صفحه 5 از 70 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 693

موضوع: درخواست CSQ برای همسر و یا فرزند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد علامه طباطبایی

پیش فرض پاسخ : درخواست csq برای همسر

سلام
    کسی میدونه برای اضافه کردن فرزند خوانده به پرونده چه مدارکی لازم هست؟ حتما باید اسم بچه وارد شناسنامه پدر و مادر شده باشه؟

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - ساخت و تولید-Real esatate Orea Collage

نقل قول نوشته اصلی توسط qubec2010 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز 2 تا سوال دارم :1-سطح زبان همسرتون در فرمها؟2-ایا برای فدرال هم نامه زدید.ممنون

تو فرم های جدید سطح زبان رو فقط با مدرک مشخص کرده و چون همسر من مدرک زبان نداشتند سطح زبان مشخص نکردیم . نه به فدرال اطلاع ندادیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alifasihy نمایش پست ها
    تو فرم های جدید سطح زبان رو فقط با مدرک مشخص کرده و چون همسر من مدرک زبان نداشتند سطح زبان مشخص نکردیم . نه به فدرال اطلاع ندادیم
    سلام دوست عزیز
    ممکنه به این سوالات هم پاسخ بدید. چون بنده هم شرایط جنابعالی رو دارم.
    اول اینکه: در ارسال مدارک اولیه، CSQ خودتون هم ارسال کردید که بگفته بعضیها واسه شما هم یه جدیدشو صادر کنند؟
    دوم اینکه: چه نمره زبانی از خانمتون انتظار دارند بگیره؟ این نمره زبان با داشتن مدرک تحصیلی بالاتر حل نمیشد اونهم در رشته مورد نیاز؟
    سوم اینکه:آیا پروسه صدور ویزا طولانی تر میشه حالا که متاهل شدید؟
    با تشکر از پاسختون پبشاپیش.

Junior Member

سلام.من قبلا جداگانه پرونده باز کرده بودم خانومم هم جدا.اما چند روزی هست که ازدواج کردیم و حالا من سوالم اینه که بنده که میخوام به عنوان همسر و همراه به پرونده ایشون اضافه بشم چه کارهایی باید انجام بدم؟ آیا باید پرونده خودم رو کنسل کنم ؟ میشه لطفا با توضیحات کامل دوستانی که اطلاع و تجربه دارند کمک کنید.ممنون

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

Arrow پاسخ : درخواست csq برای همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط rosylife نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ممکنه به این سوالات هم پاسخ بدید. چون بنده هم شرایط جنابعالی رو دارم.
    اول اینکه: در ارسال مدارک اولیه، CSQ خودتون هم ارسال کردید که بگفته بعضیها واسه شما هم یه جدیدشو صادر کنند؟
    دوم اینکه: چه نمره زبانی از خانمتون انتظار دارند بگیره؟ این نمره زبان با داشتن مدرک تحصیلی بالاتر حل نمیشد اونهم در رشته مورد نیاز؟
    سوم اینکه:آیا پروسه صدور ویزا طولانی تر میشه حالا که متاهل شدید؟
    با تشکر از پاسختون پبشاپیش.
    ببخشید که انقدر دیر پاسخ شما رو میدیم .
    1: بله سی اس کیو خودم رو هم فرستادم چون در هر صورت بعد از ازدواج اون قبلی دیگه معتبر نخواهد بود یا زبونم لال باطل میشه به خاطر شرایط پرونده یا اینکه سی اس کیو جدید با درج اسم همسر صادر میشه
    2: ببنید امتیاز هایی که شما روز مصاحبه کسب کرده بودید رو با امتیاز های همسرتون ( سن مدرک رشته ) جمع میکنن برای بقیه امتیاز ها اتا کف قبولی از شما مدرک زبان میخوان . مدرک تحصیلی بالاتر امتیاز همسر رو بیشتر میکنه ( البته تا سقف 3 امتیاز ) اما ظاهرا " باز هم یه مدرک حتی حداقل ( a2 a1 ) میخوان من موردی رو دیدم که مدرک نخواستن ولی به مصاحبه مجدد دعوت شدن
    3: پروسه صدور ویزا اگر برای همسرتون تا قبل از دریافت مدیکال خودتون سی اس کیو بگیرید و فایل فدرال تون رو با مدارک همسرتون آپدیت کنید نه طولانی تر نخواهد شد.
    موفق باشید

