صفحه 82 از 89 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 890

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2011)

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

من نامه تاخیر ثبت نام رو نبردم چون بخش فرهنگی گفتن هر موقع ازت خواستن ببر.لازمه که ببرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mozzzezzz نمایش پست ها
    24 آگوست.نقص مدارک سربازی و لیسانس داشتم که طی دو پنجشنبۀ متوالی تحویل دادم.البته نامه از دانشگاه برای مهلت ثبت نام را هم تحویل دادم که تا آخر اکتبر بود. اگر پروندتون رو تکمیل کردید به نظرم ویزای شما به احتمال بالایی مثبته .چون خیلی طولانی شد.
    من پروندم کامل بود.21 اگوست تحویل دادم.بهم گفتن فقط دو تا نامه ببرم که پنجشنبه دو هفته بعد بردم ولی هنوز هیچ خبری نیست.

من الان 65 روزه که منتظرم.دیگه 65 روز یه خورده غیر عادی نیست؟ممکنه کلا زنگ نزنن؟ یعنی این معنیش اینه که نمی خوان ویزا بدن؟

پیش فرض پاسخ : وضعیت ویزای فرانسه در سال ۲۰۱۱

ارتباط مستقیمی بین ویزای ریجکت شده و ویزای گرفته شده قبلی برای یک ویزای جدید وجود نداره. اما اگه دلیلی که ویزای قبلیتون رد شده هنوز پا برجا باشه، ویزای جدیدتون هم به احتمال زیاد رد می شه. اگر می خواهید دوباره اقدام کنید، یه پرونده خیلی قویتر از قبلی ببرید

نقل قول نوشته اصلی توسط nasnasnasnas نمایش پست ها
    من الان 65 روزه که منتظرم.دیگه 65 روز یه خورده غیر عادی نیست؟ممکنه کلا زنگ نزنن؟ یعنی این معنیش اینه که نمی خوان ویزا بدن؟
    ویزا بین 6 تا 8 هفته طول می کشه، بیشتر از اون غیر عادی هستش. ممکن هم هست که زنگ نزنند. من یه ویزای کنفرانسی اپلای کردم و هیچ زنگی نزدند و در مراجعات متعدد حضوری هم گفتند که جوابت نیومده، یعنی نه ریجکت نه قبول! ولی یه ویزای دیگه اپلای کردم که بعد از دوماه زنگ زدند و ویزام رو گرفتم.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_wiseman نمایش پست ها
    ارتباط مستقیمی بین ویزای ریجکت شده و ویزای گرفته شده قبلی برای یک ویزای جدید وجود نداره. اما اگه دلیلی که ویزای قبلیتون رد شده هنوز پا برجا باشه، ویزای جدیدتون هم به احتمال زیاد رد می شه. اگر می خواهید دوباره اقدام کنید، یه پرونده خیلی قویتر از قبلی ببرید
    کاملا درسته، ولی مشکلی که معمولا وجود داره اینه که سفارت فرانسه دلیل ریجکت ویزا رو اعلام نمیکنه! مدارک مالی کم، رشته یا چیز دیگه.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_wiseman نمایش پست ها
    ویزا بین 6 تا 8 هفته طول می کشه، بیشتر از اون غیر عادی هستش. ممکن هم هست که زنگ نزنند. من یه ویزای کنفرانسی اپلای کردم و هیچ زنگی نزدند و در مراجعات متعدد حضوری هم گفتند که جوابت نیومده، یعنی نه ریجکت نه قبول! ولی یه ویزای دیگه اپلای کردم که بعد از دوماه زنگ زدند و ویزام رو گرفتم.
    آرش جان، میتونی شرایطتو بگی رشته و تاریخی که ویزات اومد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-قدرت-شریف

گویا فرانسه به یه سری از رشته ها مثل علوم پایه و برق و .. حساسه و به ایرانی ها ویزا نمی ده. مثل اینکه تازگی بخشنامه اومده که ایرانی ها رو در دکترا در رشته ی برق قبول نکنن. شما می دونین این حساسیت تو چه رشته هایی هست؟ مثلا کامپیوتر هم همین طوره؟... از کجا باید پرسید که اون ها به چه رشته هایی حساسن؟ یکی می گفت تو قسمت پذیرش سایت بری یه ایمیل داره که به اون ایمیل بزنی شاید بدونه ولی آیا قسمت آکادمیکش نسبت به این مسائل سیاسی آگاهی داره؟

من واقعا موندم چی کار کنم! برق بودم برم کامپیوتر یا صنایع یا چی چی؟!!!

آخه قبلا هم می گفتن به گرایش الکترونیک و مخابرات ایرانی ها از برق ویزا نمی دن! به چه رشته هایی حساسن؟
    قدر وقت ار نشناسد دل و کاری نکند / بس خجالت که از این حاصل اوقات بریم

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyarahimi نمایش پست ها
    گویا فرانسه به یه سری از رشته ها مثل علوم پایه و برق و .. حساسه و به ایرانی ها ویزا نمی ده. مثل اینکه تازگی بخشنامه اومده که ایرانی ها رو در دکترا در رشته ی برق قبول نکنن. شما می دونین این حساسیت تو چه رشته هایی هست؟ مثلا کامپیوتر هم همین طوره؟... از کجا باید پرسید که اون ها به چه رشته هایی حساسن؟ یکی می گفت تو قسمت پذیرش سایت بری یه ایمیل داره که به اون ایمیل بزنی شاید بدونه ولی آیا قسمت آکادمیکش نسبت به این مسائل سیاسی آگاهی داره؟

من واقعا موندم چی کار کنم! برق بودم برم کامپیوتر یا صنایع یا چی چی؟!!!

آخه قبلا هم می گفتن به گرایش الکترونیک و مخابرات ایرانی ها از برق ویزا نمی دن! به چه رشته هایی حساسن؟
    دوست عزیز! بسیاری از بچه ها امسال برای رشته های برق و کامپیوتر پذیرش و ویزا گرفتن و رفتن. به نظر میرسه حساسیت روی رشته های مکانیک، فیزیک و این قبیل رشته ها باشه. هرچند اونا هم به طور کامل ریجکت نمیشن و فقط درصد ریجکتی های ویزای این رشته ها نسبت به سایر رشته ها بالاتره.

Junior Member

به نظرتون اگه حضوری بریم سفارت آیا تاثیری داره؟
    من واقعا دارم دانشگاهم رو از دست میدم
    ۵۲ روز شد