صفحه 11 از 70 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 693

موضوع: درخواست CSQ برای همسر و یا فرزند

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - ساخت و تولید-Real esatate Orea Collage

پیش فرض پاسخ : درخواست CSQ برای همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط nasiriarian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوستی در فروم دیگر می گفت که اگر پس از گرفتن pr card عقد کنیم، بنا به تجربه، یکسال طول می کشد تا همسر به کانادا بیاید.
    از طرفی قوانین در انگلیس اینطور است که یکی از شرایط آوردن همسرداشتن استطاعت مالی مثلا بدهکار نبودن به دولت (وام) است.
    یکی از برنامه های من اخذ وام تحصیلی است.
    بنابراین، من مادامی که بدهکار دولت باشم، نمی توانم برای همسر آینده ام اقدامی بکنم؟ دوستان آیا اطلاعاتی در مورد عقد پی از اخذ pr و به طور خاص، موردی که من عنوان کردم دارند؟
    پیام خصوصی من برای دوست مذکور جوابی در پی نداشت و گفتم شاید کمک حال دوستان دیگر هم باشد.
    با تشکر بسیار
    ببخشید اگر که اینی که میفرمایین درست باشه و مادامی که به دولت بدهکار باشین نتونین برای همسر اقامت بگیرین ، سوال من اینه که ایا بدهی به دانشگاه هم بدهی به دولت محسوب میشه ؟ دانشگاهها که نهاد های دولتی نیستن تو کانادا

دوست عزیز وامی که هزینه تحصیل شما رو کاور می کنه تحت برنامه OSAP پرداخت میشه که ذیل عملکرد دولت فدرال هست، و تا اونجایی که من می دونم باقی وامهای دانشجویی هم توسط دولتهای ایالات داده میشن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط alifasihy نمایش پست ها
    ببخشید اگر که اینی که میفرمایین درست باشه و مادامی که به دولت بدهکار باشین نتونین برای همسر اقامت بگیرین ، سوال من اینه که ایا بدهی به دانشگاه هم بدهی به دولت محسوب میشه ؟ دانشگاهها که نهاد های دولتی نیستن تو کانادا
    ویرایش توسط nasiriarian : May 5th, 2013 در ساعت 10:04 AM
    فایل فدرال:September.2012
    لندینگ:28April14

خودم بیشتر سرچ کردم متوجه شدم هر ایالت برنامه ای جدا ومشابه (به برنامه انتاریو،OSAP) برای دادن وام به دانشجوها داره که یه قسمی از پول رو فدرال میده و یه قسمی رو دولت ایالت.
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasiriarian نمایش پست ها
    دوست عزیز وامی که هزینه تحصیل شما رو کاور می کنه تحت برنامه OSAP پرداخت میشه که ذیل عملکرد دولت فدرال هست، و تا اونجایی که من می دونم باقی وامهای دانشجویی هم توسط دولتهای ایالات داده میشن.
    فایل فدرال:September.2012
    لندینگ:28April14

Junior Member

با سلام
    سوالی که دارم این است: اگر بعد از گرفتن csq ازدواج کنم . ایا فرستادن مدرک زبان همسر اجباری است؟
    ایا خودم که مدرک زبانی ارایه نداده بودم و قبول شدم باز باید مدرک زیان هم ارایه بدهم مجددا؟
    امتیازات من به همراه نمره 0-6 که افیسر داده مورد قبول است ،یا مثل کسی که از اول اقدام می کند ، جمع امتیازات من و همسرم باید به 57 برسد و در مصاحبه با امتیاز افیسر به 63 برسد؟
    وافعا ممنون می شوم جواب دهید تا بتوانم تصمیم نهایی را بگیرم .