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdak_mh نمایش پست ها
    سلام.من قبلا جداگانه پرونده باز کرده بودم خانومم هم جدا.اما چند روزی هست که ازدواج کردیم و حالا من سوالم اینه که بنده که میخوام به عنوان همسر و همراه به پرونده ایشون اضافه بشم چه کارهایی باید انجام بدم؟ آیا باید پرونده خودم رو کنسل کنم ؟ میشه لطفا با توضیحات کامل دوستانی که اطلاع و تجربه دارند کمک کنید.ممنون
    تبریک میگم بهتون امیدوارم زندگی خوبی رو شروع کنید.
    ببنید من بهترین کاری که بهتون پیشنهاد میکنم اینه که طی یک نامه همسرتون ازدواج خودش رو به اداره مهاجرت اعلام کنه البته نمیدونم تو چه مرحله ای هستید اما تو نامه حتمن اگر شماره پرونده دارین یا شماره رفرن
    س دارین دکر کنید و در خواست کنه که شما به پروندشون اضافه بشید ( البته باز هم با ذکر شماره های پیگیری شما ) بعد به همراه csq جدید برای هر دو نفر ارسال کنید . در صورتی که مدرک بیشتری یا مانی اوردر بخوان نامه میزنن و درخواست میکنند.

Junior Member

تبریک میگم بهتون امیدوارم زندگی خوبی رو شروع کنید.
    ببنید من بهترین کاری که بهتون پیشنهاد میکنم اینه که طی یک نامه همسرتون ازدواج خودش رو به اداره مهاجرت اعلام کنه البته نمیدونم تو چه مرحله ای هستید اما تو نامه حتمن اگر شماره پرونده دارین یا شماره رفرن
    س دارین دکر کنید و در خواست کنه که شما به پروندشون اضافه بشید ( البته باز هم با ذکر شماره های پیگیری شما ) بعد به همراه csq جدید برای هر دو نفر ارسال کنید . در صورتی که مدرک بیشتری یا مانی اوردر بخوان نامه میزنن و درخواست میکنند.
    ممنونم دوست عزیز.مرسی از پاسختون.برای ایشون هنوز نامه انتظار هم نیامده ! پس ما فقط یک نامه بنویسیم که بنده با شماره ریفرنس و فایل نامبر X قصد اصافه شدن به پرونده همسرم رو دارم و بعد باید منتظر شد و دید که چه مدارکی رو درخواست میکنند ؟ یعنی نیازی به کنسل کردن پرونده خودم نیست ؟ خودشون مدارکم رو که 2011 ارسال کرده بودم انتقال میدن به پرونده همسرم ؟

Junior Member

سلام

آیا می شه کسی بعد از دریافت فایل نامبر فدرال ازدواج کنه ولی به اداره مهاجرت خبر نده و بعد از دریافت ویزای کبک و رفتن به کبک برای همسرش اقدام کنه ؟

Junior Member

ببخشید که انقدر دیر پاسخ شما رو میدیم .
    1: بله سی اس کیو خودم رو هم فرستادم چون در هر صورت بعد از ازدواج اون قبلی دیگه معتبر نخواهد بود یا زبونم لال باطل میشه به خاطر شرایط پرونده یا اینکه سی اس کیو جدید با درج اسم همسر صادر میشه
    2: ببنید امتیاز هایی که شما روز مصاحبه کسب کرده بودید رو با امتیاز های همسرتون ( سن مدرک رشته ) جمع میکنن برای بقیه امتیاز ها اتا کف قبولی از شما مدرک زبان میخوان . مدرک تحصیلی بالاتر امتیاز همسر رو بیشتر میکنه ( البته تا سقف 3 امتیاز ) اما ظاهرا " باز هم یه مدرک حتی حداقل ( a2 a1 ) میخوان من موردی رو دیدم که مدرک نخواستن ولی به مصاحبه مجدد دعوت شدن
    3: پروسه صدور ویزا اگر برای همسرتون تا قبل از دریافت مدیکال خودتون سی اس کیو بگیرید و فایل فدرال تون رو با مدارک همسرتون آپدیت کنید نه طولانی تر نخواهد شد.
    موفق باشید
    بسیار ممنون از پاسختون، اگه همکانش هست به این سوالات هم پاسخ بدید:
    اول اینکه چقدر طول میکشه برام CSQ جدید صادر کنند؟
    و دوم اینکه: من تا زمان درخواست آپدیت، کپی CSQ رو به فدرال ارسال نکنم؟

با تشکر فراوان

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rosylife نمایش پست ها
    بسیار ممنون از پاسختون، اگه همکانش هست به این سوالات هم پاسخ بدید:اول اینکه چقدر طول میکشه برام CSQ جدید صادر کنند؟ و دوم اینکه: من تا زمان درخواست آپدیت، کپی CSQ رو به فدرال ارسال نکنم؟با تشکر فراوان
    1: در مورد تاریخ اصلا" معلوم نیست چقدر طول میکشه این روزا برای هیچ کدام از مراحل ای پروسه نمیشه زمان داد من وقتی که اعلام کردم و مدارک فرستادم 15 روز بعدش جواب دادن دوست دیگری بعد از 3 ماه جوابشو دادن 2:کپی کدوم csq رو جدید یا قدیمی ؟ اگر منظورتون csq جدیدی هست که برای شما و همسر صادر میشه که به محض دریافت باید با مدارک و هزینه های همسرتون برای فدرال ارسال کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)