صفحه 23 از 23 نخستنخست ... 1314151617181920212223
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 226 , از مجموع 226

موضوع: معنی کلماتی در ریدینگ و لیسنینگ که فکر میکنیم می دونیم! و کلمات تخصصی دیگر!

پیش فرض پاسخ : معنی کلماتی در ریدینگ و لیسنینگ که فکر میکنیم می

نقل قول نوشته اصلی توسط NELDA نمایش پست ها
    Dear friends, i'm afraid I cannot find the answer to this question and i don't comprehend the bold one
    could you please help me with this question?

The problem with novelty, however, is that it tends to trigger the brain's fear system. Fear is a major impediment to thinking like an iconoclast and stops the average person in his tracks. There are many types of fear, but the two that inhibit iconoclastic thinking and people generally find difficult to deal with are fear of uncertainty and fear of public ridicule. These may seem like trivial phobias. But fear of public speaking, which everyone must do from time to time, afflicts one-third of the population. This makes it too common to be considered a mental disorder. It is simply a common variant of human nature, one which iconoclasts do not let inhibit their reactions.

Q: T F NG
    If you think in an iconoclastic way, you can easily overcome fear.
    بهنظرم فلسفی بخوایی نگاه بکنی ng هست . . احتمال زیاد جواب همینه متن گفته است اجازه مهار واکنش رو نمیده نگفته غلبه میکند .

پ.ن : این تافله یا ایلتس؟
    خدایی به امتحانا خودمون میگوییم مسخره اینو الان یه استاد ایرانی مینوشت در امتحان همه داااااد میزدیم نگاه کنیییییید سطح علمی استاد رو

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

Dear friends, i'm afraid I cannot find the answer to this question and i don't comprehend the bold one
    could you please help me with this question?

The problem with novelty, however, is that it tends to trigger the brain's fear system. Fear is a major impediment to thinking like an iconoclast and stops the average person in his tracks. There are many types of fear, but the two that inhibit iconoclastic thinking and people generally find difficult to deal with are fear of uncertainty and fear of public ridicule. These may seem like trivial phobias. But fear of public speaking, which everyone must do from time to time, afflicts one-third of the population. This makes it too common to be considered a mental disorder. It is simply a common variant of human nature, one which iconoclasts do not let inhibit their reactions.

Q: T F NG
    If you think in an iconoclastic way, you can easily overcome fear.
    بنظر من این جمله غطه!
    طبق متن، افرادی که بدعت گزاری میکنند به ترسشون برای سخنرانی در عموم غلبه میتونن بکنن.اما این جمله میگه این سبک فکری باعث غلبه بر ترس میشه. فکر میکنم "علت" این معلول رو اشتباه بیان کرده این جمله.
    ویرایش توسط Sara.A : March 21st, 2017 در ساعت 09:18 AM
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط doctocanada نمایش پست ها
    بهنظرم فلسفی بخوایی نگاه بکنی ng هست . . احتمال زیاد جواب همینه متن گفته است اجازه مهار واکنش رو نمیده نگفته غلبه میکند .

پ.ن : این تافله یا ایلتس؟
    خدایی به امتحانا خودمون میگوییم مسخره اینو الان یه استاد ایرانی مینوشت در امتحان همه داااااد میزدیم نگاه کنیییییید سطح علمی استاد رو
    نه ایلسه من خودمم به نظرم ng هست ولی جواب f هست نمیدونم چرا !!

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.A نمایش پست ها
    بنظر من این جمله غطه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.A نمایش پست ها
    طبق متن، افرادی که بدعت گزاری میکنند به ترسشون برای سخنرانی در عموم غلبه میتونن بکنن.اما این جمله میگه این سبک فکری باعث غلبه بر ترس میشه. فکر میکنم "علت" این معلول رو اشتباه بیان کرده این جمله.

متوجه نشدم چی فرمودید
    ولی اینجا میگه که اون افراد خاص میتونن غلبه کنند اینطوری میشه گفت که اون یکی افراد نمیتونن ؟ چون تو متن اشاره نکرده واضح

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط NELDA نمایش پست ها
    نه ایلسه من خودمم به نظرم ng هست ولی جواب f هست نمیدونم چرا !!

متوجه نشدم چی فرمودید
    ولی اینجا میگه که اون افراد خاص میتونن غلبه کنند اینطوری میشه گفت که اون یکی افراد نمیتونن ؟ چون تو متن اشاره نکرده واضح
    ببین متن میگه اون افراد به ترسشون غلبه میکنن. در واقع، منظور اینه که اون افراد خودشون این قدرت رو دارن که به ترسشون غلبه کنن و بیان و بدعت گزاری کنن.
    اما این جمله میگه اگه این سبک فکری رو داشته باشی میتونی به ترست غلبه کنی! در صورتی که اینجوری نیست؛ این سبک فکری نیست که موثره بلکه قدرت و توانایی خود اون اشخاصه که به ترسشون غالب بشن و این سبک فکری رو به نمایش میذارن.

امیدوارم تونسته باشم منظور رو برسونم
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

سلام
    می خواستم ببینم فرق کلمه spending با expenditure چیه؟

مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dela198611 نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم ببینم فرق کلمه spending با expenditure چیه؟

مرسی
    لغت expenditure به معنی عمل خرج کردن هستش. ولی spending به معنی میزان خرج هستش.
    expenditure: the act of spending
    spending: the amount of money that is spent

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)