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin1360 نمایش پست ها
    با سلام
    سوالی که دارم این است: اگر بعد از گرفتن csq ازدواج کنم . ایا فرستادن مدرک زبان همسر اجباری است؟
    ایا خودم که مدرک زبانی ارایه نداده بودم و قبول شدم باز باید مدرک زیان هم ارایه بدهم مجددا؟
    امتیازات من به همراه نمره 0-6 که افیسر داده مورد قبول است ،یا مثل کسی که از اول اقدام می کند ، جمع امتیازات من و همسرم باید به 57 برسد و در مصاحبه با امتیاز افیسر به 63 برسد؟
    وافعا ممنون می شوم جواب دهید تا بتوانم تصمیم نهایی را بگیرم .
    اگر به امتیاز زبان همسر در جمع کل نیاز دارید باید مدرک زبان برای ایشون ارایه کنید و گرنه مصاحبه مجدد دعوت میشید

نمره ای که آفیسر به شما داده تغییر نمیکنه و همون نمره مجددا در جمع جدید امتیازات لحاظ میشه

Junior Member

سلام
    من از قبول شدگان 2010 دمشق هستم.
    تا اونجايي كه يادم مياد، من كه به صورت مجرد اقدام كرده بودم، آفيسر امتياز من را 61 محاسبه كرد. بنابراين با توجه به اين امتياز با هر كسي كه ازدواج كنم، به نمره زبانش احتياج نخواهم داشت. به نظر شما اگر اين كار را بكنم، باز هم به مصاحبه دعوت ميشم؟

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط jjkhan نمایش پست ها
    سلام
    من از قبول شدگان 2010 دمشق هستم.
    تا اونجايي كه يادم مياد، من كه به صورت مجرد اقدام كرده بودم، آفيسر امتياز من را 61 محاسبه كرد. بنابراين با توجه به اين امتياز با هر كسي كه ازدواج كنم، به نمره زبانش احتياج نخواهم داشت. به نظر شما اگر اين كار را بكنم، باز هم به مصاحبه دعوت ميشم؟
    من با 58 امتیاز قبول شدم و ازدواج کردم و همسرم کاردانی کامپیوتر داره و با دو امتیاز فوق دیپلم و سه امتیاز سن شد 63 امتیاز و بدون مصاحبه برای هر دومون CSQ جدید آمد.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member

پس بنابر اين فكر ميكند رسمي كنم هيچ مشكلي پيش نمياد؟
    راستش من از ترس مصاحبه مجدد، ميخوام صبر كنم بعد از لندينگ رسمي كنم و بعد اسپانسرشيچ اقدام كنم! :-(

Junior Member

پیش فرض سوال: درخواست CSQ برای همسر

من بعد از مصاحبه ازدواج کردم و هفته گذشته ایمیل آپدیت دریافت کردم، میخواستم بدونم آیا این امکان وجود داره که من الان برای همسرم CSQ درخواست نکنم و فقط ازدواجم رو اطلاع بدم و پس از گرفتن PR برای همسرم اسپانسر بشم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

با سلام . من می خواستم همسرمو به پروندم اضافه کنم منتها همسرم نمره tcfq نداره و اولین امتحان 2 ماه دیگه برگزار می شه و گویا 50 روزم طول میکشه نتیجش بیاد . من می خوام مدارکو زود تر بفرستم. البته امتیازاتمون بدون احتساب نمره فرانسه همسرم به حد قبول می رسه . می خواستم ببینم آیا امکانش هست که بعد از ثبت نام در آزمون اسکن مدارک ثبت ناممونو بفرستیم و بگیم که نمره رو هم که گرفتیم نتیجه رو اعلام می کنیم و اصلا اونا این موضوع رو قبول دارن یا نه؟
    ارسال مدارک :2010 26 aug .فايل نامبر : 2010 13 oct . مصاحبه و سي اس كيو : 20 juin 2012 فایل نامبر فدرال : 22 اوت 2012 و اضافه کردن همسر به پرونده : 2 جولای 2013 و مدیکال 27 سپتامبر و رسیدن مدیکال 19 اکتبر , صدور سی اس کیو جدید 22 نوامبر 2013 , پاس رکوئست :29 ژانویه 2014, لند در مونترال : 4 جون 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)