صفحه 9 از 89 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 890

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2011)

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط ajj نمایش پست ها
    با سلام وتشکراز rexona

من ببخشید ولی من متوجه نشدم. مگه میشه زودتر از اون وقتی که بهت میدن بری بخش فرهنگی. من اگه به موقع مدارکم رو تایید کنند که البته هفته ی بعد خواهد بود دیگه مدارکم تکمیل هست ولی اینها رو به خانم کشوری هم که گفتم گفتن که ۲۰ جولای به بعد وقت ها آزاد هستن. واز اونجایی من میدونم دیگه نمیشه با هاشون سر وکله زد برای وقت مگر اینکه کسی تا به حال وقتشو تونسته باشه جلو بندازه و ببره مدارک و تحویل بده. آیا امکانش هست؟
    من هم توصیه میکنم به دوستان که هر چه زودتر اگر زمان تقریبی آماده شدن همه مدارک رو میدونند اقدام کنند برای وقت گرفتن. چون این طور که من برداشت کردم و rexona هم اشاره کردند زمان وقت دادن از حد ده روز هم گذشته.
    با تشکر و احترام
    خودشون میگن که نمیشه دیگه وقتی وقت گرفتی جلو یا عقب بندازیش، ولی بچهای بودند که وقتشون رو کنسل کردند و بعد یه وقت جلوتر گرفتند. دیگه ببینید یک هفته ارزش این کار رو نداره که حالا بخواهید عصبانیشون هم بکنید، عصبانی هم بشند سر همه تلافیش رو در میارن، پس عجله نکنید و سر فرصت بزارید پیش بره. دیگه کار از کار گذشته و ویزاهای افرادی که الان اقدام کنند به احتمال 90 درصد آخر سپتامبر میاد شاید هم دیرتر
    موفق باشید

البته آخر سپتامبر خیلی بد بینانس! پارسال و سال های قبل که مصاحب خانم شبستری بوده رسما می گفته حداقل 2 ماه و احتمال زیاد 3 ماه! و رک می گفته که به کلاس های سپتانبر نمیرسید!

امسال آقای ملک آرا میگه ماکزیمم 2 ماه! و به من گفت 1 ماهه میاد ماله تو! به یکی از دوستای من که دیروز رفت کنسول هم گفت نتیجت حتما تا 8 سپتامبر(تاریخ شروع کلاساش) میاد!

نقل قول نوشته اصلی توسط mirzaee_meh نمایش پست ها
    خودشون میگن که نمیشه دیگه وقتی وقت گرفتی جلو یا عقب بندازیش، ولی بچهای بودند که وقتشون رو کنسل کردند و بعد یه وقت جلوتر گرفتند. دیگه ببینید یک هفته ارزش این کار رو نداره که حالا بخواهید عصبانیشون هم بکنید، عصبانی هم بشند سر همه تلافیش رو در میارن، پس عجله نکنید و سر فرصت بزارید پیش بره. دیگه کار از کار گذشته و ویزاهای افرادی که الان اقدام کنند به احتمال 90 درصد آخر سپتامبر میاد شاید هم دیرتر
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان ممنونم از همه

امیدوارم که همانطور که دوست خوبمون reza_mech2011 گفتن امسال بهتر وسریعتر ویزا بدن ولی اگرغیر از ومثل سالهای گذشته باشه (که امیدوارم نباشه) دیگه کاریش هم نمی شه کرد و باید صبر کرد. در جواب دوست خوبم mirzaee_meh هم باید بگم شما درست می فرمایید. حقیقتش من هم با خانوم کشوری بحث نکردم ووقتی با توضیحاتی که من دادم اون وقت رو (۲۰ جولای) رو به من داد قبول کردم. به قول شما دیگه یک هفته زیاد نباید فرقی داشته باشه.
    فقط باز تاکید می کنم دوستان حتما برای وقت زودتر اقدام کنن و همانطور که mirzaee_meh گفتن سعی کنید دیگه وقتی می رید اونجا مدارک تکمیل باشه که دوباره کاری نشه.

