th, 2011 در ساعت 04:21 PM دلیل: تبدیل پست پینگیلیش به فارسی