صفحه 12 از 70 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 693

موضوع: درخواست CSQ برای همسر و یا فرزند

Junior Member tira آواتار ها

پیش فرض پاسخ : درخواست CSQ برای همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    من با 58 امتیاز قبول شدم و ازدواج کردم و همسرم کاردانی کامپیوتر داره و با دو امتیاز فوق دیپلم و سه امتیاز سن شد 63 امتیاز و بدون مصاحبه برای هر دومون CSQ جدید آمد.
    سلام دوست عزیز، شما امتیازتون رو از آفیسرتون پرسیدین؟ اگه امتیاز رو ندونیم از روی کیپس میشه فهمید؟ و اینکه چه مدت طول کشید که CSQ جدید رو دریافت کنید؟
    Federal no: Jan. 2012
    Update received: Apr. 2013
    Medical received: 10 Oct. 2013
    Pass Request: 27 Jan. 2014

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    ممنون می شم اگه کسی از دوستان در خصوص درخواست CSQ برای فرزند تجربه ای داره در اختیار من قرار بده ؟؟؟
    بصورت کلی چه فرمهایی باید تکمیل بشه و چه مدارکی باید ارسال بشه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin1360 نمایش پست ها
    با سلام
    سوالی که دارم این است: اگر بعد از گرفتن csq ازدواج کنم . ایا فرستادن مدرک زبان همسر اجباری است؟
    ایا خودم که مدرک زبانی ارایه نداده بودم و قبول شدم باز باید مدرک زیان هم ارایه بدهم مجددا؟
    امتیازات من به همراه نمره 0-6 که افیسر داده مورد قبول است ،یا مثل کسی که از اول اقدام می کند ، جمع امتیازات من و همسرم باید به 57 برسد و در مصاحبه با امتیاز افیسر به 63 برسد؟
    وافعا ممنون می شوم جواب دهید تا بتوانم تصمیم نهایی را بگیرم .
    سلام
    اگر ازدواج نکردی این کار را نکن
    از ما مدرک زبان خواستن ب 1 - اگر امتیازات بدون زبان مناسب است اشکلی ندارد اگر امتیاز زبان را زدی ازت مدرک میخواهند

نقل قول نوشته اصلی توسط alifasihy نمایش پست ها
    سلام :
    نمیدونم که قبلش مدارک برای کبک ( مونترال ) فرستاده بودین یا نه و ازدواج رو اعلام کرده بودین و درخواست سی اس کیو برای همسر داده بودین یا نه اما به هر صورت حتما" و الزاما" باید مدارک آپدیت رو تو این 60 روز ارسال کنید همونطور که گفتین در غیر اینصورت کیس بسته میشه . به نظر من اتفاقی که میفته اینه که به شما جواب میدن که باید از اداره مهاجرت کبک ( مونترال ) در خواست سی اس کیو جدید برای همسرتون بکنید و بعدش به همراه هزینه ها مدارک رو ارسال کنین.
    ولی در هر صورت مدارک آپدیت به اضافه یه نامه در مورد شرح ماوقع که تا حالا چی کار کردین رو ( یعنی درخواست سی اس کیو همسر از کبک کردین ) رو به همراه مدارک مثبته ازدواج ( عقد نامه و شناسنامه ها ) رو پست کنید ایمیل فایده نداره حتما" پست کنید
    من هم شرایط مشابه دارم
    ولی من سی اس کیو برای همسرم از کبک گرفتم - الان سی اسکیو جدید ارم - الان نمیدونم باید مدارک را با 1040 دلار همسرم را به پاریس بفرستم یا سیدنی ؟
    لطفا مرا اهمایی کنید
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eb77 نمایش پست ها
    مال ما یک سال بعد نامه امد که 30 روز فرصت داری مدرک زبان بفرستی - نامه که رسید 30 روز هم تمام شده بود
    چه کار کردین؟ الان سی اس کیو گرفتین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Beng نمایش پست ها
    چه کار کردین؟ الان سی اس کیو گرفتین؟
    اره با بدبختی گرفتیم - کلی نامه نگاری کردم به من فرصت 4 ماهه دادن تا مدرک زبان بفرستیم بعد که مدرک را فرستادم 10 روز بعد سی اس کیو امد

سلام به دوستان
    من بعد از سی اسکیو ازدواج کردم و برای همسرم سی اسکیو گرفتم خودم خیلی سختی کشیدم البته الان هم سختیهام تمام نشده
    اگر کسی سوال در این رابطه داشت تا جایی که بتونم حتما کمک میکنم
    ا

csq Quebec: october 2010, , pass request : 29 october 2013

سلام دوستان
    خواهشا اگه کسی می دونه جوابمو بده ممنون می شم
    من نوامبر 2010 فایل نامبر فدرالمو بعد از قبولی در مصاحبه کبک گرفتم دو هفته پیش هم آپدیت گرفتم اگه من بخواهم تا 3 ماهه دیگه ازدواج کنم آیا به مصاحبه دوم دعوت میشم(امتیاز خودم 56 بوده و همسر آینده ام 9 بدون احتساب نمره زبان فرانسه میاره چون فرانسه هیچ چی بلد نیست) و مهمتر اینکه آیا ممکنه از من درخواست مدرک زبان فرانسه بکنند؟ چون در آن موقع مدرک زبان اجباری نبود. راستی آن موقع من امتیاز فوق دیپلمو آوردم یعنی 6 امتیاز از تحصیلات اما حالا کارشناسیم تموم شده که میشه 10 امتیاز.

نقل قول نوشته اصلی توسط md_sh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواهشا اگه کسی می دونه جوابمو بده ممنون می شم
    من نوامبر 2010 فایل نامبر فدرالمو بعد از قبولی در مصاحبه کبک گرفتم دو هفته پیش هم آپدیت گرفتم اگه من بخواهم تا 3 ماهه دیگه ازدواج کنم آیا به مصاحبه دوم دعوت میشم(امتیاز خودم 56 بوده و همسر آینده ام 9 بدون احتساب نمره زبان فرانسه میاره چون فرانسه هیچ چی بلد نیست) و مهمتر اینکه آیا ممکنه از من درخواست مدرک زبان فرانسه بکنند؟ چون در آن موقع مدرک زبان اجباری نبود. راستی آن موقع من امتیاز فوق دیپلمو آوردم یعنی 6 امتیاز از تحصیلات اما حالا کارشناسیم تموم شده که میشه 10 امتیاز.
    سلام
    بهتره بعد از ویزا ازدواج کنی شاید تا سه ماه دیگه ویزا امد- هر موقعه که ازدواج کردی مراحل دوباره از اول برسی میشه شاید 2 سال طول بکشه

csq Quebec: october 2010, , pass request : 29 october 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس مکانیک سیالات

آقای abolaببخشید شما جسارتا امیتیازاتتون رو از افیسر همون روز مصاحبه پرسیدید؟یا براساس شواهد خودتون اینطور استدلال میکنید؟آیا راهی هست از امتیازاتمون اطلاع پیدا کنیم تو این مرحله؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)