با سپاس فراوان و آرزوی موفقیت برای همه.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_mech2011 نمایش پست ها
    البته آخر سپتامبر خیلی بد بینانس! پارسال و سال های قبل که مصاحب خانم شبستری بوده رسما می گفته حداقل 2 ماه و احتمال زیاد 3 ماه! و رک می گفته که به کلاس های سپتانبر نمیرسید!

امسال آقای ملک آرا میگه ماکزیمم 2 ماه! و به من گفت 1 ماهه میاد ماله تو! به یکی از دوستای من که دیروز رفت کنسول هم گفت نتیجت حتما تا 8 سپتامبر(تاریخ شروع کلاساش) میاد!
    ایشالا که اینطور باشه خیلی هممون رو پارسال اذیت کردند هر چی بگم که خیلی خیلی. پس اگه اومد دوستان لطف کنید بگید که ما یه آماری دستمون رو بگیره که چقدر وقت طول کشیده

ممنون

موفق باشید

Junior Member

دوست من 6 juin مدارکش رو داد و 22 روز بعدش جواب ویزاش اومد برای اول سپتامبر به نظرم واقعن زود اومد جوابش البته ما با هم اقدام کردیم و در یک روز مدارک دادیم اما به من هنوز جوابی ندادن نمی دونم چه جوری بررسی میشه پرونده ها ایا میره فرانسه و اونجاست که طول میکشه یا خودشون انتخاب میکنن به کی زودتر بدن ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط leyli_mah نمایش پست ها
    دوست من 6 juin مدارکش رو داد و 22 روز بعدش جواب ویزاش اومد برای اول سپتامبر به نظرم واقعن زود اومد جوابش البته ما با هم اقدام کردیم و در یک روز مدارک دادیم اما به من هنوز جوابی ندادن نمی دونم چه جوری بررسی میشه پرونده ها ایا میره فرانسه و اونجاست که طول میکشه یا خودشون انتخاب میکنن به کی زودتر بدن ؟؟؟
    هیج کس واقعا نمیدونه که چرا این اتفاقات میافته ولی اون چیزی که مثلمه ممکنه اصله مدارک نره ولی به هر نحوی هست این اطلاعات به فرانسه هم میرسه و ویزا رو اونها صادر میکنند. ولی این رو بدونید که نظر سفارت خیلی مهمه، نمیتونه خودش ویزا بده ولی هم میتونه ویزایی که اومده رو ریجکت کنه و هم اصلا مدارک رو نفرسته تا فرانسه بررسی بشه من جفت این حالت ها رو توی دوستام دیدم.

شما هم نگران نباشید ما تا 3ماه و نیم دیدیم که ویزا اومده، از دوماه که شد یه تماسی بگیرید ضرر نداره البته اگه عصبانی نشند.

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc ECST , University of Bologna

نقل قول نوشته اصلی توسط leyli_mah نمایش پست ها
    میشه بگید دوستتون چه شرایطی داشتن و رشتشون چی بود؟ مدارک مالیشون چطور بود؟

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc ECST , University of Bologna

بچه ها تا حالا کسی اون لینکه سفارت که واسه پیگیری ویزاست چک کرده؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط serendpt86 نمایش پست ها
    بچه ها تا حالا کسی اون لینکه سفارت که واسه پیگیری ویزاست چک کرده؟
    برای من نوشته:
    Your visa application is still being processed.

Please check the status of your visa application again at a later date

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط serendpt86 نمایش پست ها
    میشه بگید دوستتون چه شرایطی داشتن و رشتشون چی بود؟ مدارک مالیشون چطور بود؟
    رشتش معماری هستش و برای مستر اقدام کرده بود که سال سوم لیسانس قبولش کردن در دانشگاه Clermont-Ferrand مدارک مالیشم کاملن متوسط بود چیزی هم به اسم خودش نداره فیش حقوقی مادر پدرش رو داده بود که اونم معمولی بود در کل متوسط بود همه چیزش مدرک زبانشم B1 بود