صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: FAQ - سوالات و ابهامات در مورد انجمن دانشجویان ایرانی دانشگاه پلی تکنیک تورین

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

پیش فرض FAQ - سوالات و ابهامات در مورد انجمن دانشجویان ایرانی دانشگاه پلی تکنیک تورین

در این قسمت می‌تونید کلیه سوالاتتون رو پیرامون انجمن دانشجویان ایرانی دانشگاه پلی‌تکنیک تورین (isaput) مطرح کنید.

Junior Member isaput آواتار ها

پیش فرض پاسخ : FAQ - سوالات و ابهامات در مورد انجمن دانشجویان ایرانی دانشگاه پلی تکنیک تورین

دوستان میتوانند تمام سوالات خود در مورد انجمن دانشجویان ایرانی دانشگاه پلی تکنیک تورین (isaput) را اینجا مطرح کنند.
    لازم به ذکر است این اکانت توسط دوستان شما در انجمن اداره میشود و جواب های ارائه شده بوسیله این اکانت جواب رسمی انجمن میباشد.
    برای اطلاع از امکانات در نظر گرفته شده برای دوستان ورودی جدید بوسیله "انجمن دانشجویان ایرانی پلی تکنیک تورین" به این پست، و در صورت داشتن هر گونه سوال به این قسمت مراجعه کنید

پیش فرض پاسخ : FAQ - سوالات و ابهامات در مورد انجمن دانشجویان ایرانی دانشگاه پلی تکنیک تورین

من ميخوام با زبان انگليسي واسه تورين اقدام كنك كسي ميدونه از چه طريق و چه مداركي لازمه؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadifatemi نمایش پست ها
    من ميخوام با زبان انگليسي واسه تورين اقدام كنك كسي ميدونه از چه طريق و چه مداركي لازمه؟؟؟؟؟

سلام من در رشته ی مهندسی برق الکترونیک دانشگاه شیراز با معدل 13.76 فارغ شدم و حالا میخام بدونم که میتونم در دانشگاه تورین برای ادامه تحصیل با زبان انگلیسی اقدام کنم یا نه؟(با توجه به اینکه معدل خوبی ندارم و زبان ایتالیایی بلد نیستم ) همچنین راجع به هزینه های دانشگاه تورین و هزینه ی زندگی در آن شهر نیاز به اطلاعات دارم.با تشکر

Junior Member

ســــــــلام به همـــه !

کسی از بچه های پلی تکنیک هست که ارشد " نفت " بخونه ؟ من یه چند تا سوال داشتم از در مورد این رشته .

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

دوستان عزیز برای کلیه این سوالات که شما مطرح کردید قسمت‌های مختلفی در انجمن در نظر گرفته شده و این قسمت صرفن مخصوصن فعالیت‌های انجمن دانشجویی هست. لطفن سوالات خود رو در جای مناسب مطرح کنید تا هم انسجام انجمن حفظ بشه و هم شما سریع‌تر به جواب برسید.
    سپاس از همکاری شما عزیزان
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

Hello
    May I have your contact number in Italy please?

Many Thanks

Junior Member

سلام دوستان، این انجمن هنوز هم فعالیت میکنه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

دوستان عزیز کسی راجب کمک هزینه Italian Foreign Affairs Ministry Grants اطلاعاتی داره؟

Member naviditaly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مخابرات-پلی تکنیک تورینو

سلام دوستان
    مدت زیادی هست که اینجا چیزی نوشته نشده، دوستمون پرسیدن که هنوز هم این انجمن فعالیت داره یا نه، بله، حتما داره، تشریف بیارید تورین حتما میبینید. بنده نماینده این انجمن واسه جواب دادن سوالای شما نیستم بچه ها اما تا حد ممکن و تا جایی که اطلاعات داشته باشم حتما در خدمتم
    من یه توضیح مختصر بدم که این انجمن موارد زیادی تو دستور کارش هست که مهمترین هاش برای شما اینه که "کمک به بچه های ورودی جدید" یکی از اون هاست و "عدم فعلایت سیاسی" هم جزو اساسنامه اش هست، پس با خیال راحت از امکاناتی که بچه های این انجمن براتون در نظر گرفتن استفاده کنید. باقی کارهای انجمن رو هم ایشالا تشریف اوردین تورینو اشنا میشید.
    در مورد انجمن سوالی بود در حد اطلاعاتم در خدمتتون هستم بچه ها

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)