صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 33

موضوع: کسانی که از دانشگاه Victoria پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Victoria پذیرش دارند و عازم هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1989 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من امروز با یه استاد صحبت کردم و گفت که برای فلوشیپ تا آخر همین ماه اقدام کن. حالا شما که برای این دانشگاه اقدام کردید فلوشیپ جداگانه باید اپلای کنم براش و ربطی به اپلای نداره؟ یا منظورش این بوده اپلای کن و فلوشیپ با اپلای هست ؟ من گیج شدم نمیدونم باید چه کار کنم
    خیر نیازی به اپلای جداگانه برای فلو شیپ نیست. با توجه به اینکه هرچی زودتر اپلیکیشن خودتون رو سابمیت کنید شانس بیشتری برای دریافت فلوشیپ دارید، منظورشون این بوده که تا اون تاریخ اپلیکیشن خودتون رو سابمیت کرده باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa.pro نمایش پست ها
    خیر نیازی به اپلای جداگانه برای فلو شیپ نیست. با توجه به اینکه هرچی زودتر اپلیکیشن خودتون رو سابمیت کنید شانس بیشتری برای دریافت فلوشیپ دارید، منظورشون این بوده که تا اون تاریخ اپلیکیشن خودتون رو سابمیت کرده باشید.
    خوب من نمره زبانم آماده نیست باید چه کار کنم؟ من آیلتس 6 شدم قبلا ولی دانشگاه 6.5 میخاد...یعنی به استاد باید بگم؟ ممکنه به خاطر زبان نتونم فلوشیپ بگیرم با اصلا نتونم پذیرش بگیرم؟ چه کار باید بکنم

Junior Member

خوب من نمره زبانم آماده نیست باید چه کار کنم؟ من آیلتس 6 شدم قبلا ولی دانشگاه 6.5 میخاد...یعنی به استاد باید بگم؟ ممکنه به خاطر زبان نتونم فلوشیپ بگیرم با اصلا نتونم پذیرش بگیرم؟ چه کار باید بکنم
    همون طور که قبلا خدمتتون گفته بودم برای گرفتن پذیرش در صورت نداشتن حدنصاب زبان باید استادتون درخواست waiver بده برای شما، بنابراین بله ممکنه با همین نمره بتونید پذیرش و حتی فلوشیپ بگیرید. پیشنهاد من به شما اینه که به استادتون ایمیل بزنید و موضوع رو بگید، بگید که من میتونم با همین نمره یک ماه آینده اپلای کنم اما به نظر شما آزمون زبان رو برای 2 ماه آینده مجدد ثبت نام کنم یا نه؟ اگر طی مکالمه ای که با شما داشته از سطح زبان شما راضی بوده باشه ممکنه بگه نیازی نیست و در غیر این صورت ممکنه بگه مجدد ثبت نام کنه، حالا وقتی نمره جدیدت اومد دوباره نمره جدید رو میفرستی تا فایل اپلیکیشنت آپدیت بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa.pro نمایش پست ها
    همون طور که قبلا خدمتتون گفته بودم برای گرفتن پذیرش در صورت نداشتن حدنصاب زبان باید استادتون درخواست waiver بده برای شما، بنابراین بله ممکنه با همین نمره بتونید پذیرش و حتی فلوشیپ بگیرید. پیشنهاد من به شما اینه که به استادتون ایمیل بزنید و موضوع رو بگید، بگید که من میتونم با همین نمره یک ماه آینده اپلای کنم اما به نظر شما آزمون زبان رو برای 2 ماه آینده مجدد ثبت نام کنم یا نه؟ اگر طی مکالمه ای که با شما داشته از سطح زبان شما راضی بوده باشه ممکنه بگه نیازی نیست و در غیر این صورت ممکنه بگه مجدد ثبت نام کنه، حالا وقتی نمره جدیدت اومد دوباره نمره جدید رو میفرستی تا فایل اپلیکیشنت آپدیت بشه.
    خیلی ممنون
    یعنی اگر دوباره آپدیت کنم نمره زبانم رو برای پروسه فلوشیپ هم شامل میشم یا دیگه نه؟ من به استاد ایمیل زدم و اینا رو گفتم ولی الان 2 روز میگذره هیچ جوابی نداده در حالی که قبلا ایمیل میزدم چند ساعت بعد جواب میداد. خدا کنه نظرش عوض نشده باشه
    یه سوال دیگه در مورد رفرنس که باید اسم دو تا استاد رو یا ایمیل بدیم همین کافیه؟ دیگه نامه ای نمیخاد فرستاده بشه؟ خودشون با اساتید تماس می گیرن فقط؟
    ببخشید من خیلی سوال میکنم والا یکم وقتم کمه و یهویی شده کارام.

سلام. من هم واسه پاییز 2015 دپارتمان برق و کامپیوتر پذیرش گرفتم. من رشته ام برق هستش. اگه مایل باشید باهم آشنا بشیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Global Business - University of Victoria, BC, Canada

سلام. من 18 آوریل اپلای کردم. اوایل می محاسبه داشتم با اسکایپ و 20 می پذیرش گرفتم. یعنی تقریبا حدود یک ماه طول کشید!
    رشته: Master of Global Business (بدون فاند و فیلوشیپ و اینا...)

سلام دوستان
    کسی میدونه چقدر بعد از اپلای کردن پذیرش میاد؟ چقدر باید منتظر بمونیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Global Business - University of Victoria, BC, Canada

نقل قول نوشته اصلی توسط rojindr نمایش پست ها
    سلام
    من هم برای Sep. 2015 پذیرش گرفتمو منتظر ویزام البته. از دوستانی که از نحوه بلیت گرفتن و مسیر اطلاعی دارن و اینکه پرواز به مقصد ویکتوریا هست یا نه ممنون میشم راهنمایی کنن.
    سلام. من با لوفتانزا به ونکوور گرفتم و از اونجا به ویکتوریا. کل قیمتش (بلیط یکطرفه) شد 4.750.000 تومان.
    دوستان اگر کسی تجربه مشابهی داره واسه بلیط ممنون میشم به اشتراک بذاره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng.

سلام,
    من برای ترم january از دپارتمان برق ویکتوریا پذیرش گرفتم. کسی هست که ترم ژانویه پذیرش گرفته باشه؟
    البته history این فروم رو میخوندم انگار بچه های ویکتوریا خیلی نیستن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng.

بچه ها هیچکی اینجا نیست که ژانویه از ویکتوریا پذیرش گرفته باشه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_control نمایش پست ها
    بچه ها هیچکی اینجا نیست که ژانویه از ویکتوریا پذیرش گرفته باشه؟؟؟
    چرا دوست عزيز بنده هم از دپارتمان برق براي ژانويه پذيرش دارم. من مخابرات ميخونم. اگه کمکي از دستم بر مياد در خدمتم.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین