صفحه 4 از 70 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 693

موضوع: درخواست CSQ برای همسر و یا فرزند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست csq برای همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط Sania نمایش پست ها
    ویکی مربوطه را بخوانید:
    اضافه کردن همسر و یا فرزند به پرونده بعد از دریافت CSQ و فایل نامبر فدرال

پرکردن فرم A-0520-MA را هم فراموش نکنید. تا اونجایکه من می دونم باید CSQ خودتان و همسرتان را آن که نزد خودتان هست هم باید با مدارکی که در ویکی گفته ارسال کنید به قسمت کبک. تا برای همه تان جدید صادر کند.

بعد از اینکه کبک CSQ های جدید برای هر سه تان صادر کرد CSQ های جدید را که مربوط به immigration هست برای قسمت فدرال ارسال می کنید.

البته این رو هم اضافه کنم که برای فرزندتان باید برای قسمت فدرال هم هزینه بررسی پرونده در آن قسمت را به همراه CSQ های جدید پرداخت کنید.

Junior Member

سلام می شه به سوال منم پاسخ بدید من و همسرم فایل آپریل 2011 رو داریم هنوز دعوت به مصاحبه نشدیم 4 ما هست که بچه دار شدیم می خواستم ببینم چه اطلاعات و مدارکی باید بفرستم جای دیگه پیدا نکردم سوالم رو مطرح کنم.
    ممنون

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - ساخت و تولید-Real esatate Orea Collage

سلام : حدود سه هفته قبل مدارک رو ارسال کردم برای اضافه کردن همسرم به پرونده، امروز این نامه رو دریافت کردم به نظرشما منظورش اینه که حتما" به مصاحبه مجدد دعوت میشیم ؟؟

Objet :
    Votre demande de certificat de sélection du Québec – Ajout de personne(s) à charge

Monsieur,
    Nous confirmons l’ajout de votre conjointe à votre dossier. Vous recevrez par la poste l’accusé de réception attestant de la perception des frais afférents à l’étude de votre « Demande de certificat de sélection » du Québec.

Vous recevrez un courrier de notre part dès qu’une décision sera prise. De plus, si vous avez déjà entrepris vos démarches auprès du Gouvernement du Canada, vous devez l’aviser de ce délai. Pour connaître le délai actuel entre la réception d’une demande et l’entrevue de sélection, nous vous invitons à consulter l’adresse suivante :Nous vous remercions de votre intérêt pour le Québec et vous prions de recevoir, Monsieur, l’assurance de nos meilleurs sentiments.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alifasihy نمایش پست ها
    سلام : حدود سه هفته قبل مدارک رو ارسال کردم برای اضافه کردن همسرم به پرونده، امروز این نامه رو دریافت کردم به نظرشما منظورش اینه که حتما" به مصاحبه مجدد دعوت میشیم ؟؟

Objet :
    Votre demande de certificat de sélection du Québec – Ajout de personne(s) à charge

Monsieur,
    Nous confirmons l’ajout de votre conjointe à votre dossier. Vous recevrez par la poste l’accusé de réception attestant de la perception des frais afférents à l’étude de votre « Demande de certificat de sélection » du Québec.

Vous recevrez un courrier de notre part dès qu’une décision sera prise. De plus, si vous avez déjà entrepris vos démarches auprès du Gouvernement du Canada, vous devez l’aviser de ce délai. Pour connaître le délai actuel entre la réception d’une demande et l’entrevue de sélection, nous vous invitons à consulter l’adresse suivante :Nous vous remercions de votre intérêt pour le Québec et vous prions de recevoir, Monsieur, l’assurance de nos meilleurs sentiments.

با سلام فکر کنم مصاحبه مجدد داشته باشید

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - ساخت و تولید-Real esatate Orea Collage

سلام
    حدود 4 روز بعد از نامه قبلی که اعلام کرده بودند مانی اردر رو دریافت کردن و رسیدش رو میفرستند و منتظر باشید شاید به مصاحبه دعوت بشید، نامه جدیدی دریافت کردم که اعلام کردند 90 روز فرصت داریم برای همسرم مدرک زبان فرانسه بفرستیم و یکسری مدارک تحصیلی و کاری خودم( که فکر میکردم تو پروندم موجود هست و دیگه لازم نیست ارسال کنم)،ظاهرا" اگر مدرک زبان رو ارسال کنیم نصاحبه ای در کار نخواهد بود . نکته دیگه ای که هست اینه که مانی اوردر مورد نیاز همون 156 دلار نفر دوم هست و نیازی به پرداخت اختلاف هزینه دو سال قبل و امروز برای خودم نیست چون اگر بود قطعا" درخواست میکردند.

Junior Member

سلام
    من به تازگی در مصاحبه کبک قبول شدم ولی هنوز مدارکمو برای فدرال نفرستادم.ولی میخوام الان ازدواج کنم. مشخصات خودم و شخص مورد نظر به شرح ذیل است:
    فایل نامبر: اکتبر 2010
    آوریل 2012 از من مدرک فرانسه خواستند که براشون فرستادم
    فوق لیسانس مهندسی کشاورزی 12 امتیاز
    5 سال تمام سابقه کار و پرداخت حق بیمه در زمینه کاری خودم 8 امتیاز
    سن (32 سال) 16 امتیاز
    زبان انگلیسی 2 امتیاز
    زبان فرانسه (مدرک TEFq دادم speaking = B2 ، listening = B1 ) 10 امتیاز
    توانایی مالی 1 امتیاز
    جمع بدون امتیاز آفیسر = 49 امتیاز (آبان ماه مصاحبه داشتم و csq گرفتم، هنوز 550 دلار و مدارک را برای فدرال نفرستادم)
    مشخصات همسر آینده (هنوزعقد نکردیم، چون نگران پروندم هستم)
    کاردانی و کارشناسی تکنولوژی صنایع آرد از دانشگاه جامع علمی کاربردی مورد تائید وزارت علوم = 0 امتیاز
    3 سال و 10 ماه سابقه کار و پرداخت حق بیمه در زمینه رشته خود
    سن = 29 سال
    زبان انگلیسی مدرک ندارند ولی در حد خواندن و نوشتن خوبه
    زبان فرانسه بلد نیستند
    (از طرفی شنیدم تو این مرحله دیگه رشته همسر مهم نیست چند امتیازی باشه از طرفی شنیدم اگه صفر امتیازی باشه پرونده ضعیفتره و بیشتر طول میکشه)
    ممکنه مصاحبه دوم داشته باشم؟ چقدر کارم عقب میفته؟
    با این اوصاف چیکار کنم؟ خواهش میکنم منو راهنمایی کنید. این موضوع برای هردومون خیلی مهمه. با تشکر

Junior Member

سلام
    من به تازگی در مصاحبه کبک قبول شدم ولی هنوز مدارکمو برای فدرال نفرستادم.ولی میخوام الان ازدواج کنم. مشخصات خودم و شخص مورد نظر به شرح ذیل است:
    فایل نامبر: اکتبر 2010
    آوریل 2012 از من مدرک فرانسه خواستند که براشون فرستادم
    فوق لیسانس مهندسی کشاورزی 12 امتیاز
    5 سال تمام سابقه کار و پرداخت حق بیمه در زمینه کاری خودم 8 امتیاز
    سن (32 سال) 16 امتیاز
    زبان انگلیسی 2 امتیاز
    زبان فرانسه (مدرک TEFq دادم speaking = B2 ، listening = B1 ) 10 امتیاز
    توانایی مالی 1 امتیاز
    جمع بدون امتیاز آفیسر = 49 امتیاز (آبان ماه مصاحبه داشتم و csq گرفتم، هنوز 550 دلار و مدارک را برای فدرال نفرستادم)
    مشخصات همسر آینده (هنوزعقد نکردیم، چون نگران پروندم هستم)
    کاردانی و کارشناسی تکنولوژی صنایع آرد از دانشگاه جامع علمی کاربردی مورد تائید وزارت علوم = 0 امتیاز
    3 سال و 10 ماه سابقه کار و پرداخت حق بیمه در زمینه رشته خود
    سن = 29 سال
    زبان انگلیسی مدرک ندارند ولی در حد خواندن و نوشتن خوبه
    زبان فرانسه بلد نیستند
    (از طرفی شنیدم تو این مرحله دیگه رشته همسر مهم نیست چند امتیازی باشه از طرفی شنیدم اگه صفر امتیازی باشه پرونده ضعیفتره و بیشتر طول میکشه)
    ممکنه مصاحبه دوم داشته باشم؟ چقدر کارم عقب میفته؟
    با این اوصاف چیکار کنم؟ خواهش میکنم منو راهنمایی کنید. این موضوع برای هردومون خیلی مهمه. با تشکر

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید من سوالی داشتم که نمی دونستم باید کجا مطرح کنم
    ما csq داریم فایل نامبر فدرال هم گرفتیم اما آدرس محل سکونتمون عوض شده می خواستم ببینم که کجا باید برم و این رو اطلاع بدم ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان فرانسه دانشگاه علامه طباطبایی

سلام .
    دوست عزیز جایی نباید برید ...من اگه جای شما بودم زودتر تغییر آدرسمو با ایمیل و همچنین نامه و یک فاکس به سفارت اعلام میکردم .البته موقع آپدیت هم باز ازتون اعلام تغییرات رو میخوان.موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alifasihy نمایش پست ها
    سلام
    حدود 4 روز بعد از نامه قبلی که اعلام کرده بودند مانی اردر رو دریافت کردن و رسیدش رو میفرستند و منتظر باشید شاید به مصاحبه دعوت بشید، نامه جدیدی دریافت کردم که اعلام کردند 90 روز فرصت داریم برای همسرم مدرک زبان فرانسه بفرستیم و یکسری مدارک تحصیلی و کاری خودم( که فکر میکردم تو پروندم موجود هست و دیگه لازم نیست ارسال کنم)،ظاهرا" اگر مدرک زبان رو ارسال کنیم نصاحبه ای در کار نخواهد بود . نکته دیگه ای که هست اینه که مانی اوردر مورد نیاز همون 156 دلار نفر دوم هست و نیازی به پرداخت اختلاف هزینه دو سال قبل و امروز برای خودم نیست چون اگر بود قطعا" درخواست میکردند.
    سلام دوست عزیز 2 تا سوال دارم :1-سطح زبان همسرتون در فرمها؟2-ایا برای فدرال هم نامه زدید.ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)