صفحه 88 از 89 نخستنخست ... 38787980818283848586878889 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 890

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2011)

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

روی ویزا دادن هم تاثیر منفی میذاره. درسته؟
    وقتی مشکل سیاسی بین کشورها بوجود بیاد، تاثیر منفی هم بر روی پروسه ویزا هم میذاره. درسته؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط bluebit نمایش پست ها
    روی ویزا دادن هم تاثیر منفی میذاره. درسته؟
    وقتی مشکل سیاسی بین کشورها بوجود بیاد، تاثیر منفی هم بر روی پروسه ویزا هم میذاره. درسته؟
    من تا همین 1 ساعت پیش خبر رو در وب سایت خبر انلاین دیدم که قرار شده فرانسه اکثر مقامات مهمش رو ببره بیرون از ایران واسه اینکه گفته شده اخباری بهشون رسیده که احتمال میدن سفارت بعدی اونجا باشه. به هر حال تاثیر داره اما فکر نکنم رو امور دانشجویی خیلی تاثیر بزاره!!

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    من تا همین 1 ساعت پیش خبر رو در وب سایت خبر انلاین دیدم که قرار شده فرانسه اکثر مقامات مهمش رو ببره بیرون از ایران واسه اینکه گفته شده اخباری بهشون رسیده که احتمال میدن سفارت بعدی اونجا باشه. به هر حال تاثیر داره اما فکر نکنم رو امور دانشجویی خیلی تاثیر بزاره!!
    من به هیچ عنوان قصد ندارم کسیو نگران کنم، ولی بچه ها خوب میدونید که نظر کنسولگری توی پروسه ویزای فرانسه تاثیرگذاره(چیزی که در بعضی کشورهای دیگه نیست)، تجربه این چند سال هم به ما نشون داده که هر وقت روابط سیاسی ایران و فرانسه کاهش پیدا کرده، مستقیما روی ویزا تاثیر گذار بوده. ولی فقط امیدوارم دولت فرانسه هم سیاستی مثل آمریکا رو پیش بگیره و بحث دانشجو ها رو از بقیه موارد که اصلا ربطی به ما نداره جدا کنه.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

اینکه دفتر فرهنگی در تهران تعطیل کرده صحت داره؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط amirs نمایش پست ها
    اینکه دفتر فرهنگی در تهران تعطیل کرده صحت داره؟
    بله، متاسفانه خبر درسته. هردو ساختمان بخش فرهنگی در کالج و فرمانیه به مدت نامعلوم تعطیل شدن. سرویس دانشجویی و تمام فعالیت های دیگه این بخش هم متوقف شده.
    برای اطلاعات بیشتر به تاپیک زیر مراجعه کنید.
    بخش فرهنگی سفارت فرانسه، تعطیل شد!
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

سلام دوستان من یک بار 29 آگوست مدارکمو تحویل کنسول گری دادم و در تاریخ 19 سپتامبر به من زنگ زدن و گفتن رزومتو در سریع ترین زمان ممکن به ایمیلی که بهم دادن ایمیل کن من این کارو کردم که دقیقا دو روز بعد ملک آرا به من زنگ زدو گفت ریجکتی من هم به دانشگاه ایمیل زدمو گفتم ریجکتم کردن اونا هم یک گواهی برام فرستادن که اگر برای ترم دوم هم به فرانسه بیام منو می پذیرن به همین خاطر من دوباره با مدارک بسیار بسیار کامل تر و منابع مالی خیلی قوی تر دوباره در خواست ویزا دادم و در تاریخ 28 نوامبر مدارکمو تحویل ملک آرا دادم که 9 روز بعد یعنی 7 دسامبر دوباره ازمن خواستن رزومه براشون ایمیل کنم اون هم به صورت اورژانسی و تا امروز 15 روز شده که من براشون رزومه ایمیل کردم که هنوز خبری نیست میگن زمانی که به طرف میگن براشون رزومه ایمیل کنه زمانیست که می خوان تصمیم گیری نهائی کنن و اگر ریجکت باشی حداکثر تا 48 ساعت به طرف خبر می دن و این که 15 روز از این که من براشون رزومه ایمیل کردم و هنوز خبری نیست نشانه خوبیه و یعنی که نظرشون مثبته و من در مرحله صدور ویزا قرار دارم آیا این درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کسی میدونه چرا با وجود این که ما به اینا روز تحویل مدارک رزومه می دیم باز هم چند وقت بعد ازمون می خوان که براشون به صورت اورژانسی رزومه ایمیل کنیم از شما شما دوستای خوبم عاجزانه خواهش می کنم اگه کسی پاسخ این سوالات منو می دونه بگه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط april84 نمایش پست ها
    به من برای 7 دسامبر وقت دادن برای تحویل پرونده (کنسولی) از اونور کلاسام 16 ژانویه شروع میشه ( البته من برای سپتامبر اپلای کرده بودم که نرسیده بودم و الان برای Second semstre میخوام برم ... نمیدونم به امسال برسم یا نه ... بچه ها به نظرتون اصلا اقدام کنم برای امسال ؟
    سلام دوست خوبم آیا شما می دانستید اولویت برای اخذ ویزای دانشجوئی با کسانی است که یا در اواخر سال و یا در اوایل سال میلادی یعنی دقیقا در ماههای دسامبر و ژانویه درخواست ویزا میدهند؟من اینو از منابع موثق شنیدم کسانی که در این مواقع از سال در خواست ویزای دانشجوئی می دن معمولا می گیرن من خودم آخر شهریور ریجکت شدم و دوباره برای ترم ژانویه 28 نوامبر وقت کنسول گری داشتم مدارکمو تحویل کنسول گری دادم و منظر جوابم امروز, 09:32 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش فرهنگی سفارت فرانسه، تعطیل شد!

سلام دوستان من از فرانسه پذیرش دکترا گرفتم الانم توی انگلیس با ویزای دانشجویی زندگی می کنم ، می خواستم ببینم با این اوضاع محدودیت خدمات ویزا آیا امکان داره برای گرفتن ویزا از سفارت فرانسه در لندن استفاده کنم ؟ یا حتما باید از سفارت خانه کشوری باشی که پاسپورتشو دارم یعنی برگردم ایران؟

نقل قول نوشته اصلی توسط edso نمایش پست ها
    سلام دوستان من از فرانسه پذیرش دکترا گرفتم الانم توی انگلیس با ویزای دانشجویی زندگی می کنم ، می خواستم ببینم با این اوضاع محدودیت خدمات ویزا آیا امکان داره برای گرفتن ویزا از سفارت فرانسه در لندن استفاده کنم ؟ یا حتما باید از سفارت خانه کشوری باشی که پاسپورتشو دارم یعنی برگردم ایران؟
    سلام دوست عزیز. من هم ویزای کشور سوئد را دارم و برای کشور فرانسه در مقطع دکترا پذیرش گرفتم. ایمیلی که به سفارت فرانسه در سوئد زدم بهم گفتند که با داشتن resident permit یا همون ویزای اقامت سوئد می توانم در استکهلم اقدام کنم و 100% نباید از ایران اقدام کنم. بنظرم یک تماسی با سفارت فرانسه تو انگلیس بگیرید و بپرسید که میشه یا نه.

مورد بعدی اینکه شما گرفتار موضوع لابراتوارهای CNRS نشدید؟ استادتون چیزی به شما نگفته قبل از رفتن؟

Junior Member

مرسی بابت راهنمایی، درسته فکر کنم جهت اطمینان بایدیعد از کریسمس از سفارت فرانسه هم استعلام کنم، نه واقیتش اصلا نمی دونم CNRS چی هست، چون من برای ترم Sep 2012 باید برم پاریس برای همین هنوز در مورد ویزا اطلاعی ندارم. تازه پذیرشم اوکی شده و احتمالا با PSW اینجا تا تابستون بمونم تا از همین جا کارای ویزا رو شروع کنم.