صفحه 70 از 70 نخستنخست ... 206061626364656667686970
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 693 , از مجموع 693

موضوع: درخواست CSQ برای همسر و یا فرزند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست CSQ برای همسر و یا فرزند

با سلام

من الان حدود 2 سال که بدون مصاحبه برام سی اس کیو صادر شده
    تو این مدت من ازدواج کردم ولی بخاطر اینکه همسرم هنوز مدرکش آماده نشده بود از فرستادن مدارک ایشون و اضافه کردن به پرونده خودداری کردم.
    الان حدود یک هفتست که بالاخره دانشنامه ایشون هم صادر شد.
    الان هر چی تو سایت میگردم بیشتر گیج میشم و نمی فهمم دقیقا چه مدارکی باید پر بشه و فرستاده بشه یا چقدر هزینه و به چه نحوی باید پرداخت بشه.
    میشه لطفا مو به مو ، قدم به قدم به من کمک کنید و بگید که چیکار باید بکنم
    من از بچه های 2011 هستم و خیلی خون دل خوردم تا به این مرحله رسیدم
    رشتم اول شش امتیازی م تا سال 2015 که یادمه 16 امتیازی شد
    رشته خودم علوم کامپیوتر و همسرم روانشناسی بالینی

Junior Member

سلام دوستان،
    من نامزدم PR داره و طی 2 هفته آینده ازدواج میکنیم. چون نمیخواستیم اون مدت 1 سال رو برای کارای اسپانسرشیپ دور باشیم، من دانشگاه APPLY کردم و منتظر نتیجه پذیرش هستم که من از طریق دانشجویی برم و بعدش همسرم بیاد. میخواستم ببینم که به نظرتون این مورد امکان پذیره و ویزا به من داده میشه با توجه داشتن PR همسرم؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان، من PR دارم و کبک زندگی می کنم. نامزدم حدود 5 سال هست که با ویزای دانشجویی کبک زندگی کرده . حدود یکسال هست که ما با هم زندگی می کنیم و قبل از اون هم بیشتر تعطیلات و آخر هفته ها رو با هم زندگی کردیم و مسافرت های زیادی هم با هم رفتیم ولی حدود 8 ماه هست که اسم ایشون و به قرارداد خونه من اضافه کردیم. من الان می خوام از طریق common-law partner اسپانسر نامزدم بشم و چند تا سوال در این زمینه داشتم، اگر هر کدوم از دوستان جواب هر سوالی و می دونن، خیلی ممنون می شم جواب بدن:
    1- اینطور که من متوجه شدم ما در مرحله اول باید تقاضا به دولت فدرال بفرستیم، آیا الان برای ارسال این تقاضا می تونیم اقدام کنیم و یا حتما باید 12 ماه از زمانی که اسم ایشون به قرارداد خونه اضافه شده بگذره؟
    2- به جز فرمهایی که تو سایت cic هست که هر کدوم جداگانه باید پر کنیم، چه مدارک دیگه ای برای فدرال باید بفرستیم تو مرحله اول؟
    3- آیا فرمهای commonlaw partner و همسر فرقی می کنند ؟ یا فرمهایی که برای اسپانسر کردن افرادی که داخل کانادا هستن؟
    4- چه مدارکی برای دولت کبک در مرحله دوم باید ارسال بشه؟
    5- کل این پروسه ار اول تا دریافت ویزا چقدر معمولا طول می کشه؟
    6- و اگه از طریق اسپانسر اقدام کنیم، چه کمکهایی از طرف دولت کبک رو بعدا نمی تونیم استفاده کنیم؟
    پیشاپیش سپاس فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)